Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dětí, dorostu a juniorů 2014 - startovní listiny

Článek vydán 22. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2688

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (ve všech kategoriích 6 nejlepších). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistiky juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky juniorů a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR, kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace (např. kategorie mladšího dorostu).

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Filip Janko (Fitness KWK Fit)
• 3. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 4. Tomáš Koprla (Extrifit Club)
• 5. Jakub Němec (Extrifit Club)
• 6. Jonáš Vráblík (Fit klub Ludvík)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Petr Bečvář (Extrifit Club)
• 2. Ondřej Krátký (Perso-MB Fitness)
• 3. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 4. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 5. Filip Prechtl (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Roman Širlo (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Pavel Vacek (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 8. Petr Ženíšek (Extrifit Club)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Tomáš Michalík (Delta Fitness Praha)
• 3. Jiří Růžek (Fitness KWK Fit)

Bodyfitness juniorek

• 1. Petra Jírovcová (Extrifit Club)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Barbora Havlová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Nikola Hubálková (Delta Fitness Praha)
• 3. Natallia Kantsavaya (Fitcentrum Mládek)
• 4. Kamila Pavlíčková (Pulse Czech Republic)
• 5. Veronika Řeháčková (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 7. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)

Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Thai Hiep Bui (Fitnesscentrum Dobříš)
• 2. Martin Houska (Extrifit Club)
• 3. Maxim Jucov (Fit Club Energy Kdyně)
• 4. Petr Kašpar (MD Fitness Lanškroun)
• 5. David Koštiál (Extrifit Club)
• 6. Tomáš Koutník (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 8. Aleš Nosek (Let's Go Hoštka)
• 9. Tomáš Peško (World Fitness Vlašim)
• 10. Jan Řikovský (World Fitness Vlašim)
• 11. Michal Šoka (Extrifit Club)
• 12. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 13. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Václav Adámek (Xfitness Praha)
• 2. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 3. Šimon Kristl (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Lukáš Kučera (World Fitness Vlašim)
• 5. Radek Kyzivát (Extrifit Club)
• 6. Daniel Nejez (Extrifit Club)
• 7. Jiří Růžek (Fitness KWK Fit)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. David Bačkovský (Fitness studio TP Chotěboř)
• 2. David Fechtner (Extrifit Club)
• 3. Tomáš Hlavík (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Lukáš Kaňka (Survival Team)
• 5. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Ľudovít Michel (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 7. Tomáš Mikula (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 8. Marko Trelo (BBC Praha)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Dominik Čížek (Extrifit Club)
• 2. Tomáš Harský (World Fitness Vlašim)
• 3. Antonín Hodan (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Jan Kratochvíl (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Kiro Markopulos (Extrifit Club)
• 6. Daniel Šilhán (Extrifit Club)
• 7. Jakub Šmucr (Fitness Centrum Alice)

Physique juniorů

• 1. Lukáš Beneš (BBC Praha)
• 2. Václav Bukvic (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Tomáš Čermák (JBI Sport fit studio Kolín)
• 5. Vojtěch Dvořák (Fitnesscentrum Dobříš)
• 6. Michal Fiala (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Ondřej Klouda (Sport centrum Topas Neratovice)
• 8. Tomáš Michalík (Delta Fitness Praha)
• 9. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Jakub Sommer (Posilovna Frýdlant)

Fitness chlapců

• 1. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)

Fitness dívek (starší)

• 1. Marika Julie Gregorová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 2. Veronika Lhotková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 3. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 4. Tereza Vepřková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 5. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)
• 6. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)
• 7. Sára Daniela Zátková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)
• 8. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)

Fitness dívek (mladší)

• 1. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 2. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 3. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 4. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 5. Žaneta Špicová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 6. Michaela Tóthová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2005)
• 7. Nela Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2005)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty