Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2013
- startovní listiny

Článek vydán 05. 12. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2105

V neděli Vás srdečně zveme do Městského kulturního zařízení Březnice na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Ronnie.cz 2013.

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Ze soutěže probíhá přímý přenos na Ronnie.cz.


Vzhledem k tomu, že se jedná o soutěž kondiční, kdy závodníci nemusí být registrováni ve Svazu kulturistiky a fitness České republiky, nejsou tedy u všech startujících uvedeny oddíly. V případě, že chcete na soutěži startovat, splňujete podmínky startu a Vaše jméno není ve startovních listinách, je naprosto nezbytné nejpozději v pátek kontaktovat sekretariát SKFČR (tel.: 734 15 66 66).

Kulturistika dorostenci (do 18 let)

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Jaroslav Svoboda

Kulturistika junioři (do 23 let)

• 1. Jakub Berger
• 2. Petr Bučinský
• 3. Martin Hyský
• 4. Marek Jelínek
• 5. Lukáš Kaňka (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Martin Křivánek
• 7. Ondřej Pešek (TJ Lokomotiva Trutnov)
• 8. Petr Pražák (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Miroslav Přibáň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. David Šindler (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Lukáš Tuháček (Muscle Factory Březnice)
• 12. Tomáš Vykydal

Kulturistika muži do 70 kg

• 1. Jiří Baran (Hammer Strength Fitness)
• 2. Marek Jelínek
• 3. Michal Rohlena (Mega Fitness Praha)
• 4. Martin Schejbal
• 5. Tomáš Salkovič (Muscle Factory Březnice)

Kulturistika muži do 80 kg

• 1. Pavel Brom (SKK Týn nad Vltavou)
• 2. Martin Háze
• 3. Václav Kabát
• 4. Tomáš Kuchař
• 5. Miloš Pejskar (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Marek Voborný

Kulturistika muži nad 80 kg

• 1. Jiří Babka (SKK Týn nad Vltavou)
• 2. Martin Dokoupil
• 3. Petr Fix
• 4. Jan Hrabal
• 5. Pavel Karasek
• 6. Daniel Petrejčík (Sportcentrum Delfín)
• 7. David Ulbricht (Hammer Strength Fitness)
• 8. Lukáš Vrátný (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness ženy

• 1. Lenka Blažková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Zdeňka Kabourková
• 3. Andrea Liskaiová
• 4. Alena Sedláčková
• 5. Nikol Studnařová (SK Moog Brno)
• 6. Barbora Šťastná

Bikiny ženy

• 1. Tatjana Butić
• 2. Adenike Endtová
• 3. Nikola Hubálková (Delta Fitness Praha)
• 4. Tereza Kopecká
• 5. Veronika Školová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 6. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty