Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Jalex Krnov 2013
- startovní listiny

Článek vydán 21. 11. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2012

V neděli Vás srdečně zveme do klubu Kofola v Krnově na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Jalex Krnov 2013. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Ze soutěže probíhá přímý přenos na Ronnie.cz.


I na kondičních soutěžích pokračuje skvělý trend posledních let, kdy neustále roste počet závodníků! Na Grand Prix Ostrava je přihlášeno 54 startujících (vloni 37), na Grand Prix Jalex Krnov 38 startujících (vloni 25).

Vzhledem k tomu, že se jedná o soutěže kondiční, kdy závodníci nemusí být registrováni ve Svazu kulturistiky a fitness České republiky, nejsou tedy u všech startujících uvedeny oddíly. V případě, že chcete na soutěži startovat, splňujete podmínky startu a Vaše jméno není ve startovních listinách, je naprosto nezbytné nejpozději v pátek kontaktovat sekretariát SKFČR (tel.: 734 15 66 66).

Kulturistika dorostenci (do 18 let)

• 1. Jan Augustin
• 2. Jiří Čegan (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Marek Čermák (Fitness Centrum Jalex)
• 4. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Zdeněk Juříček (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Filip Koch (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika junioři (do 23 let)

• 1. Martin Hyský
• 2. David Jahl
• 3. Daniel Nahodil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Ondřej Satke (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Pavel Surý (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Michael Šustr
• 7. Radomil Vašík (Sport studio Lázně Zlín)
• 8. Tomáš Vykydal

Kulturistika muži do 30 let

• 1. Petr Fix
• 2. Michal Gregor
• 3. Martin Holaň
• 4. Martin Hyský
• 5. Tomáš Kuchař
• 6. David Ulbricht (Hammer Strength Fitness)
• 7. Marek Voborný

Kulturistika muži nad 30 let

• 1. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Jiří Fibingr
• 3. Jan Hrabal
• 4. Roman Konvička (SK Radoch Ostrava)
• 5. Vilém Kotásek (Power - Gym Krnov)
• 6. Karel Kretek
• 7. Bohuslav Majer
• 8. Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
• 9. Oldřich Štefka

Bodyfitness ženy

• 1. Zdeňka Kabourková
• 2. Sandra Kaperová (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Elisabeta Máchová (Fitness Hard Core)
• 4. Nikol Studnařová (SK Moog Brno)

Bikiny fitness ženy

• 1. Eleni Akritidu (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Lenka Sloupská (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty