Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 - startovní listiny

Článek vydán 24. 05. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2622

V sobotu se v Rock & Roll GARAGE v Ostravě koná Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013.

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků. Časový harmonogram je ke stažení zde.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
• tel.: 734 156 666

Dorostenky - bodyfitness

• 1. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)

Mladší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 2. Jan Macek (TJ Zbrojovka Vsetín)

Mladší dorost - kulturistika nad 65 kg

• 1. Jan Čegan (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Vítězslav Krejčí (TJ Spartak Třebíč)
• 3. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 4. Vladimír Nedvěd (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Jakub Prachař (Extrifit Club)
• 7. Eduard Urbánek (Fitness Sport Club Kadaň)

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 2. Petr Kašpar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 3. Dominik Mušzyňský (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 4. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Filip Prechtl (SKK Hrádek nad Nisou)
• 7. Štefan Šotter (SKK Hrádek nad Nisou)
• 8. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Tomáš Vlha (Fitness Centrum Jalex)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Jiří Babka (Extrifit Club)
• 2. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Miloš Hrabar (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Rostislav Lipus (Queen Club Třinec)
• 6. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 7. Vladimír Nedvěd (SKK Hrádek nad Nisou)
• 8. Jakub Prachař (Extrifit Club)
• 9. Michal Slezák (Extreme Fitness Kroměříž)
• 10. Pavel Vacek (PeVan Gym Team Sedlčany)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Radek Kuric (Kovona Karviná)
• 3. Jan Malina (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 4. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Jakub Prchal (Fitness Centrum Jalex)
• 6. Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)

Juniorky - bodyfitness

• 1. Martina Hrubá (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 1. Petra Jírovcová (Extrifit Club)
• 2. Michaela Koppová (PZ Gym Praha)
• 3. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)
• 1. Petra Linková (SC Kaze Telč)
• 2. Elisabeta Máchová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 1. Tereza Šotterová (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Heidi Witzová (Fitness Factory Jihlava)

Juniorky - bikiny fitness

• 1. Nikola Jánská (SK PEPA centrum Opava)
• 1. Petra Křepinská (Fitness Factory Jihlava)
• 1. Eva Simkovičová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Denisa Srbková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Petra Šenkeříková (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Junioři - kulturistika do 70 kg

• 1. Jiří Babka (Extrifit Club)
• 2. Vojtěch Galocz (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Lukáš Hollesch (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Martin Juřík (SK Přerov)
• 5. Michal Kosňovský (Bodyland Fitness Ostrava)
• 6. Michal Kosňovský (Bodyland Fitness Ostrava)
• 7. Václav Lapčík (TyTi sportstudio Uherské Hradiště)
• 8. Martin Rašner (Slovan Moravská Třebová)
• 9. Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Junioři - kulturistika do 77 kg

• 1. Dominik Fujtík (Extrifit Club)
• 2. Kováč Jiří (Meteor Fitness Třemošná)
• 3. Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jindřich Musil (Fitpeople Jihlava)
• 5. Jan Novobilský (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 6. Jan Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 7. David Příkop (Extrifit Club)
• 8. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Junioři - kulturistika nad 77 kg

• 1. Vojtěch Bartoň (SC Kaze Telč)
• 2. Tomáš Exner (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 3. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
• 4. Jiří Procházka (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 5. Jan Turek (Caesar Fitness Nový Jičín)

Junioři - klasická kulturistika

• 1. David Kozák (Posilovna SA Jičín)
• 2. Jakub Šmucr (Meteor Fitness Třemošná)
• 3. Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)
• 4. Tomáš Štěpánek (Hammer Strength Fitness)
• 5. Jan Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 6. Dominik Stříbný (SK PEPA centrum Opava)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty