Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR ve fitness 2013
- výsledky

Článek vydán 03. 06. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3422

Níže naleznete kompletní výsledky z Mistrovství České republiky ve fitness 2013, které se konalo v sobotu 1. června v brněnském Dělňáku Líšeň. Přímý přenos, který byl vysílán na tv.ronnie.cz/live, sledovalo 1.815 diváků.

V rámci klání proběhly poprvé v České republice i soutěže v atletickém fitness mužů i žen. Za pomoc při dodání posilovacích strojů na zhyby a kliky děkujeme společnosti LAX, za pomoc při dodání veslovacích trenažerů značky Concept2 děkujeme společnosti Rowline.


Fitness dětí - dívky do 10 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. celk.
1. 43 Andrea Remešová Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 3 9 5 6 11
2. 14 Eliška Pokorná Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 9 9 6 8 14
3. 50 Eliška Plicková Sportovní studio Petry Kadlecové 2004 12 22 7 12 19
4. 29 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 39 8 17 6 23
5. 48 Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice 2005 20 24 14 13 27
6. 22 Hana Holišová All Stars fitness tým Lužice 2004 22 24 14 16 30
11 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004
20 Barbora Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004
25 Nikol Petrásková All Stars fitness tým Lužice 2005
30 Anna Žambůrková Sportovní studio Petry Kadlecové 2003
31 Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice 2005
33 Michaela Janečková All Stars fitness tým Lužice 2003
41 Klára Dubšíková All Stars fitness tým Lužice 2005
49 Nela Laurichová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004
58 Ema Fogtová All Stars fitness tým Lužice 2003

V kategorii fitness dětí se zveřejňuje pouze pořadí finalistů, ostatní účastníci jsou seřazeni jen dle startovních čísel.

Fitness dětí - dívky nad 10 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. celk.
1. 6 Barbora Šalamounová SK Moog Brno 1999 4 12 4 10 14
2. 15 Daniela Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 5 18 5 15 20
3. 21 Natálie Dvořáková All Stars fitness tým Lužice 2002 14 14 11 10 21
4. 46 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 12 11 11 11 22
5. 26 Denisa Černo Fitness Factory Jihlava 2000 22 9 18 4 22
6. 24 Kateřina Knápková All Stars fitness tým Lužice 2002 17 19 11 13 24
7 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002
38 Veronika Srncová All Stars fitness tým Lužice 2001
42 Adéla Černá All Stars fitness tým Lužice 2001
45 Vanesa Žigová FC KARO Slavia Havířov 2002
55 Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice 2001

V kategorii fitness dětí se zveřejňuje pouze pořadí finalistů, ostatní účastníci jsou seřazeni jen dle startovních čísel.

Fitness dětí - chlapci

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. 3.k. celk.
1. 13 František Náprstek Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 3 3 3 3 6
2. 64 Adam Fiala SK Moog Brno 2005 7 6 7 6 13
3. 3 Martin Maršálek All Stars fitness tým Lužice 2007 10 10 10 10 20
4. 10 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004 10 11 10 11 21


Fitness junioři

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. celk.
1. 16 Denis Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 178 65,4 3 8 3 6 9
2. 9 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 1994 174 67,3 6 4 6 3 9
3. 1 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1995 170 64,4 9 7 9 9 18


Fitness ženy

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. celk.
1. 47 Denisa Šťastná Fitpeople Jihlava 1987 4 4 3 3 6
2. 35 Dominika Krejcarová Fitness Factory Jihlava 1993 5 5 6 6 12
3. 39 Miloslava Balková FC KARO Slavia Havířov 1982 9 9 9 9 18

Fitness muži

p. č. jméno klub / stát výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. 4.k. celk.
1. 12 Luboš Koumal Gym Blue Sun 169 69,0 3 3 3 3 6
2. 4 František Novák SK Moog Brno 185 77,0 6 9 6 9 15
3. 54 Richard Bílík FC KARO Slavia Havířov 180 77,0 18 6 16 6 22
4. 28 Lukáš Siwek SIWI Fitness Brno 172 71,7 13 12 13 12 25
5. 16 Denis Otisk FC KARO Slavia Havířov 178 65,4 9 19 11 18 29
6. 9 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 174 67,3 14 15 14 15 29
7. 1 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 170 64,4 21 20 - - -


Atletické fitness muži

p. č. jméno klub / stát 1.k. zh. kl. 2.k. vesl. 3.k. celk.
1. 54 Richard Bílík FC KARO Slavia Havířov 1 21 38 1 3:55 4 6
2. 2 Michal Němeček TJ Tesla Brno 2 27 32 1 3:41 3 6
3. 52 Dan Kotlík Fitpeople Jihlava 3 21 34 3 3:20 1 7
4. 19 Zdeněk Pavlík Oddíl kult. TJ Sokol Rosice 5 18 33 4 3:22 2 11
5. 9 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 4 17 29 5 4:22 7 16
6. 1 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 6 15 18 7 3:59 5 18
7. 16 Denis Otisk FC KARO Slavia Havířov 7 19 25 6 4:01 6 19

Atletické fitness ženy

p. č. jméno klub / stát 1.k. zh. kl. 2.k. vesl. 3.k. celk.
1. 56 Šárka Pícková Akademie Ronnie.cz 1 22 28 1 4:08 1 3
2. 36 Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 2 8 20 2 4:32 3 7
3. 23 Ria Hrušovská PeVan Gym Team Sedlčany 3 8 19 3 4:17 2 8


Rozhodčí


Atletické fitness

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty