Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Důležité informace pro závodníky před mistrovstvím ČR dorostu a juniorů 2013

Článek vydán 20. 05. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 1853

V sobotu 25. května 2013 se v Ostravě koná Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v kulturistice, bodyfitness a bikiny fitness. Informace v tomto článku jsou určeny pro všechny zájemce o start.

Každý závodník se musí přihlásit

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté, dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR (kompletní seznam všech závodníků s právem startu níže). Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. mladší dorost), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace. Pro všechny závodníky, kteří chtějí na mistrovství ČR startovat, ale bez výjimky platí, že se musí dopředu přihlásit! Elektronické přihlášky jsou dostupné zde: www.skfcr.cz/prihlasky. Samotná nominace z postupové soutěže není automatickou přihláškou!

Hudba pro volné sestavy

Závodníci, kteří mají ve své kategorii volnou sestavu, musí (!) poslat MP3 nahrávku společně s přihláškou. Donesení hudby na CD disku přímo na soutěž není možné. V případě, že závodník hudbu nepošle a startoval na soutěžích mistrovství Čech nebo Moravy a Slezska v letošním roce, přiřadí se k němu jeho hudba z této soutěže.

Kdo se může přihlásit?

Obecné podmínky startu byly vyjmenovány o dva odstavce výše, pro start na soutěži je pak nutné mít platný registrační průkaz a osobní doklad (např. občanský průkaz). Kompletní seznam závodníků, kteří si v kategoriích, kde je nutná nominace, vybojovali právo startu (plus loňští vítězové a držitelé výjimky STK), najdete níže.

V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR a to výhradně telefonicky na čísle 734 15 66 66.


Pozor, seznam níže není startovní listinou!
Všichni zájemci o start musí odeslat elektronickou přihlášku!


Starší dorost - kulturistika do 65 kg

jméno oddíl nar.
Jan Hulák Fitness Studio Louny 1995
Štefan Šotter SKK Hrádek nad Nisou 1995
Petr Lorenc Fitcentrum Atlantis Ostrov 1995
Filip Prechtl SKK Hrádek nad Nisou 1996
Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996
Tomáš Vlha Fitness Centrum Jalex 1995
Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995
Dominik Mušzyňský Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995
Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997
Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

jméno oddíl nar.
Vladimír Nedvěd SKK Hrádek nad Nisou 1997
Pavel Vacek PeVan Gym Team Sedlčany 1996
Miloš Hrabar SKK Hrádek nad Nisou 1996
Jan Lukeš Extrifit Club 1997
Martin Kubánek Fitcentrum Mládek 1995
Petr Kašpar Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1995
Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995
Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995
Jiří Babka Extrifit Club 1995
Jakub Prachař Extrifit Club 1997
Michal Slezák Extreme Fitness Kroměříž 1995
Rostislav Lipus Queen Club Třinec 1995

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

jméno oddíl nar.
Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996
Jan Malina Fitness club TJ Agro Kolín 1995
Jakub Šmucr Meteor Fitness Třemošná 1995
Eduard Urbánek Fitness Sport Club Kadaň 1997
Šimon Pešek Března Fitness Club Česká Lípa 1995
Adam Beck Meteor Fitness Třemošná 1995
Jakub Prchal Fitness Centrum Jalex 1995
Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995
Radek Kuric Kovona Karviná 1995
Lukáš Chlapek FC KARO Slavia Havířov 1995
Vítězslav Krejčí TJ Spartak Třebíč 1997
Jakub Prchal Jalex Team Krnov 1995

Junioři - kulturistika do 70 kg

jméno oddíl nar.
David Koštiál Extrifit Club 1992
Lukáš Kurucz Fitness Ronnie.cz Praha 1994
Ondřej Bučko Března Fitness Club Česká Lípa 1994
Matěj Lebeda Bavaria Fitness Opava 1990
Václav Lapčík TyTi sportstudio Uherské Hradiště 1990
Martin Rašner Slovan Moravská Třebová 1990
Martin Juřík SK Přerov 1991
Michal Kosňovský Bodyland Fitness Ostrava 1991
Tomáš Vlha Fitness Centrum Jalex 1995
Lukáš Hollesch SK PEPA centrum Opava 1995
Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992
Vojtěch Galocz Fitnesscentrum Šembi Orlová 1993
Jakub Hašpl Fit klub Ludvík 1990

Junioři - kulturistika do 77 kg

jméno oddíl nar.
Jiří Kováč Meteor Fitness Třemošná 1990
David Příkop Extrifit Club 1992
Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990
Marek Kulhánek Března Fitness Club Česká Lípa 1994
Miroslav Fojtů MD Fitness Lanškroun 1990
Václav Vaneš Meteor Fitness Třemošná 1992
Jan Novobilský Fitcentrum Assen Ostrava 1991
Jindřich Musil Fitpeople Jihlava 1991
Dominik Fujtík Extrifit Club 1991
Jan Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992
Jiří Babka Extrifit Club 1995
Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995

Junioři - kulturistika nad 77 kg

jméno oddíl nar.
Jakub Šedivý PZ Gym Praha 1990
Ľudovít Michel Meteor Fitness Třemošná 1993
David Červenka Extrifit Club 1991
Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996
Tomáš Mikula Favoritfitnessclub Rokycany 1993
Lukáš Vodička Fitness Atlas Zbraslav 1993
Jan Turek Caesar Fitness Nový Jičín 1990
Vojtěch Bartoň SC Kaze 1990
Tomáš Exner SK Quatro Fitness Ostrava 1991
Jiří Procházka Best Fitness Žďár nad Sázavou 1992
Jonáš Lučný Bavaria Fitness Opava 1991
Petr Širc InCore Fitness Brno 1990
René Gorol Bodyland Ostrava 1990

Junioři - klasická kulturistika

jméno oddíl nar.
Tomáš Štěpánek Hammer Strength Fitness 1990
Jan Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1991
Antonín Hodan Fitness R. A. P. Factory Praha 1993
Jakub Šmucr Meteor Fitness Třemošná 1995
Daniel Sýkora Března Fitness Club Česká Lípa 1995
David Kozák Posilovna SA Jičín 1994
Jakub Prchal Fitness Centrum Jalex 1995
Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno 1991
Dominik Stříbný SK PEPA centrum Opava 1995
Martin Hybášek SC Kaze 1991
Filip Orel Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1991
Miroslav Kosík Fitpeople Jihlava 1992
Tomáš Exner SK Quatro Fitness Ostrava 1991

Bodyfitness juniorky

jméno oddíl nar.
Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 1994
Tereza Šotterová SKK Hrádek nad Nisou 1991
Petra Jírovcová Extrifit Club 1991
Michaela Koppová PZ Gym 1990
Dominika Krejcarová Fitness Factory Jihlava 1993
Heidi Witzová Fitness Factory Jihlava 1994
Petra Linková SC Kaze 1990
Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996
Elisabeta Máchová Bodyland Fitness Ostrava 1995
Nikola Bezchlebová Best Fitness Žďár nad Sázavou 1994
Martina Hrubá Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1991

Bikiny fitness juniorky

jméno oddíl nar.
Petra Šenkeříková Best Fitness Žďár nad Sázavou 1990
Petra Křepinská Fitness Factory Jihlava 1990
Nikola Jánská SK PEPA centrum Opava 1992
Kateřina Dubová Fitness Factory Jihlava 1994
Denisa Srbková Března Fitness Club Česká Lípa 1996
Eva Simkovičová Fitness Factory Jihlava 1991
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty