Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a
juniorů 2013 - výsledky

Článek vydán 20. 05. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3498

Níže naleznete výsledky z Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness 2013, které se konalo v sobotu 18. května (za přítomnosti zcela plného sálu, tzn. cca 350 diváků) ve Frenštátu pod Radhoštěm. Přímý přenos ze soutěže proběhl na tv.ronnie.cz/live a sledovalo jej 6.750 diváků.


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 48 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 61,5 3 3 6 9
2. 46 Tomáš Vlha Fitness Centrum Jalex 1995 64,5 7 7 14 21
3. 34 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 65,0 8 11 16 27
4. 50 Dominik Mušzyňský Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 61,0 15 10 26 36
5. 52 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 60,0 13 15 28 43
6. 60 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 65,0 17 17 34 51

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 47 Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995 71,0 3 3 6 9
2. 26 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 70,0 6 6 12 18
3. 53 Jiří Babka Extrifit Club 1995 71,0 10 9 18 27
4. 56 Jakub Prachař Extrifit Club 1997 71,0 11 12 24 36
5. 57 Michal Slezák Extreme Fitness Kroměříž 1995 71,5 17 16 32 48
6. 36 Rostislav Lipus Queen Club Třinec 1995 68,0 17 17 34 51
7. 64 David Vertich TJ Olympia Zlín 1996 69,0 21 - - 21
8. 63 Erik Pecher Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1998 68,5 24 - - 28

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 20 Jakub Prchal Fitness Centrum Jalex 1995 79,5 3 3 6 9
2. 32 Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995 80,5 6 6 12 18
3. 44 Radek Kuric Kovona Karviná 1995 94,5 9 9 18 27
4. 7 Lukáš Chlapek FC KARO Slavia Havířov 1995 83,6 12 13 24 37
5. 37 Vítězslav Krejčí TJ Spartak Třebíč 1997 75,5 15 14 30 44

Starší dorost - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh.
1. 20 Jakub Prchal Fitness Centrum Jalex 1995 79,5


Junioři - kulturistika do 70 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 12 Matěj Lebeda Bavaria Fitness Opava 1990 69,5 5 5 6 11
2. 39 Václav Lapčík TyTi sportstudio Uherské Hradiště 1990 68,5 4 5 12 17
3. 5 Martin Rašner Slovan Moravská Třebová 1990 69,0 9 14 18 32
4. 21 Martin Juřík SK Přerov 1991 69,5 14 9 24 33
5. 80 Michal Kosňovský Bodyland Fitness Ostrava 1991 68,0 16 14 32 46
6. 46 Tomáš Vlha Fitness Centrum Jalex 1995 64,5 16 16 34 50
7. 26 Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995 70,0 26 - - 26
8. 15 Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992 70,0 27 - - 27
9. 10 Vojtěch Galocz Fitnesscentrum Šembi Orlová 1993 65,0 29 - - 29
10. 35 Martin Guth Fitness Factory Jihlava 1993 60,0 29 - - 29
11. 3 Kamil Ševčík Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1990 66,0 34 - - 34
12. 50 Dominik Mušzyňský Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 61,0 35 - - 35
13. 33 David Lefnar Fitnesscentrum Šembi Orlová 1991 61,0 36 - - 36
14. 70 Jiří Baďura TJ Olympia Zlín 1994 59,0 38 - - 38
15. 55 Michal Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1994 64,5 40 - - 40
16. 6 Nikola Raida SK PEPA centrum Opava 1994 63,0 48 - - 48

Junioři - kulturistika do 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 23 Jan Novobilský Fitcentrum Assen Ostrava 1991 76,5 4 4 10 14
2. 73 Jindřich Musil Fitpeople Jihlava 1991 71,5 6 5 10 15
3. 45 Dominik Fujtík Extrifit Club 1991 74,5 9 9 18 27
4. 13 Jan Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 77,0 13 14 26 40
5. 53 Jiří Babka Extrifit Club 1995 71,0 15 15 30 45
6. 47 Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995 71,0 17 15 32 47
7. 69 Martin Machálek Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1994 75,0 21 - - 21
8. 22 Leoš Skoupý Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1992 77,0 24 - - 24

Junioři - kulturistika nad 77 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váh. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 76 Jan Turek Caesar Fitness Nový Jičín 1990 88,5 3 3 6 9
2. 14 Vojtěch Bartoň SC Kaze 1990 90,0 7 8 14 22
3. 30 Tomáš Exner SK Quatro Fitness Ostrava 1991 98,0 8 7 16 23
4. 8 Jiří Procházka Best Fitness Žďár nad Sázavou 1992 90,0 12 12 24 36
5. 11 Jonáš Lučný Bavaria Fitness Opava 1991 79,0 15 15 30 45
6. 66 Petr Širc InCore Fitness Brno 1990 87,5 18 18 36 54

Junioři - klasická kulturistika

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 20 Jakub Prchal Fitness Centrum Jalex 1995 180,0 79,5 3 3 6 9
2. 29 Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno 1991 178,0 77,0 8 7 14 21
3. 32 Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995 184,0 80,5 8 9 18 27
4. 74 Martin Hybášek SC Kaze 1991 182,0 77,5 14 13 26 39
5. 51 Filip Orel Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1991 194,0 94,0 17 14 28 42
6. 54 Miroslav Kosík Fitpeople Jihlava 1992 185,0 83,0 18 18 36 54
7. 49 Zdeněk Holkovič TJ Moravan Lednice 1992 183,0 74,5 18 - - 18
8. 27 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 192,0 87,0 26 - - 26
9. 28 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 187,0 84,5 28 - - 28
10. 19 Aleš Urbášek Klub rekreačního sportu Uničov 1992 177,0 76,0 31 - - 31
11. 61 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 180,0 71,5 33 - - 33
12. 34 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 173,0 65,0 34 - - 34
13. 62 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 1994 174,0 69,5 38 - - 38
14. 60 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 170,0 65,0 41 - - 41

Junioři - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar. váh.
1. 76 Jan Turek Caesar Fitness Nový Jičín 1990 88,5


Bodyfitness juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 75 Dominika Krejcarová Fitness Factory Jihlava 1993 6 4 3 13
2. 24 Heidi Witzová Fitness Factory Jihlava 1994 5 7 6 18
3. 42 Petra Linková SC Kaze 1990 8 9 10 27
4. 79 Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996 12 13 12 37
5. 43 Elisabeta Máchová Bodyland Fitness Ostrava 1995 15 13 14 42
6. 31 Nikola Bezchlebová Best Fitness Žďár nad Sázavou 1994 18 18 18 54

Bikiny fitness juniorky

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 4 Petra Šenkeříková Best Fitness Žďár nad Sázavou 1990 3 4 7
2. 65 Petra Křepinská Fitness Factory Jihlava 1990 7 6 13
3. 78 Nikola Jánská SK PEPA centrum Opava 1992 9 9 18
4. 40 Kateřina Dubová Fitness Factory Jihlava 1994 11 11 22

Juniorky - absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar. výš.
1. 75 Dominika Krejcarová Fitness Factory Jihlava 1993


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty