Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2014 - startovní listiny

Článek vydán 01. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2795

V sobotu se v Přerově koná Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2014. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 94.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (v kategorii physique mužů nejlepších osm závodníků, v ostatních kategoriích nejlepších šest závodníků). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku, závodníci umístění nejhůře na 10. místě na Mozolani Classic 4 a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

V případě, že je v některé kategorii jen jediný závodník, je pravděpodobné, že tato kategorie bude v den soutěže po prezentaci sloučena s kategorií jinou.

Physique mužů

• 1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Ivo Brázda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 3. Nikola Cigolinov (SIWI Fitness Brno)
• 4. Tomáš Delevský (SK Radoch Ostrava)
• 5. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Martin Getzel (Fitness Velké Opatovice)
• 7. Marek Hrůza (Fitpeople Jihlava)
• 8. Radek Karch (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 9. Zdeněk Kopeček (InCore Fitness)
• 10. Viktor Minář (Fitness AVE Přerov)
• 11. František Novák (SK Moog Brno)
• 12. Petr Novák (SIWI Fitness Brno)
• 13. Zdeněk Pavlík (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 14. Martin Roháček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 15. Radek Stavinoha (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 16. Jan Svoboda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 17. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva)
• 18. Jiří Špidlík (Fitness Velké Opatovice)
• 19. Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)
• 20. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 21. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 22. Pavel Szotkowski (SK Správní chlapi Hlučín)
• 23. Filip Cína (Fitness AVE Přerov)

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 3. Petr Kučka (SIWI Fitness Brno)
• 4. Václav Lapčík (TyTi sportstudio Uherské Hradiště)
• 5. Petr Lovětínský (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 7. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
• 8. Kamil Ševčík (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 2. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 3. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Alan Kolařík (InCore Fitness)
• 5. Martin Krejčí (SK Radoch Ostrava)
• 6. Martin Rašner (Slovan Moravská Třebová)
• 7. Petr Šulc (Fitcentrum Gambare Olomouc)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Lukáš Bečička (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness)
• 3. Martin Němčík (Slovan Moravská Třebová)
• 4. Marcel Nosek (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 6. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. Luboš Studnica (InCore Fitness)
• 8. Jakub Sumega (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 9. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 10. Václav Vaněk (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jiří Holásek (Metal Gym Moravská Třebová)
• 2. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Martin Lešenar (SIWI Fitness Brno)
• 4. Martin Novotný (Urtica Kopřivnice)
• 5. Josef Smetana (Fitpeople Jihlava)
• 6. Jan Vejdovský (Wolfberry Team)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Jakub Caha (SC Kaze)
• 2. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 3. Kamil Kulka (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Jiří Lasík (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Martin Plhal (SK Přerov)
• 6. Jiří Plic (SIWI Fitness Brno)
• 7. Aleš Réman (TJ Spartak Třebíč)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavel Antl (Extreme Fitness Kroměříž)
• 2. Marek Augusta (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 3. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Tomáš Horák (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 5. David Kabeláč (O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radhoštěm)
• 6. František Krčil (Mišmaš Fitness Brno)
• 7. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 8. Martin Mífek (Fitpeople Jihlava)
• 9. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 10. David Smolek (Extrifit Club)
• 11. Rostislav Žiška (Big1One Fitness)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Petr Peške (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 4. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 6. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 7. Pavel Zahradníček (Atomy Sport-club Kroměříž)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
• 3. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Veronika Anna Tomanová (SIWI Fitness Brno)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Monika Musilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Denisa Ballová (Akademie Ronnie.cz)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 2. Magdalena Jírová (Big1One Fitness)
• 3. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
• 4. Marcela Mikulíková (BUDU Fitclub Ostrava)
• 5. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
• 6. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 7. Petra Tchuřová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 8. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 10. Lucie Juřičková (Fitness Cat Zlín)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Tereza Kopecká (SK Moog Brno)
• 2. Jana Slívová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty