Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2013 - startovní listiny

Článek vydán 28. 11. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 1877

V neděli 1. 12. 2013 Vás srdečně zveme do Dělňáku Líšeně v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, fitness dětí a bodyfitness žen - Smartlabs Cup 2013.

Celkem 75 závodnic a závodníků je přihlášeno na soutěž Smartlabs Cup 2013, která se koná o tomto víkendu v Brně. Podobně jako na ostatních soutěžích i zde je výrazný nárůst zájmu o soutěžení, vloni v Brně startovalo závodníků 52. V následujícím přehledu najdete kompletní startovní listiny.

Vzhledem k tomu, že se jedná o soutěže kondiční, kdy závodníci nemusí být registrováni ve Svazu kulturistiky a fitness České republiky, nejsou tedy u všech startujících uvedeny oddíly. V případě, že chcete na soutěži startovat, splňujete podmínky startu a Vaše jméno není ve startovních listinách, je naprosto nezbytné nejpozději v pátek kontaktovat sekretariát SKFČR (tel.: 734 15 66 66).

Kulturistika dorostenci (do 18 let)

• 1. Jan Augustin
• 2. Marek Čermák (Fitness Centrum Jalex)
• 3. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Jan Hetcl
• 5. Lukáš Janoušek
• 6. Zdeněk Juříček (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Filip Koch (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Martin Lajmar
• 9. Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika junioři (do 23 let)

• 1. Vojtěch Ambruzs (SK Radoch Ostrava)
• 2. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness)
• 3. Martin Hyský
• 4. Martin Jež
• 5. Pavel Koukal
• 6. Daniel Nahodil (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 8. David Šindler (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Radomil Vašík (Sport studio Lázně Zlín)
• 10. Tomáš Vykydal

Kulturistika muži do 30 let

• 1. Petr Fix
• 2. Martin Holaň
• 3. Jan Křenek
• 4. Richard Kristek
• 5. Jiří Mičánek
• 6. Miloš Nedoma
• 7. Václav Truksa
• 8. David Ulbricht (Hammer Strength Fitness)
• 9. Marek Voborný
• 10. Lukáš Vrátný (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. David Vyčítal
• 12. Rostislav Žiška

Kulturistika muži nad 30 let

• 1. Jiří Babka (SKK Týn nad Vltavou)
• 2. Jiří Baran (Hammer Strength Fitness)
• 3. Pavel Brom (SKK Týn nad Vltavou)
• 4. Miroslav Dopirák (TJ Valašské Meziříčí)
• 5. Jiří Fibingr
• 6. Pavel Karásek
• 7. Roman Konvička (SK Radoch Ostrava)
• 8. Vilém Kotásek (Power - Gym Krnov)
• 9. Bohuslav Majer
• 10. Lukáš Militký
• 11. Miloš Pejskar (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Oldřich Štefka
• 13. Jan Uhlíř

Bodyfitness ženy

• 1. Lenka Blažková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 3. Adenike Endtová
• 4. Zdeňka Kabourková
• 5. Sandra Kaperová (KSK Jalex Team Krnov)
• 6. Andrea Liskaiová
• 7. Nikol Studnařová (SK Moog Brno)

Fitness dětí (dívky)

Závodnice budou na místě rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Michaela Janečková (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 9. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 10. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 11. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 12. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Petra Phillová (SK Moog Brno)
• 14. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 15. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 16. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 17. Žaneta Špicová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 18. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 19. Sára Daniela Zátková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 20. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 21. Nela Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. Martin Fiala (SK Moog Brno)
• 2. Adam Fiala (SK Moog Brno)
• 3. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty