Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů
a masters 2014 - startovní listiny

Článek vydán 08. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3898

V sobotu se v Praze koná Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 168.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


physique mužů

• 1. Lukáš Beneš (BBC Praha)
• 2. Nikola Cigolinov (SIWI Fitness Brno)
• 3. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 4. Jonáš Fidler (TJ Slavoj Litoměřice)
• 5. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Jakub Kraus (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 8. Viktor Minář (Fitness AVE Přerov)
• 9. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 10. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 11. Pavel Szotkowski (SK Správní chlapi Hlučín)
• 12. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva)
• 13. Michael Špaček (Fitness Hard Core)
• 14. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)

kulturistika muži - do 67,5 kg

• 1. Jiří Baran (Hammer Strength Fitness)
• 2. Pavel Hochwalder (Tom „S“ Gym Děčín)
• 3. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 5. Václav Lapčík (TyTi sportstudio Uherské Hradiště)
• 6. Martin Rašner (Slovan Moravská Třebová)
• 7. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
• 8. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 3. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness)
• 4. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 5. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 6. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 9. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 10. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 11. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

kulturistika muži - do 82,5 kg

• 1. Lukáš Bečička (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Sherif Shaalan (BBC Praha)
• 4. David Smolek (Extrifit Club)
• 5. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 6. Jakub Sumega (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 7. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
• 8. Michal Trykar (Favoritfitnessclub Rokycany)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Petr Bernat (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 4. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
• 6. David Siegl (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 7. Jan Vejdovský (Wolfberry Team)
• 8. Rostislav Žiška (Big1One Fitness)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. Kamil Kulka (Klub kulturistiky Ostrava)
• 3. Ladislav Kurčík (Delta Fitness Praha)
• 4. Jiří Lasík (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Aleš Réman (TJ Spartak Třebíč)
• 6. Robert Smutný (SKK Hrádek nad Nisou)
• 7. Tomáš Trojan (Tom „S“ Gym Děčín)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Jaroslav Cink (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tomáš Horák (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 4. Jiří Kováč (Meteor Fitness Třemošná)
• 5. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 6. Martin Lešenar (SIWI Fitness Brno)
• 7. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 8. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K)
• 9. Radek Valina (Akademie Ronnie.cz)
• 10. Pavel Antl (Extreme Fitness Kroměříž)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Josef Čamra (Hammer Strength Fitness)
• 2. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Václav Kolář (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 7. Boris Orava (Hammer Strength Fitness)
• 8. Petr Peške (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 10. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)
• 11. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 12. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 13. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)

kulturistika ženy

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. Gym České Budějovice)

bodyfitness ženy - do 160 cm

• 1. Ľubica Hradecká (Fitness Centrum Alice)
• 2. Marcela Kučerová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 4. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
• 4. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 5. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 8. Veronika Anna Tomanová (SIWI Fitness Brno)
• 9. Petra Urbánková (InCore Fitness)
• 10. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Margita Zámolová (AKV Ella Studio Jesenice)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Denisa Ballová (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Markéta Modrá (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 4. Monika Musilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Jitka Šnajdrová (Extrifit Club)
• 6. Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 8. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)

bodyfitness ženy - masters nad 35 let

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 2. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 3. Karin Maňkošová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Markéta Modrá (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 6. Hedvika Plačková (Wellness Club Liberec)
• 7. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 8. Margita Zámolová (AKV Ella Studio Jesenice)
• 9. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

kulturistika smíšené páry

• 1. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)+ Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický)
• 3. Vít Sahula (Delta Fitness Praha) + Lenka Ferenčuková (Akademie Ronnie.cz)
• 4. Václav Vaněk + Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)

kulturistika masters muži - 40 - 50 let

• 1. Marek Augusta (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Lance Baker (Survival Team)
• 3. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 4. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 6. Pavel Hochwalder (Tom „S“ Gym Děčín)
• 7. Kamil Kulka (Klub kulturistiky Ostrava)
• 8. Martin Mancini (Gym 2000 Kladno)
• 9. Jiří Martiš (Fitness Hard Core)
• 10. Aleš Réman (TJ Spartak Třebíč)
• 11. Robert Smutný (SKK Hrádek nad Nisou)
• 12. Pavel Škoda (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 13. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
• 14. Pavel Antl (Extreme Fitness Kroměříž)

kulturistika masters muži - 50 - 60 let

• 1. Blahoslav Dohnal (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 2. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Jaroslav Kejř (Fitness studio Mike)
• 4. Bedřich Vater (Cardiofitness)

kulturistika masters muži - nad 60 let

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Vladimír Dostál (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jiří Faflík (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Zdeněk Gehringer (TJ Holásky)
• 5. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 6. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)
• 7. Josef Krupa (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Vladimír Štepánek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 9. Štefan Tóth (TJ Sport Chomutov)

bikiny fitness do 168 cm

• 1. Adenike Endtová (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Sandra Jacyna (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Veronika Javorská (BBC Praha)
• 4. Magdalena Jírová (Big1One Fitness)
• 5. Lucie Juřičková (Fitness Cat Zlín)
• 6. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
• 7. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 8. Veronika Pospěchová (Fitpeople Jihlava)
• 9. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 10. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 11. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)
• 12. Petra Tchuřová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 13. Valerie Peršina (Hammer Strength Fitness)
• 14. Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)

bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Dana Faktorová (HIT Fitness Flora)
• 2. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 3. Jana Jeřábková (BBC Praha)
• 4. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Jana Slívová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 6. Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Lucie Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Jana Waclawková (BBC Praha)

kulturistika muži vozíčkáři

• 1. Petr Lindák (Sportovní klub policie Hvězda Karlovy Vary)
• 2. Daniel Minster (SK PEPA centrum Opava)

physique ženy

• 1. Lenka Ferenčuková (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Pavlína Kadlčáková (Wolfberry Team)
• 3. Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický)
• 4. Romana Renzová (Kovona Karviná)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty