Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska
mužů a žen 2014 - výsledky

Článek vydán 04. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 4787

Celkem 97 závodníků v 11 kategorií, velmi vysoká divácká účast (všechny vstupenky byly vyprodány krátce po zahájení semifinále), ale také rekordní počet 11.218 diváků přímého přenosu, to jsou čísla, kterými se může pyšnit první mistrovská soutěž letošní jarní sezóny, Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014, která se konala v sobotu 3. května v Městském domě v Přerově. Níže najdete kompletní výsledky.


Bodyfitness

p. č. jméno klub / stát nar. výš. 1.k. 2.k. celk.
1. 100 Monika Musilová Mišmaš Fitness Brno 1985 171 4 4 8
2. 56 Žaneta Jursová Fitpeople Jihlava 1983 161 5 7 12
3. 12 Denisa Ballová Akademie Ronnie.cz 1983 170 8 7 15
4. 63 Veronika Anna Tomanová SIWI Fitness Brno 1988 163 12 12 24
5. 72 Lucie Bronerská Hardcore Gym Fontána 1983 161 16 15 31
6. 5 Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996 164 17 17 34

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 28 Lucie Juřičková Fitness Cat Zlín 1986 3 3 6
2. 78 Marcela Sľúková Arny Gym Club 1987 11 10 21
3. 17 Petra Tchuřová Bodyland Fitness Ostrava 1978 12 10 22
4. 65 Veronika Zanášková Extreme Fitness Kroměříž 1989 11 11 22
5. 26 Andrea Navrátilová Hardcore Gym Fontána 1983 13 13 26
6. 31 Magdalena Jírová Big1One Fitness 1982 18 17 35
7. 76 Miroslava Mikanová BBC Praha 1979 21 - 21
8. 90 Simona Dřímalková Fitness klub Omega Olomouc 1979 23 - 23
9. 98 Denisa Wewiorová SK PEPA centrum Opava 1985 25 - 25
10. 9 Marcela Mikulíková BUDU Fitclub Ostrava 1978 26 - 26

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 73 Adéla Storzerová Extreme Fitness Kroměříž 1992 4 3 7
2. 81 Jana Slívová Fitcentrum Assen Ostrava 1976 5 6 11
3. 10 Tereza Kopecká SK Moog Brno 1989 9 9 18

Absolutní vítězka

p. č. jméno klub / stát nar.
1. 100 Monika Musilová Mišmaš Fitness Brno 1985


Physique mužů

p. č. jméno klub / stát nar. 1.k. 2.k. celk.
1. 34 Nikola Cigolinov SIWI Fitness Brno 1980 3 3 6
2. 35 Pavel Szotkowski SK Správní chlapi Hlučín 1991 7 7 14
3. 48 Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno 1991 8 8 16
4. 32 Viktor Minář Fitness AVE Přerov 1992 13 14 27
5. 61 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 17 18 35
6. 2 Marek Škodák Fitness Centrum Iva 1979 19 19 38
7. 86 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1986 23 18 41
8. 20 Radek Karch Fitnesscentrum Šembi Bohumín 1989 24 21 45
9. 74 Zdeněk Kopeček InCore Fitness 1989 33 - 33
10. 66 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov 1979 33 - 33
11. 87 Zdeněk Zatloukal Mišmaš Fitness Brno 1974 34 - 34
12. 62 František Novák SK Moog Brno 1989 39 - 39
13. 71 Martin Roháček T&M Olympia Fitness Praha 1987 40 - 40
14. 60 Tomáš Delevský SK Radoch Ostrava 1989 41 - 41
15. 3 Jiří Špidlík Fitness Velké Opatovice 1985 41 - 41
16. 58 Radek Stavinoha Atomy Sport-club Kroměříž 1973 45 - 45
17. 37 Petr Novák SIWI Fitness Brno 1989 46 - 46
18. 45 Marek Hrůza Fitpeople Jihlava 1991 48 - 48
19. 99 Zdeněk Pavlík Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice 1985 53 - 53
20. 50 Jan Svoboda Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice 1971 55 - 55
21. 11 Ivo Brázda Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice 1993 63 - 63
22. 7 Martin Getzel Fitness Velké Opatovice 1993 64 - 64

Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 44 Tomáš Horák Best Fitness Žďár nad Sázavou 1989 176 81 4 5 6 11
2. 64 Martin Lešenar Siwi Fitness Brno 1988 179 82 5 6 16 22
3. 52 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179 84 10 9 16 25
4. 80 Jan Křenek Extrifit Club 1986 178 83 14 13 28 41
5. 23 Pavel Antl Extreme Fitness Kroměříž 1974 173 75 14 15 28 43
6. 67 Marek Augusta Best Fitness Žďár nad Sázavou 1973 179 83 16 16 30 46
7. 16 David Kabeláč O. K. a S. T. TJ Rožnov pod Radh. 1990 176 71 23 - - 23
8. 77 František Krčil Mišmaš Fitness Brno 1989 176 80 23 - - 23
9. 53 Marcel Nosek Best Fitness Žďár nad Sázavou 1977 175 77 27 - - 27
10. 30 Martin Mífek Fitpeople Jihlava 1983 176 82 28 - - 28

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno klub / stát nar. výš. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 18 Petr Peške SK PEPA centrum Opava 1982 182 89 3 3 6 9
2. 13 Erik Richter Remi Sport Prostějov 1986 187 92 6 6 12 18
3. 1 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 180 83 9 8 20 28
4. 4 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 186 86 13 13 22 35
5. 93 David Tauš Dave Fit Club Zlín 1984 181 84 15 13 28 41
6. 40 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 183 84 18 17 34 51
7. 27 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 186 82 19 - - 19
8. 89 Pavel Zahradníček Atomy Sport-club Kroměříž 1990 188 90 24 - - 24


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 25 Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín 1979 63 3 6 6 12
2. 33 Václav Lapčík TyTi sportstudio Uherské Hradiště 1990 66 6 3 12 15
3. 47 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 67 9 9 18 27
4. 94 Filip Schuster Remi Sport Prostějov 1982 82 12 12 24 36
5. 95 Petr Kučka SIWI Fitness Brno 1988 63 15 15 32 47
6. 91 Petr Lovětínský Mišmaš Fitness Brno 1988 66 18 17 34 51
7. 39 Kamil Ševčík Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1990 65 21 - - 21

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 55 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 75 3 6 6 12
2. 92 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1990 70 6 6 12 18
3. 22 David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice 1978 72 9 6 18 24
4. 49 Josef Hrubý Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1962 73 11 12 24 36
5. 42 Martin Rašner Slovan Moravská Třebová 1990 70 17 15 32 47
6. 59 Martin Krejčí SK Radoch Ostrava 1978 73 20 16 32 48
7. 19 Petr Šulc Fitcentrum Gambare Olomouc 1982 71 21 - - 21
8. 38 Pavel Foretník FC KARO Slavia Havířov 1993 69 22 - - 22
9. 24 Alan Kolařík InCore Fitness 1975 72 24 - - 24

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 21 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1989 81 3 3 6 9
2. 6 David Smolek Extrifit Club 1984 82 6 6 12 18
3. 43 Lukáš Bečička TJ Valašské Meziříčí 1985 79 14 13 20 33
4. 70 Jakub Sumega Fitcentrum Assen Ostrava 1987 80 11 14 24 38
5. 79 Michael Straka Atomy Sport-club Kroměříž 1989 81 13 11 28 39
6. 83 Tomáš Hasoň Big1One Fitness 1969 79 20 17 34 51
7. 85 Martin Němčík Slovan Moravská Třebová 1986 81 20 - - 20
8. 46 Václav Vaněk SK PEPA centrum Opava 1989 79 21 - - 21
9. 57 Luboš Studnica InCore Fitness 1985 80 24 - - 24

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 69 Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc 1974 90 3 3 6 9
2. 51 Jan Vejdovský Wolfberry Team 1979 85 6 6 12 18
3. 8 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 86 9 9 18 27
4. 29 Josef Smetana Fitpeople Jihlava 1972 89 12 13 24 37
5. 75 Martin Novotný Urtica Kopřivnice 1978 83 15 16 32 48
6. 96 Rostislav Žiška Big One Fitness Brno 1985 87 18 17 34 51
7. 84 Jiří Holásek Metal Gym Moravská Třebová 1985 83 21 - - 21

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno klub / stát nar. váha 1.k. 2.k. 3.k. celk.
1. 36 Aleš Réman TJ Spartak Třebíč 1973 92 3 5 6 11
2. 14 Jiří Lasík SK PEPA centrum Opava 1979 103 7 6 14 20
3. 54 Kamil Kulka Klub kulturistiky Ostrava 1974 98 8 7 16 23
4. 82 Jiří Plic SIWI Fitness Brno 1987 87 12 12 24 36
5. 88 Martin Plhal SK Přerov 1991 93 15 15 30 45
- 97 Jakub Caha SC Kaze 1988 100 18 - - -

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno klub / stát nar.
1. 36 Aleš Réman TJ Spartak Třebíč 1973


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty