Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR ve fitness 2013
- startovní listiny

Článek vydán 31. 05. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2117

V sobotu se v Dělňáku Líšeň v Brně koná Mistrovství ČR ve fitness 2013. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
• tel.: 734 156 666

Fitness dětí - dívky do 11 let

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Ema Fogtová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Michaela Janečková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 8. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 10. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Nikol Petrásková (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 13. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 14. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 15. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 16. Vanesa Žigová (FC KARO Slavia Havířov)

Fitness dětí - dívky nad 11 let

• 1. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Denisa Černo (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 7. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Veronika Srncová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Barbora Šalamounová (SK Moog Brno)
• 10. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dětí - chlapci

• 1. Adam Fiala (SK Moog Brno)
• 2. Martin Fiala (SK Moog Brno)
• 3. Martin Maršálek (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 5. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)

Fitness junioři

• 1. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Denis Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)

Fitness ženy

• 1. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
• 2. Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)

Fitness muži

• 1. Richard Bílík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Luboš Koumal (Gym Blue Sun)
• 4. František Novák (SK Moog Brno)
• 5. Denis Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 7. Lukáš Siwek (SIWI Fitness Brno)

Atletické fitness muži

• 1. Dan Kotlík (Fitpeople Jihlava)
• 2. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
• 3. Zdeněk Pavlík (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)

Atletické fitness ženy

• 1. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
• 4. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty