Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů
a masters 2014 - výsledky

Článek vydán 13. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 4773

Velmi vysoký počet, a to 162 závodníků ve 20 kategoriích, mimořádnou diváckou účast (více než 750 lidí v hledišti), ale také rekordní počet diváků přímého přenosu (více než 17.800!) přinesla vrcholná mistrovská soutěž letošní jarní sezóny - Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014, která se konala v sobotu 10. května v Areně Sparta Podvinný mlýn v Praze. Kompletní výsledky najdete níže. Na soutěži, jejímž pořadatelem byl internetový magazín Ronnie.cz, byly přítomny i kamery České televize, o termínech vysílání záznamu vybraných kategorií finálové části Vás budeme včas informovat.


Bodyfitness do 160 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Veronika Zubačová Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 159 3 3 6
2. 31 Marcela Kučerová Profi Fitness Eva Plzeň 1987 159 6 6 12
3. 26 Markéta Seifertová Family Fitness Olgy Šípkové 1981 154 10 10 20
4. 33 Ľubica Hradecká Fitness Centrum Alice Plzeň 1979 159 11 11 22

Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 32 Petra Urbánková InCore Fitness 1982 162 3 3 6
2. 70 Margita Zámolová AKV Ella Studio Jesenice 1971 162 6 6 12
3. 34 Petra Mazačová Fitness U Pešků Liberec 1976 161 9 10 19
4. 40 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979 163 12 10 22
5. 37 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 163 15 15 30
6. 35 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972 162 18 18 36
7. 41 Kristýna Vojtíšková Března Fitness Club Č. Lípa 1982 161 21 - 21
8. 36 Žaneta Jursová Fitpeople Jihlava 1983 162 21 - 21
9. 38 Veronika Anna Tomanová SIWI Fitness Brno 1988 161 27 - 27
10. 39 Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996 164 30 - 30

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 45 Veronika Žižková T&M Olympia Fitness Praha 1982 168 3 3 6
2. 43 Markéta Modrá V.I.P. Gym České Budějovice 1974 168 6 8 14
3. 44 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 177 9 7 16
4. 46 Ria Hrušovská PeVan Gym Team Sedlčany 1982 174 13 12 25
5. 49 Kateřina Tužilová Profi Fitness Eva Plzeň 1982 168 17 15 32
6. 48 Monika Musilová Mišmaš Fitness Brno 1983 170 17 15 32
7. 50 Denisa Ballová Akademie Ronnie.cz 1983 170 19 - 19
8. 47 Jitka Šnajdrová Extrifit Club 1981 169 19 - 19

Bodyfitness masters nad 35 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Margita Zámolová AKV Ella Studio Jesenice 1971 162 5 5 10
2. 56 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 159 8 8 16
3. 55 Petra Mazačová Fitness U Pešků Liberec 1976 161 9 9 18
4. 59 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 163 13 12 25
5. 52 Markéta Modrá V.I.P. Gym České Budějovice 1974 168 17 15 32
6. 58 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972 162 15 17 32
7. 60 Karin Maňkošová Března Fitness Club Č. Lípa 1973 165 21 - 21
8. 53 Eva Horňáková V.I.P. Gym České Budějovice 1963 167 24 - 24

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 32 Petra Urbánková InCore Fitness 1982 162


Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 165 Adenike Endtová Akademie Ronnie.cz 1991 162 5 4 9
2. 167 Valerie Peršina Hammer Strength Fitness 1985 168 7 7 14
3. 159 Lucie Juřičková Fitness Cat Zlín 1986 163 8 8 16
4. 161 Veronika Pospěchová Fitpeople Jihlava 1990 156 13 14 27
5. 168 Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 1994 163 17 14 31
6. 164 Andrea Navrátilová Hardcore Gym Fontána 1983 162 18 16 32
7. 166 Petra Tchuřová Bodyland Fitness Ostrava 1978 164 19 - 19
8. 171 Eva Nutilová Profi Gym Středokluky 1991 166 21 - 21
9. 169 Veronika Javorská BBC Praha 1978 162 24 - 24
10. 170 Marcela Sľúková Arny Gym Club 1987 164 29 - 29
11. 162 Magdalena Jírová Big1One Fitness 1982 167 31 - 31
12. 163 Sandra Šlajchová Favoritfitnessclub Rokycany 1995 167 32 - 32
13. 172 Veronika Zanášková Extreme Fitness Kroměříž 1989 162 37 - 37

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 173 Dana Faktorová HIT Fitness Flora 1985 171 4 4 8
2. 176 Lucie Urbanová Fitness U Pešků Liberec 1985 171 6 9 15
3. 178 Jana Slívová Fitcentrum Assen Ostrava 1976 170 9 9 18
4. 180 Karolína Machová PeVan Gym Team Sedlčany 1991 171 15 13 28
5. 177 Eva Havelková Family Fitness Olgy Šípkové 1985 175 14 15 29
6. 179 Adéla Storzerová Extreme Fitness Kroměříž 1992 176 17 13 30
7. 174 Jana Waclawková BBC Praha 1986 172 20 - 20
8. 175 Jana Jeřábková BBC Praha 1990 171 23 - 23

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 165 Adenike Endtová Akademie Ronnie.cz 1991 162


Physique mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 124 Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň 1986 8 4 12
2. 117 Nikola Cigolinov SIWI Fitness Brno 1980 6 13 19
3. 113 Pavel Szotkowski SK Správní chlapi Hlučín 1991 8 12 20
4. 114 Jonáš Fidler TJ Slavoj Litoměřice 1993 14 9 23
5. 115 Viktor Minář Fitness AVE Přerov 1992 17 11 28
6. 116 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1976 21 12 33
7. 122 Jiří Procházka Pulse Czech Republic 1992 23 - 23
8. 118 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 26 - 26
9. 120 Štěpán Ginzel T&M Olympia Fitness Praha 1979 28 - 28
10. 123 Marek Škodák Fitness Centrum Iva 1979 30 - 30
11. 119 Jakub Kraus Family Fitness Olgy Šípkové 1989 33 - 33
12. 125 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1986 34 - 34
13. 121 Lukáš Beneš BBC Praha 1992 34 - 34
14. 126 Michael Špaček Fitness Hard Core 1976 37 - 37

Physique žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 109 Lenka Ferenčuková Akademie Ronnie.cz 1984 3 3 6 9
2. 112 Blanka Lovasová Profi Studio Jablonický 1976 6 10 14 24
3. 108 Romana Renzová Kovona Karviná 1978 9 8 16 24
4. 111 Eva Horňáková V.I.P. Gym České Budějovice 1963 12 11 24 35
5. 110 Pavlína Kadlčáková Wolfberry Team 1987 15 15 30 45


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Bohumil Štěpánek Fit centrum D & K 1975 179 84,2 3 5 6 11
2. 6 Jiří Kováč Meteor Fitness Třemošná 1990 177 77,2 6 10 12 22
3. 7 Jaroslav Cink Fitness U Pešků Liberec 1976 172 75,0 11 12 18 30
4. 2 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 178 83,9 15 4 28 32
5. 9 Martin Lešenar SIWI Fitness Brno 1988 179 83,4 14 14 26 40
6. 1 Pavol Csorba T&M Olympia Fitness Praha 1979 180 83,9 17 16 30 46
7. 8 Jan Křenek Extrifit Club 1986 178 87,3 20 - - 20
8. 4 Pavel Antl Extreme Fitness Kroměříž 1974 173 76,3 23 - - 23
9. 3 Radek Valina Akademie Ronnie.cz 1984 179 73,5 27 - - 27

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 Petr Peške SK PEPA centrum Opava 1982 182 88,3 4 3 6 9
2. 21 Boris Orava Hammer Strength Fitness 1985 183 88,1 5 6 12 18
3. 15 Josef Čamra Hammer Strength Fitness 1985 185 89,6 10 12 20 32
4. 14 Vít Sahula Delta Fitness Praha 1991 182 88,4 12 10 24 34
5. 22 Erik Richter Remi Sport Prostějov 1986 188 92,3 15 12 30 42
6. 18 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 186 85,6 18 18 36 54
7. 13 Václav Kolář Března Fitness Club Č. Lípa 1984 181 85,4 21 - - 21
8. 16 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 181 82,1 23 - - 23
9. 17 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 183 85,8 27 - - 27
10. 20 Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978 181 78,4 31 - - 31
11. 24 Vlastislav Kříž Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 193 94,1 32 - - 32
12. 23 Martin Navrátil Extrifit Club 1983 183 84,9 36 - - 36


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 62 Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín 1979 63,2 3 6 8 14
2. 64 Petr Svačina Fitcentrum Mládek 1986 65,1 5 4 12 16
3. 63 Michal Horák SKK Hrádek nad Nisou 1989 60,9 10 9 16 25
4. 65 Pavel Hochwalder Tom „S“ Gym Děčín 1970 67,2 14 14 26 30
5. 66 Jiří Baran Hammer Strength Fitness 1982 65,6 10 12 26 38
6. 67 Václav Lapčík TyTi sportstudio Uherské Hradiště 1990 65,4 19 18 36 54
7. 68 Martin Rašner Slovan Moravská Třebová 1990 67,0 21 - - 21
8. 69 Filip Schuster Remi Sport Prostějov 1982 63,9 22 - - 22

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 80 Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň 1972 73,1 4 4 10 14
2. 75 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 73,8 5 7 8 15
3. 79 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1978 74,4 8 9 18 27
4. 72 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1962 69,9 12 12 26 38
5. 71 Patrik Horský PeVan Gym Team Sedlčany 1988 74,4 15 17 30 47
6. 73 David Hatrik Fitness Club A+A Albrechtice 1978 71,5 20 13 36 49
7. 74 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 73,5 22 - - 22
8. 77 Josef Hrubý Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1962 71,0 23 - - 23
9. 78 Matěj Ryšavý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 74,2 29 - - 29
10. 76 Tomáš Hasoň Big1One Fitness 1969 75,0 30 - - 30
11. 81 Luboš Chmelenský World Fitness Vlašim 1952 74,1 31 - - 31

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. - - - - - - - - -
2. 83 David Smolek Extrifit Club 1984 82,3 6 6 12 18
3. 88 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 80,5 10 9 26 35
4. 90 Jakub Sumega Fitcentrum Assen Ostrava 1987 79,9 15 15 24 39
5. 89 Luboš Tengler Fitness Hard Core 1972 79,5 10 13 26 39
6. 87 Lukáš Bečička TJ Valašské Meziříčí 1985 78,5 18 18 36 54
7. 85 Sherif Shaalan BBC Praha 1972 79,1 21 - - 21
8. 86 Michael Straka Atomy Sport-club Kroměříž 1989 81,7 24 - - 24
DQ 84 Michal Trykar Favoritfitnessclub Rokycany 1974 81,8 3 3 6 9

DQ - diskvalifikován (pozitivní dopingový nález), viz informace v tomto článku

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 98 Ľudovít Michel Meteor Fitness Třemošná 1993 83,7 4 4 6 10
2. 93 Michal Kičák Hard Core Gym Frant. Lázně 1987 83,7 6 5 12 17
3. 96 David Siegl Fitness club TJ Agro Kolín 1987 88,1 9 9 18 27
4. 97 Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc 1974 89,5 15 11 24 35
5. 92 Petr Bernat Fitness U Pešků Liberec 1980 89,6 12 16 30 46
6. 94 Jan Vejdovský Wolfberry Team 1979 86,3 18 17 34 51
7. 95 Karel Kretek SK PEPA centrum Opava 1975 84,7 21 - - 21
8. 99 Rostislav Žiška Big1One Fitness 1985 88,3 23 - - 23

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 104 Tomáš Trojan Tom „S“ Gym Děčín 1974 97,4 3 4 8 12
2. 102 Ladislav Kurčík Delta Fitness Praha 1968 90,7 6 5 10 15
3. - - - - - - - - -
4. 105 Robert Smutný SKK Hrádek nad Nisou 1972 103,2 13 13 24 37
5. 106 Jiří Lasík SK PEPA centrum Opava 1979 98,8 14 14 30 44
6. 107 Zdeněk Flachs Fitness U Pešků Liberec 1976 92,0 18 18 36 54
DQ 101 Kamil Kulka Oddíl kulturistiky Ostrava 1974 92,3 9 9 18 27

DQ - diskvalifikován (pozitivní dopingový nález), viz informace v tomto článku

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 104 Tomáš Trojan Tom „S“ Gym Děčín 1974 97,4


Kulturistika masters mužů 40 - 50 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. - - - - - - - - -
2. 133 Robert Smutný SKK Hrádek nad Nisou 1972 103,2 6 7 10 17
3. 143 Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň 1972 73,1 9 8 18 26
4. 138 Martin Mancini Gym 2000 Kladno 1970 78,6 13 15 28 43
5. 72 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1962 69,9 21 12 34 46
6. 139 Marek Augusta Best Fitness Žďár nad Sázavou 1973 81,8 18 16 32 48
7. 141 Luboš Tengler Fitness Hard Core 1972 79,5 23 - - 23
8. 140 Pavel Antl Extreme Fitness Kroměříž 1974 76,3 23 - - 23
9. 142 Lance Baker Survival Team 1970 76,2 24 - - 24
10. 134 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 83,9 27 - - 27
11. 132 Pavel Škoda Fitcentrum Dragon Ostrava 1973 85,7 30 - - 30
12. 144 Jiří Martiš Fitness Hard Core 1969 90,3 36 - - 36
DQ 145 Kamil Kulka Oddíl kulturistiky Ostrava 1974 92,3 3 6 8 14

DQ - diskvalifikován (pozitivní dopingový nález), viz informace v tomto článku

Kulturistika masters mužů 50 - 60 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 147 Jaroslav Kejř Fitness studio Mike 1959 3 4 6 10
2. 148 Josef Hrubý Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1962 71,0 6 5 12 17
3. 146 Blahoslav Dohnal Fitness club TJ Agro Kolín 1959 76,0 9 9 18 27
4. 149 Bedřich Vater Cardiofitness 1960 101,1 12 12 24 36

Kulturistika masters mužů nad 60 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 152 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 80,5 3 3 6 9
2. 158 Jaroslav Kokeš Fitness Sport Club Kadaň 1949 9 8 20 28
3. 155 Vladimír Štěpánek Fitness studio TP Chotěboř 1949 74,7 12 8 20 28
4. 157 Vladimír Dostál Března Fitness Club Č. Lípa 1946 82,3 7 12 18 30
5. 154 Zdeněk Gehringer TJ Holásky 1950 82,4 15 17 30 47
6. 156 Jiří Faflík Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1948 85,7 19 15 36 51
7. 150 Josef Krupa Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1935 84,8 23 - - 23
8. 153 Štefan Tóth TJ Sport Chomutov 1951 67,0 24 - - 24
9. 151 Jan Horáček TJ Slavoj Děčín 1946 82,2 24 - - 24

Kulturistika masters mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. - - - - -
DQ 145 Kamil Kulka Oddíl kulturistiky Ostrava 1974 92,3

DQ - diskvalifikován (pozitivní dopingový nález), viz informace v tomto článku


Kulturistika mužů vozíčkářů

p. č. jméno oddíl / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 128 Daniel Minster SK PEPA centrum Opava 3 3 6 9
2. 127 Petr Lindák SK policie Hvězda Karlovy Vary 6 6 12 18


Kulturistika smíšených párů

p. č. jméno oddíl / stát 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 131 Vít Sahula
Lenka Ferenčuková
Delta Fitness Praha
Akademie Ronnie.cz
3 3 6 9
2. 130 Vít Kotas
Blanka Lovasová
Fitcentrum Gambare Olomouc
Profi Studio Jablonick
6 6 12 18
3. 129 Václav Vaněk
Denisa Wewiorová

SK PEPA centrum Opava
9 9 18 27


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty