Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2013
- startovní listiny

Článek vydán 21. 11. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2403

V sobotu Vás srdečně zveme do Divadélka Pod Věží v Moravské Ostravě na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Ostrava 2013. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Ze soutěže probíhá přímý přenos na Ronnie.cz.



I na kondičních soutěžích pokračuje skvělý trend posledních let, kdy neustále roste počet závodníků! Na Grand Prix Ostrava je přihlášeno 54 startujících (vloni 37), na Grand Prix Jalex Krnov 38 startujících (vloni 25).

Vzhledem k tomu, že se jedná o soutěže kondiční, kdy závodníci nemusí být registrováni ve Svazu kulturistiky a fitness České republiky, nejsou tedy u všech startujících uvedeny oddíly. V případě, že chcete na soutěži startovat, splňujete podmínky startu a Vaše jméno není ve startovních listinách, je naprosto nezbytné nejpozději v pátek kontaktovat sekretariát SKFČR (tel.: 734 15 66 66).

Kulturistika dorostenci (do 18 let)

• 1. Jan Augustin
• 2. Jan Čegan (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Marek Čermák (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Michal Václavík (SK Radoch Ostrava)

Kulturistika junioři (do 23 let)

• 1. Vojtěch Ambruzs (SK Radoch Ostrava)
• 2. Matěj Grygar
• 3. Martin Hyský
• 4. Ondřej Satke (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Pavel Surý (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Radomil Vašík (Sport studio Lázně Zlín)
• 7. Tomáš Zamazal

Kulturistika muži do 30 let

• 1. Petr Fix
• 2. Michal Gregor
• 3. Martin Holaň
• 4. Martin Hyský
• 5. Jan Křenek
• 6. Tomáš Kuchař
• 7. Jiří Mičánek
• 8. Václav Truksa
• 9. David Ulbricht (Hammer Strength Fitness)
• 10. Marek Voborný

Kulturistika muži nad 30 let

• 1. Jiří Babka (SKK Týn nad Vltavou)
• 2. Pavel Brom (SKK Týn nad Vltavou)
• 3. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Jiři Erlebach (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Jan Hrabal
• 6. Roman Konvička (SK Radoch Ostrava)
• 7. Vilém Kotásek (Power - Gym Krnov)
• 8. Karel Kretek
• 9. Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
• 10. Oldřich Štefka

Physique mužů

• 1. Ondřej Baleka (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Jiří Baran
• 3. Sebastian Beneš
• 4. Lukáš Beránek
• 5. Jan Daňa
• 6. Viliam Hečko
• 7. Jiří Hybner
• 8. Viktor Minář
• 9. Ján Priadka
• 10. Jiří Pudil
• 11. Patrik Schreiber
• 12. Milan Vácha (TJ Tesla Brno)

Bodyfitness ženy

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Zdeňka Kabourková
• 3. Sandra Kaperová (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Elisabeta Máchová (Fitness Hard Core)
• 5. Nikol Studnařová (SK Moog Brno)

Bikiny fitness ženy

• 1. Eleni Akritidu (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Denisa Černo (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Tereza Kopecká
• 4. Lenka Sloupská (KSK Jalex Team Krnov)
• 5. Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty