Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2013 - výsledky

Článek vydán 09. 12. 2013 - Informace svazu - zhlédnutí: 2672

Níže naleznete kompletní výsledky z kondiční soutěže Grand Prix Ronnie.cz 2013, které se zúčastnilo celkem 36 závodníků a proběhla v neděli 8. prosince v březnickém Městském kulturním zařízení. Z klání probíhal i přímý přenos, který si "naladil" stejný počet diváků jako den předem soutěž Golem Classic (tzn. více než 3.300). Krátkou reportáž přinese i sportovní kanál Sport 5 (vysílací časy najdete zde).


Bodyfitness ženy

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Nikol Studnařová SK Moog Brno 1996 3 3 6
2. 43 Lenka Blažková T&M Olympia Fitness Praha 1985 6 6 12
3. 29 Zdeňka Kabourková České Budějovice 1983 9 9 18
4. 37 Barbora Šťastná Liberec 1993 12 12 24
5. 14 Andrea Liskaiová Roudnice nad Cidlinou 1978 14 15 29


Bikiny fitness ženy

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Adenike Endtová Praha 1991 3 3 6
2. 35 Tereza Kopecká Brno 1989 10 8 18
3. 32 Tatjana Butić Praha 1988 8 10 18
4. 3 Nikola Hubálková Delta Fitness Praha 1996 11 8 19
5. 33 Veronika Zanášková Extreme Fitness Kroměříž 1989 15 14 29
6. 19 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 17 16 33


Kulturistika junioři (do 23 let)

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 David Šindler T&M Olympia Fitness Praha 1992 5 5 8 13
2. 41 Marek Jelínek Liberec 1990 5 5 12 17
3. 22 Tomáš Vykydal Brno 1990 10 10 20 30
4. 26 Lukáš Kaňka PeVan Gym Team Sedlčany 1992 14 12 24 36
5. 18 Miroslav Přibáň Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 12 14 26 40
6. 8 Petr Pražák PeVan Gym Team Sedlčany 1991 19 18 36 54
7. 10 Martin Křivánek Nusbely 1990 22 - - 22
8. 1 Petr Bučinský Sedlčany 1994 22 - - 22
9. 4 Ondřej Pešek TJ Lokomotiva Trutnov 1994 27 - - 27
10. 24 Lukáš Tuháček Muscle Factory Březnice 1991 30 - - 30


Kulturistika muži do 70 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Marek Jelínek Liberec 1990 3 5 6 11
2. 28 Jiří Baran Hammer Strength Fitness 1982 7 5 14 19
3. 45 Martin Schejbal Praha 1987 10 9 16 25
4. 2 Tomáš Salkovič Muscle Factory Březnice 1984 11 12 22 34
5. 25 Michal Rohlena Mega Fitness Praha 1987 15 15 30 45

Kulturistika muži do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 7 Miloš Pejskar T&M Olympia Fitness Praha 1976 3 3 6 9
2. 20 Tomáš Kuchař Praha 1984 6 6 12 18
3. 9 Václav Kabát Praha 1988 11 10 24 34
4. 6 Martin Háze Jilemnice 1985 11 17 20 37
5. 27 Pavel Karásek Pure Praha 1977 16 12 30 42
6. 17 Marek Voborný Křoví u Nové Bíteše 1989 15 15 30 45

Kulturistika muži nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 30 Daniel Petrejčík Sportcentrum Delfín 1972 3 6 6 12
2. 11 Lukáš Vrátný T&M Olympia Fitness Praha 1987 6 4 14 18
3. 31 Petr Fix Vrchlabí 1988 8 6 14 20
4. 21 Martin Dokoupil Přerov 1991 13 14 26 40
5. 5 Jiří Babka SKK Týn nad Vltavou 1970 14 13 28 41


Absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město nar.
1. 7 Miloš Pejskar T&M Olympia Fitness Praha 1976


Ceny pro vítěze a sponzoři


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty