Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Evropy 2014 - výsledky

Článek vydán 22. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2667

Řadou významných úspěchů pro české reprezentanty skončil letošní superšampionát mistrovství Evropy, který se konal od 14. do 18. května ve španělské Santa Susanně. V rámci klání proběhly všechny tři evropské šampionáty - Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a také Mistrovství Evropy juniorů a masters.


- kliknutím zvětšíte - foto: Zdeněk Dryák -

Nejvýznamnějších úspěchů dosáhli Boris Orava (1. místo, klasická kulturistika mužů nad 180 cm), Aleš Réman a Jana Ludmila Bendová (2. místo, kulturistika smíšených párů), Ladislav Nový (1. místo, physique mužů nad 178 cm), Vít Sahula (3. místo, klasická kulturistika juniorů), Miroslav Mráz (1. místo, kulturistika masters mužů 60-65 let), Milan Bodlák (3. místo, kulturistika masters mužů 60-65 let), Daniel Minster (2. místo, kulturistika vozíčkářů) a Dominika Krejcarová (3. místo, fitness juniorek do 163 cm). Díky těmto i řadě dalším skvělým finálovým umístěním se český národní tým v rámci Mistrovství Evropy v kulturistice umístil na 7. místě z 35 prezentovaných národů, na Mistrovství Evropy ve fitness na 9. místě z 41 národů a na Mistrovství Evropy juniorů a masters na 3. místě z 35 národů.

V následujících tabulkách najdete umístění všech českých reprezentantů. V případě, že je v kolonce umístění "E", závodník nepostoupil z eliminačního kola do semifinále. Ve sloupci "z celkem" je uveden celkový počet závodníků v dané kategorii.


Mistrovství Evropy v kulturistice

jméno umístění z celkem kategorie
Tomáš Horák 3. místo 13 klasická kulturistika mužů do 175 cm
Bohumil Štepánek 8. místo 17 klasická kulturistika mužů do 180 cm
Boris Orava 1. místo 16 klasická kulturistika mužů nad 180 cm
Petr Havlík 10. místo 12 kulturistika mužů do 70 kg
Miloš Růžička 8. místo 8 kulturistika mužů do 75 kg
Aleš Réman + Jana L. Bendová 2. místo 9 kulturistika smíšených párů
• pořadí národů 7. místo 35


Mistrovství Evropy ve fitness

jméno umístění z celkem kategorie
Veronika Zubačová 15. místo 16 bodyfitness do 158 cm
Petra Urbánková 4. místo 27 bodyfitness do 163 cm
Margita Zámolová 15. místo 27 bodyfitness do 163 cm
Šárka Dědková E 27 bodyfitness do 163 cm
Lucie Jakešová 4. místo 22 bodyfitness do 168 cm
Veronika Žižková 13. místo 17 bodyfitness nad 168 cm
Lenka Červená 6. místo 7 fitness do 163 cm
Jana Ludmila Bendová E 24 physique žen do 163 cm
Renata Richterová E 24 physique žen do 163 cm
Lenka Ferenčuková 10. místo 14 physique žen nad 163 cm
Lucie Limbrunnerová 11. místo 14 physique žen nad 163 cm
Štěpán Ginzel 6. místo 11 physique mužů do 178 cm
Ladislav Nový 1. místo 23 physique mužů nad 178 cm
Martin Mester 8. místo 23 physique mužů nad 178 cm
Jiří Vilímek 11. místo 23 physique mužů nad 178 cm
Eva Nutilová 6. místo 22 bikiny fitness do 166 cm
Valerie Peršina E 24 bikiny fitness do 169 cm
Marie Turková 14. místo 15 bikiny fitness do 172 cm
Eva Havelková 14. místo 18 bikiny fitness nad 172 cm
• pořadí národů 9. místo 41


Mistrovství Evropy juniorů a masters

jméno umístění z celkem kategorie
Jindřich Musil 6. místo 10 kulturistika juniorů do 75 kg
Vít Sahula 3. místo 13 klasická kulturistika juniorů
Ladislav Šroubek 6. místo 8 kulturistika masters mužů nad 50 let
Jaroslav Kejř 8. místo 11 kulturistika masters mužů 50-59 let nad 80 kg
Miroslav Mráz 1. místo 7 kulturistika masters mužů 60-65 let
Milan Bodlák 3. místo 7 kulturistika masters mužů 60-65 let
Vladimír Štepánek 4. místo 4 kulturistika masters mužů nad 65 let
Luboš Koumal 5. místo 10 kulturistika masters mužů 40-49 let do 80 kg
Aleš Réman 6. místo 15 kulturistika masters mužů 40-49 let do 90 kg
Martin Louda E 19 kulturistika masters mužů 40-49 let nad 90 kg
Daniel Minster 2. místo 3 kulturistika vozíčkářů
Filip Šteflovič 5. místo 11 physique juniorů
Dominika Krejcarová 9. místo 11 bodyfitness juniorek do 163 cm
Adenike Endtová 5. místo 16 bikiny fitness juniorek do 163 cm
Karolína Machová 13. místo 24 bikiny fitness juniorek nad 163 cm
Eva Nutilová 6. místo 17 bikiny fitness masters
Lucie Koumarová E 26 bodyfitness masters 35-44 let
Milena Koudelková E 26 bodyfitness masters 35-44 let
Margita Zámolová E 26 bodyfitness masters 35-44 let
Veronika Zubačová E 26 bodyfitness masters 35-44 let
Dominika Krejcarová 3. místo 4 fitness juniorek do 163 cm
• pořadí národů 3. místo 35


Kompletní výsledky ke stažení:

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty