Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2013 - výsledky

Článek vydán 01. 12. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 3009

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Smartlabs Cup 2013, která se konala v neděli 1. prosince v brněnském Dělňáku Líšni. Klání jste mohli sledovat i v přímém přenosu na internetu, této možnosti využilo přes 5.400 diváků! Nezapomeňte sledovat reportáže také na sportovním kanálu Sport 5! Vysílací časy najdete zde.


Bodyfitness ženy

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Nikol Studnařová SK Moog Brno 1996 4 6 10
2. 73 Adenike Endtová Praha 1991 6 5 11
3. 14 Lenka Blažková T&M Olympia Fitness Praha 1985 10 7 17
4. 47 Zdeňka Kabourková České Budějovice 1983 11 12 23
5. 67 Sandra Kaperová KSK Jalex Team Krnov 1989 16 17 33
6. 65 Andrea Liskaiová Třebestovice 1978 18 16 34
- 13 Lucie Bronerská Hardcore Gym Fontána 1983 21 - 21


Kulturistika dorostenci (do 18 let)

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Lukáš Janoušek Vyškov 1996 4 5 8 13
2. 48 Jan Augustin Šumperk 1995 5 8 10 18
3. 52 Marek Čermák Fitness Centrum Jalex 1996 10 10 18 28
4. 53 Jan Hetcl Mohelnice 1995 11 7 24 31
5. 36 Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996 15 15 30 45
6. 28 Martin Lajmar Hranice n. Moravou 1996 18 18 36 54

Kulturistika junioři (do 23 let)

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 21 Tomáš Vykydal Fit Blue Gym 1990 3 3 6 9
2. 40 David Šindler T&M Olympia Fitness Praha 1992 7 7 12 19
3. 23 Pavel Koukal Bystřice p. Pernštýnem 1992 10 9 24 33
4. 43 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 10 13 22 35
5. 17 Martin Jež Hodonín 1992 13 13 22 35
6. 48 Jan Augustin Šumperk 1995 19 17 36 53
7. 62 Tomáš Hasoň Big1One Fitness 1991 22 - - 22
8. 79 Vojtěch Ambruzs SK Radoch Ostrava 1990 23 - - 23


Kulturistika muži do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 David Ulbricht Hammer Strength Fitness 1987 3 3 6 9
2. 60 Martin Holaň Rit Gym Havířov 1988 7 6 14 20
3. 25 Jiří Mičánek Factory Fitness Brno 1986 9 12 16 28
4. 29 Jan Křenek Factory Fitness Brno 1986 12 11 24 35
5. 75 Lukáš Vrátný T&M Olympia Fitness Praha 1987 17 13 34 47
6. 58 David Vyčítal Praha 1986 16 16 32 48
7. 27 Petr Fix Vrchlabí 1988 21 - - 21
8. 18 Václav Truksa Olomouc 1989 26 - - 26
9. 35 Marek Voborný Křoví u Velké Bíteše 1989 27 - - 27
10. 71 Richard Kristek Opava 1989 28 - - 28
11. 31 Rostislav Žiška Factory Fitness Brno 1985 33 - - 33
12. 15 Miloš Nedoma Brno 1988 36 - - 36

Kulturistika muži nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Miloš Pejskar T&M Olympia Fitness Praha 1976 5 3 6 9
2. 51 Jiří Fibingr Ostrava 1976 7 7 14 21
3. 11 Jan Uhlíř Žďár n. Sázavou 1978 6 11 16 27
4. 59 Jiří Baran Hammer Strength Fitness 1982 12 8 28 36
5. 2 Lukáš Militký Sobotka 1979 16 15 28 43
6. 5 Pavel Brom SKK Týn nad Vltavou 1982 17 18 34 52
7. 80 Jiří Babka SKK Týn nad Vltavou 1970 21 - - 21
8. 22 Pavel Karásek Pure Fitness Praha 1977 24 - - 24
9. 30 Roman Konvička SK Radoch Ostrava 1972 27 - - 27


Absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 34 Miloš Pejskar T&M Olympia Fitness Praha


Fitness dětí - mladší dívky (2004 - 2006)

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Nela Laurichová Sport. studio P. Kadlecové 2004 8 3 3 14
2. 46 Eliška Plicková Sport. studio P. Kadlecové 2004 16 11 7 34
3. 57 Žaneta Špicová Sport. studio P. Kadlecové 2004 20 8 10 38
4. 9 Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice 2005 34 16 15 65
5. 20 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 30 19 16 65
6. 63 Klára Dubšíková All Stars fitness tým Lužice 2005 36 16 14 66
7.-9. 7 Nela Žambůrková Sport. studio P. Kadlecové 2005 - - - -
7.-9. 42 Barbora Kohoutová Sport. studio P. Kadlecové 2004 - - - -
7.-9. 72 Sára Libá Sport. studio P. Kadlecové 2004 - - - -


Fitness dětí - starší dívky (1999 - 2003)

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 Eliška Pokorná Sport. studio P. Kadlecové 2003 6 9 3 18
2. 39 Daniela Kohoutová Sport. studio P. Kadlecové 2002 12 10 6 28
3. 45 Sára Daniela Zátková Sport. studio P. Kadlecové 2003 23 13 9 45
4. 41 Andrea Remešová Sport. studio P. Kadlecové 2003 23 24 13 60
5. 69 Natálie Dvořáková All Stars fitness tým Lužice 2002 40 15 15 70
6. 19 Anna Žambůrková Sport. studio P. Kadlecové 2003 42 24 17 83
7.-12. 4 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 - - -
7.-12. 6 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 - - - -
7.-12. 10 Adéla Černá All Stars fitness tým Lužice 2001 - - - -
7.-12. 24 Emílie Fogtová All Stars fitness tým Lužice 2003 - - - -
7.-12. 44 Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice 2001 - - - -
7.-12. 76 Michaela Janečková All Stars fitness tým Lužice 2003 - - - -


Fitness dětí - chlapci

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 František Náprstek Sport. studio P. Kadlecové 2002 6 6 3 15
2. 77 Martin Fiala SK Moog Brno 2000 14 3 7 24
3. 78 Adam Fiala SK Moog Brno 2005 16 9 8 33


Rozhodčí a pořadatelé

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty