Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

HI-TEC Nutrition Grand Prix 2013
- startovní listiny

Článek vydán 10. 10. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2167

Níže najdete kompletní startovní listiny pro sobotní soutěž HI-TEC Nutrition Grand Prix, která se koná v Čelákovicích. Figuruje v nich celkem 31 závodnic a závodníků (což je o více než 50 % vyšší počet jak v loňském roce), kteří se utkají v pěti kategoriích.

Kulturistika muži do 80 kg

• 1. Pavel Balog (Delta Fitness Praha)
• 2. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 3. František Jabůrek (TJ Slavoj Tachov)
• 4. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 5. Jakub Vrábel (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jan Švub (Delta Fitness Praha)

Kulturistika muži nad 80 kg

• 1. Jiří Martiš (Fitness Hard Core)
• 2. Jiří Vacek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Guran Bartosz (Polsko)
• 4. Koloman Herditzky (Delta Fitness Praha)
• 5. Josef Malzer (Delta Fitness Praha)

Klasická kulturistika

• 1. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 2. Michal Hromek (Fitness Hard Core)
• 3. Martin Mancini (Gym 2000 Kladno)
• 4. Ladislav Suchánek (Fitness Slunce Tábor)
• 5. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

Bodyfitness ženy

• 1. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Zlatka Stejskalová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)

Bikiny fitness

• 1. Dana Hroudová (Delta Fitness Praha)
• 2. Nikola Jánská (Studio PEPA Opava)
• 3. Veronika Javorská (BBC Praha)
• 4. Lucie Juřičková (Fitness Cat Zlín)
• 5. Iveta Myslivečková (BBC Praha)
• 6. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 7. Lucie Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Simona Vicherková (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Jana Waclawkova (SIWI Fitness Brno)
• 10. Julie Wohaková (HIT Fitness Flora)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty