Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Cup 2014 - startovní listiny

Článek vydán 08. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2329

V neděli se v České Lípě koná pohárová soutěž BFC Cup 2014. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 75.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


physique mužů

• 1. Lukáš Beneš (BBC Praha)
• 2. Lukáš Beránek (Fitpeople Jihlava)
• 3. Martin Blicha (Slovensko)
• 4. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Lukáš Černý (Profi Gym Středokluky)
• 6. Jonáš Fidler (TJ Slavoj Litoměřice)
• 7. Michal Filípek (BBC Praha)
• 8. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Václav Kolář (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 12. Roman Širlo (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva)
• 14. Jakub Kraus (Family Fitness Olgy Šípkové)

kulturistika muži - do 67,5 kg

• 1. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 2. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
• 3. Lukáš Skirka (Slovensko)
• 4. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek)

kulturistika muži - do 75 kg

• 1. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 2. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Matěj Ryšavý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

kulturistika muži - do 82,5 kg

• 1. Jaroslav Cink (Fitness U Pešků Liberec)
• 2. Marcel Nosek (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 3. Sherif Shaalan (BBC Praha)
• 4. Václav Vaněk (SK PEPA centrum Opava)

kulturistika muži - do 90 kg

• 1. Lukáš Bezchleba (Extrifit Club)
• 2. Vladimír Dostál (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Ľudovít Michel (Meteor Fitness Třemošná)
• 5. Robert Smutný (SKK Hrádek nad Nisou)
• 6. Jan Vejdovský (Wolfberry Team)

kulturistika muži - nad 90 kg

• 1. Guran Bartosz (Polsko)
• 2. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 3. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jiří Lasík (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Tomáš Trojan (Tom „S“ Gym Děčín)

klasická kulturistika - do 180 cm

• 1. Zbyněk Ceradský (Muscle Factory Březnice)
• 2. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Alexander Hlobik (Slovensko)
• 4. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)

klasická kulturistika - nad 180 cm

• 1. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Michal Klečka (Fitness Centrum Alice)
• 3. Václav Kolář (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 5. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)

bodyfitness ženy - do 164 cm

• 1. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 4. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)

bodyfitness ženy - nad 164 cm

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 2. Markéta Modrá (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 3. Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
• 4. Radka Vykouková (T&M Olympia Fitness Praha)

bikiny fitness do 168 cm

• 1. Adenike Endtová (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Veronika Javorská (BBC Praha)
• 3. Natallia Kantsavaya (Fitcentrum Mládek)
• 4. Karin Maňkošová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
• 6. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 7. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 8. Veronika Škorničková (Profi Gym Středokluky)
• 9. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)
• 10. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 11. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Veronika Zanášková (Extreme Fitness Kroměříž)

bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Dana Faktorová (HIT Fitness Flora)
• 2. Jana Jeřábková (BBC Praha)
• 3. Lucie Palečková (TJ Slavoj Litoměřice)
• 4. Kamila Pavlíčková (Pulse Czech Republic)
• 5. Eva Petráčková (Extrifit Club)
• 6. Adéla Storzerová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Lucie Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)
• 9. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty