Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2013
- výsledky

Článek vydán 20. 05. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3356

Níže naleznete výsledky z Mistrovství Čech dorostu a juniorů v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness 2013, které se konalo před zcela zaplněným hledištěm v neděli 19. května v Rokycanech. Přímý přenos ze soutěže proběhl na tv.ronnie.cz/live a sledovalo jej 3.650 diváků.


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 35 Jan Hulák Fitness Studio Louny 1995 57,5 3 3 6 9
2. 6 Štefan Šotter SKK Hrádek nad Nisou 1995 61,6 6 6 12 18
3. 9 Petr Lorenc Fitcentrum Atlantis Ostrov 1995 61,1 9 10 18 28
4. 32 Filip Prechtl SKK Hrádek nad Nisou 1996 64,0 12 10 24 34

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 37 Vladimír Nedvěd SKK Hrádek nad Nisou 1997 67,8 8 4 12 16
2. 7 Pavel Vacek PeVan Gym Team Sedlčany 1996 70,0 4 11 10 21
3. 10 Miloš Hrabar SKK Hrádek nad Nisou 1996 66,2 8 10 14 24
4. 48 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 69,9 11 7 22 29
5. 36 Martin Kubánek Fitcentrum Mládek 1995 71,4 15 16 30 46
6. 50 Petr Kašpar Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1995 69,3 19 17 36 53
7. 11 Martin Fořt SKK Hrádek nad Nisou 1996 67,1 20 - - 20

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 12 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996 81,4 3 6 6 12
2. 3 Jan Malina Fitness club TJ Agro Kolín 1995 76,1 6 3 12 15
3. 51 Jakub Šmucr Meteor Fitness Třemošná 1995 80,3 9 10 18 28
4. 25 Eduard Urbánek Fitness Sport Club Kadaň 1997 83,2 12 13 26 39
5. 39 Šimon Pešek Března Fitness Club Česká Lípa 1995 75,2 18 15 30 45
6. 33 Adam Beck Meteor Fitness Třemošná 1995 75,9 14 16 32 48
7. 47 David Krejča Fit klub Ludvík 1996 83,9 21 - - 21

Starší dorost - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh.
1. 12 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996 81,4


Junioři - kulturistika do 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 18 David Koštiál Extrifit Club 1992 69,9 3 3 6 9
2. 40 Lukáš Kurucz Fitness Ronnie.cz Praha 1994 63,3 6 7 12 19
3. 29 Ondřej Bučko Března Fitness Club Česká Lípa 1994 69,3 9 8 18 26

Junioři - kulturistika do 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 8 Jiří Kováč Meteor Fitness Třemošná 1990 74,1 3 5 6 11
2. 19 David Příkop Extrifit Club 1992 72,8 6 4 12 16
3. 46 Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 72,7 9 11 18 29
4. 43 Marek Kulhánek Března Fitness Club Česká Lípa 1994 75,8 14 12 26 38
5. 5 Miroslav Fojtů MD Fitness Lanškroun 1990 77,0 13 14 26 40
6. 42 Václav Vaneš Meteor Fitness Třemošná 1992 74,1 18 18 36 54

Junioři - kulturistika nad 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 24 Jakub Šedivý PZ Gym Praha 1990 80,9 4 4 8 12
2. 44 Ľudovít Michel Meteor Fitness Třemošná 1993 78,9 5 5 10 15
3. 28 David Červenka Extrifit Club 1991 86,8 11 9 16 25
4. 12 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996 81,4 10 15 26 41
5. 54 Tomáš Mikula Favoritfitnessclub Rokycany 1993 87,9 15 13 28 41
6. 21 Lukáš Vodička Fitness Atlas Zbraslav 1993 84,8 19 18 36 54
7. 17 Tomáš Hlavík Fitness R. A. P. Factory Praha 1992 77,8 22 - - 22
8. 20 Jan Doležálek Fitness studio TP 1990 83,7 22 - - 22

Junioři - klasická kulturistika

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 23 Tomáš Štěpánek Hammer Strength Fitness 1990 183,0 80,2 3 3 6 9
2. 53 Jan Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1991 189,5 87,1 6 7 14 21
3. 45 Antonín Hodan Fitness R. A. P. Factory Praha 1993 177,5 77,2 9 8 16 24
4. 51 Jakub Šmucr Meteor Fitness Třemošná 1995 187,0 80,3 12 11 22 33
5. 4 Daniel Sýkora Března Fitness Club Česká Lípa 1995 182,0 74,3 18 16 32 48
6. 38 David Kozák Posilovna SA Jičín 1994 177,5 76,7 16 17 34 51
7. 34 Sebastián Fiala Extrifit Club 1991 183,0 73,8 21 - - 21

Junioři - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh.
1. 24 Jakub Šedivý PZ Gym Praha 1990 80,9


Bodyfitness juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 30 Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 1994 5 5 4 13
2. 49 Tereza Šotterová SKK Hrádek nad Nisou 1991 5 5 7 17
3. 31 Petra Jírovcová Extrifit Club 1991 8 7 8 23
4. 52 Michaela Koppová PZ Gym 1990 12 12 12 36


Zaplněné publikum v Rokycanech

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty