Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness 2013 - startovní listiny

Článek vydán 19. 09. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2189

V neděli Vás srdečně zveme do hotelu Maximus Resort v Brně na GP Fitness 2013. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Klasická kulturistika

• 1. Pavel Antl (Remi Sport Prostějov)
• 2. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 3. Martin Mífek (Fitness Bobo Hodonice)
• 4. Daniel Pšenica (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 5. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Šárka Dědková (Big1One Fitness)
• 2. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Markéta Modrá (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 2. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Margita Zámolová (AKV Ella Studio Jesenice)

Fitness dětí (dívky)

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Petra Filová (SK Moog Brno)
• 8. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Michaela Janečková (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 12. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 13. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 15. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 16. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 18. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 19. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 20. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Barbora Šalamounová (SK Moog Brno)
• 22. Žaneta Špicová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 23. Sára Daniela Zátková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 24. Nela Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 25. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. Martin Fiala (SK Moog Brno)
• 2. Adam Fiala (SK Moog Brno)
• 3. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Bikiny fitness ženy

• 1. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Helena Boubínová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Alena Burešová (BBC Praha)
• 4. Sandra Cabaniková (Fortuna Trnava, Slovensko)
• 5. Nikola Jánská (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Michaela Masslová (InCore Fitness)
• 8. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
• 9. Hanka Mlčúchová (Big1One Fitness)
• 10. Iveta Myslivečková (BBC Praha)
• 11. Maria Pomerantseva (Extreme Fitness Kroměříž)
• 12. Stanislava Pritrská (Fortuna Trnava, Slovensko)
• 13. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 14. Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 15. Lucie Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)
• 16. Veronika Javorská (BBC Praha)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty