Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Předběžné startovní listiny
MS žen a fitness mužů 2013

Článek vydán 13. 09. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2902

Ukrajinský Kyjev ve dnech 13. až 16. září přivítá letošní ročník Mistrovství světa žen a fitness mužů, na nějž se nominovaly bezmála tři stovky sportovců ze čtyřiceti různých států! Ti budou mít proti loňskému šampionátu k dispozici několik nových kategorií, když čerstvě budou moci nastoupit ve physique žen a athletic fitness žen (vždy do 163 cm a nad 163 cm) a physique mužů a athletic fitness mužů (vždy do 178 cm a nad 178 cm).

Českými zástupci budou letos bikini fitnessky Marie Mikšová, Alena Burešová, Radka Prášková a Maria Pomerantseva, bodyfitnesska Margita Zámolová, kulturistka a zároveň i reprezentantka v kategorii physique Blanka Lovasová, Kateřina Kyptová, která by měla nastoupit pouze v ženském physique, a Ladislav Nový s Martinem Mesterem, jež čeká start ve physique mužů.


Fitness žen do 163 cm

  • Tatyana Volkova (Kazachstán)
  • Olga Volokh (Rusko)
  • Ekaterina Zhurina (Rusko)
  • Ekaterina Mashinskaya (Rusko)
  • Kristina Koroljak (Estonsko)
  • Larissa Malyarenko (Ukrajina)
  • Janaína Matos (Brazílie)
  • Caroline Oliver (Velká Británie)
  • Marisela Tolmacev (Srbsko)
  • Szilvia Mile (Maďarsko)
  • Tímea Taraba-Sifter (Maďarsko)
  • Yumi Yamashita (Japonsko)
  • Dominika Multáňová (Slovensko)
  • Piia Pajunen (Finsko)
  • Nicoleta Nicola (Rumunsko)


Fitness žen nad 163 cm

  • Lyudmila Nikitina (Rusko)
  • Aurika Tyrgale (Rusko)
  • Endla Vaher (Estonsko)
  • Alice Schahrykovich (Bělorusko)
  • Natalia Nazarenko (Ukrajina)
  • Oksana Orobets (Ukrajina)
  • Maryna Kisiv (Ukrajina)
  • Olga Demchuk (Ukrajina)
  • Milica Narancic (Srbsko)
  • Barbora Sečkárová Bunčáková (Slovensko)
  • Cristina Mnerie (Rumunsko)


Fitness mužů

  • Yevgeniy Yefimov (Kazachstán)
  • Dmitry Shatokhin (Rusko)
  • Konstantin Nekrasov (Rusko)
  • Oleg Anissimov (Estonsko)
  • Fedir Khashalov (Ukrajina)
  • Serhiy Yarmak (Ukrajina)
  • Serhii Hordieiev (Ukrajina)
  • Andriy Karpikov (Ukrajina)
  • Péter Puskás (Maďarsko)
  • Mariusz Lewandowski (Polsko)
  • Saikou Gibba (Gambie)
  • Ansari Kanteh (Gambie)
  • Razvan Olariu (Rumunsko)


Bodyfitness žen do 158 cm

  • Yelena Murushidi (Kazachstán)
  • Larisa Minina (Rusko)
  • Antonina Berebenia (Ukrajina)
  • Inna Trofymenkova (Ukrajina)
  • Tetiana Paramonova (Ukrajina)
  • Cristina Chirita (Rumunsko)
  • Maria Mas (Španělsko)
  • Bienvenida Bevia (Španělsko)


Bodyfitness žen do 163 cm

  • Natalya Roshchurkina (Kazachstán)
  • Nahed Abdul Sater (Libanon)
  • Yaroslava Nikolaeva (Rusko)
  • Elena Borisova (Rusko)
  • Tatiana Bocharova (Rusko)
  • Volha Lunina (Bělorusko)
  • Lara Sulliano (Brazílie)
  • Renata Bajic (Srbsko)
  • Gabriella Szabó (Maďarsko)
  • Stanislava Focková (Slovensko)
  • Miia Nyyssönen (Finsko)
  • Florina Cernat (Rumunsko)
  • Veronica Gauggo Garcia (Španělsko)
  • Kay Clark (Jihoafrická republika)


Bodyfitness žen do 168 cm

  • Roxanne Saaiby (Libanon)
  • Tatiana Volosi (Rusko)
  • Hanna Maliarova (Bělorusko)
  • Tatsiana Belavinskaya (Bělorusko)
  • Irina Hushchyna (Bělorusko)
  • Tetyana Mikheychyk (Ukrajina)
  • Margita Zámolová (Česká republika)
  • Eva Rusan (Chorvatsko)
  • Neriman Kuzucu (Turecko)
  • Şengül Özgür (Turecko)
  • Nina Ross (Velká Británie)
  • Marija Veresbaranji (Srbsko)
  • Alexandra Strutinskaia (Moldávie)
  • Adela Ondrejovičová (Slovensko)
  • Joanna Ucinska (Polsko)
  • Elina Oinonen (Finsko)
  • Viktorija Petraityte (Litva)
  • Keri Kuhlmann (Jihoafrická republika)
  • Cynthia Marshall (Jihoafrická republika)


Bodyfitness žen nad 168 cm

  • Vanessa Camarda (Austrálie)
  • Yulia Zabelina (Rusko)
  • Yulia Ushakova (Rusko)
  • Tatsiana Seuruk (Bělorusko)
  • Ievgeniia Prutskova (Ukrajina)
  • Darina Posvistak (Ukrajina)
  • Olga Karavayeva (Ukrajina)
  • Olena Chumakova (Ukrajina)
  • Lesley Barents (Nizozemsko)
  • Maria Scotland (Velká Británie)
  • Radmila Delic (Srbsko)
  • Zsuzsanna Toldi (Maďarsko)
  • Katharina Lankova (Rakousko)
  • Audur Gudmundsdottir (Island)
  • Anne Nyman (Finsko)
  • Koudiedji Sidibe (Francie)
  • Elena Kirshchina (Ázerbájdžán)
  • Melanie Niebergall (Německo)
  • Maria Barnes (Španělsko)


Bikini fitness žen do 158 cm

  • Elena Nadezhdina (Rusko)
  • Ekaterina Alekseeva (Rusko)
  • Izabela Fiodarava (Bělorusko)
  • Eleonora Alibayeva (Ukrajina)
  • Svitlana Sydorenko (Ukrajina)
  • Gisela Arenas (Argentina)
  • Lizelle Horn (Jihoafrická republika)
  • Nikki Jenkins (Velká Británie)
  • Iliyana Kostova (Bulharsko)
  • Szimonetta Simon (Maďarsko)
  • Sabina Pleváková (Slovensko)
  • Iveta Kuglerová (Slovensko)
  • Valeria Ammirato (Německo)
  • Jessica McMillan (Kanada)


Bikini fitness žen do 163 cm

  • Barbara Siew-Hwa Heng (Austrálie)
  • Rawan Aalabi (Libanon)
  • Olga Guskova (Rusko)
  • Natalia Korotkova (Rusko)
  • Tatiana Kreit (Estonsko)
  • Tatsiana Zhohla (Bělorusko)
  • Alena Bukonkina (Bělorusko)
  • Katsiaryna Klyshevich (Bělorusko)
  • Daria Shevchenko (Ukrajina)
  • Katerina Tkachenko (Ukrajina)
  • Tatyana Prikhodko (Ukrajina)
  • Naiara Schubert (Brazílie)
  • Dora Adanic (Chorvatsko)
  • Lone Noras (Norsko)
  • Jeanette Elstad (Norsko)
  • Hürrem Ergin (Turecko)
  • Hazal Mert (Turecko)
  • Zelna Pretorius (Jihoafrická republika)
  • Anita Bekus (Velká Británie)
  • Melinda Zsiga (Maďarsko)
  • Ágnes Sebestyén (Maďarsko)
  • Magdalena Kažimírová (Slovensko)
  • Monika Rosenbergerová (Slovensko)
  • Kathrin Kelemer (Rakousko)
  • Anastasija Cherednicenko (Lotyšsko)
  • Hanna Garbos (Polsko)
  • Emma Ahonen (Finsko)
  • Diana Pivniceru (Rumunsko)
  • Imola Farkas (Rumunsko)
  • Laura Klimaviciene (Litva)
  • Selina Rudel (Německo)


Bikini fitness žen do 168 cm

  • Alice Round (Austrálie)
  • Ekaterina Usmanova (Rusko)
  • Svetlana Eregina (Rusko)
  • Veronika Galiakbarova (Rusko)
  • Marina Mitrofanova (Rusko)
  • Olga Viazmetinova (Ukrajina)
  • Liudmila Diachuk (Ukrajina)
  • Olena Orap (Ukrajina)
  • Alena Burešová (Česká republika)
  • Maria Pomerantseva (Česká republika)
  • Christina Fjaere (Norsko)
  • Kerry Mathieson (Jihoafrická republika)
  • Georgia Simmons (Velká Británie)
  • Maja Pavlovic (Srbsko)
  • Svetlana Lenivteva (Moldávie)
  • Daniela Todorova (Bulharsko)
  • Tímea Varga (Maďarsko)
  • Ana Fragoso Portugal
  • Denisa Lipovská (Slovensko)
  • Stanislava Prítrská (Slovensko)
  • Jekaterina Lasunska (Lotyšsko)
  • Olga Olafsdottir (Island)
  • Margret Gnarr (Island)
  • Sari Perälä (Finsko)
  • Anna Maier (Německo)
  • Xenia Minnich (Německo)
  • Sandra Falkenhain (Německo)


Bikini fitness žen nad 168 cm

  • Chrissie Herbert (Austrálie)
  • Satoko Yamamoto (Austrálie)
  • Natalia Nevskaya (Rusko)
  • Olga Putrova (Rusko)
  • Egle Eller-Nabi (Estonsko)
  • Reet Reimets (Estonsko)
  • Iryna Hrynevich (Bělorusko)
  • Volha Sereda (Bělorusko)
  • Alla Semenova (Ukrajina)
  • Elena Guseva (Ukrajina)
  • Oksana Davydova (Ukrajina)
  • Marie Mikšová (Česká republika)
  • Radka Prášková (Česká republika)
  • Daiane Kulmann (Brazílie)
  • Candice van der Merwe (Jihoafrická republika)
  • Stefanie Juliana (Nizozemsko)
  • Melissa Haywood (Velká Británie)
  • Anastasia Ojog (Moldávie)
  • Daniela Calestru (Moldávie)
  • Corina Visan (Moldávie)
  • Ingrid Tamás (Maďarsko)
  • Jana Majerníková (Slovensko)
  • Andrea Lackner (Rakousko)
  • Veronika Serzante (Lotyšsko)
  • Karen Richardsdottir (Island)
  • Paula Banot (Polsko)
  • Sara Back (Finsko)
  • Sandra Syciova (Litva)
  • Katrin Weisshaupt (Německo)
  • Ivana Cujova (Španělsko)
  • Rasa Selemonaviciute (Litva)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty