Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu
a juniorů 2014 - výsledky

Článek vydán 26. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3430

Níže najdete výsledky z Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů v kulturistice, physique, fitness, bodyfitness a bikiny fitness pro rok 2014, které se konalo v sobotu 24. května v Ostravě.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 42 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 64,5 3 3 6 9
2. 19 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 64,5 6 7 12 19
3. 73 Miroslav Horváth Kovona Karviná 1996 61,0 10 13 22 35
4. 50 Jan Macháček Extrifit Club 1996 61,0 12 12 24 36
5. 31 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 62,0 15 13 28 41

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 72 Lukáš Janoušek SIWI Fitness Brno 1996 71,0 3 3 6 9
2. 58 Jakub Pavelek SK PEPA centrum Opava 1996 69,0 6 6 12 18
3. 24 Petr Quis Fitnesscentrum Šembi Orlová 1997 71,0 9 10 18 28
4. 98 Bohumil Pfleger SK PEPA centrum Opava 1996 67,5 12 11 24 35

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Filip Cína Fitness AVE Přerov 1997 75,5 4 4 8 12
2. 61 Tomáš Glawaty Kovona Karviná 1997 81,5 5 5 10 15
3. 25 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 79,0 9 9 18 27
4. 90 Štěpán Nesvatba Fitness AVE Přerov 1997 83,0 13 13 24 37
5. 60 Vítězslav Krejčí TJ Spartak Třebíč 1997 78,0 17 16 32 48
6. 21 Erik Pecher Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1998 72,5 15 17 32 49
7. 43 Roman Soušek Remi Sport Prostějov 1996 72,3 21 - - 21
8. 8 Šimon Grebík TJ Spartak Uherský Brod 1998 88,0 24 - - 24

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 42 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Petra Jírovcová Extrifit Club 1991 3 4 7
2. 44 Elisabeta Máchová Hardcore Gym Fontána 1995 7 7 14
3. 36 Michaela Jančiová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1994 8 7 15

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 38 Adéla Storzerová Extreme Fitness Kroměříž 1992 3 3 6
2. 17 Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996 11 7 18
3. 40 Nela Jančiarová Fitko Sport Relax Kopřivnice 1992 9 11 20
4. 85 Natálie Uhlířová Fitko Sport Relax Kopřivnice 1993 12 10 22
5. 4 Štěpánka Zárubová Best Fitness Žďár nad Sázavou 1997 11 13 24


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Vladyslav Kozerenko TJ Olympia Zlín 1991 66,0 3 3 6 9
2. 42 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 64,5 12 9 18 27
3. 66 Jan Koukol SK PEPA centrum Opava 1993 69,0 8 9 24 33
4. 87 David Bujgl Profi Studio Jablonický 1994 66,0 14 13 24 37
5. 65 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 67,0 14 13 28 41
6. 54 Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992 68,0 20 15 28 43
7. 19 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 64,5 23 - - 23
8. 34 Ondřej Kolář TJ Olympia Zlín 1991 69,0 25 - - 25
9. 49 Pavel Foretník FC KARO Slavia Havířov 1993 69,0 25 - - 25
10. 28 Martin Juřík TJ Valašské Meziříčí 1991 68,5 26 - - 26
11. 39 Dominik Mušzyňský Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 65,0 33 - - 33
12. 84 Martin Theuer Bavaria Fitness Opava 1991 68,5 36 - - 36
13. 3 Jiří Fučík SK Fitness Velké Meziříčí 1995 65,0 37 - - 37

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993 72,0 3 5 6 11
2. 70 Filip Vaško Extrifit Club 1993 71,5 9 6 14 20
3. 41 Dušan Vlha Fitness Centrum Jalex 1991 75,0 6 7 16 23
4. 75 Michal Kosňovský Klub kulturistiky Ostrava 1991 76,5 12 12 24 36
5. 64 Lukáš Staňkovič SK Radoch Ostrava 1991 76,0 19 17 32 49
6. 2 Robin Kerekanič Fitness Centrum Iva 1993 75,0 19 16 34 50
7. 51 Jan Červenka SPORT Javorník 1994 71,0 19 - - 19
8. 9 Stanislav Pavelka Profi Studio Jablonický 1995 73,0 25 - - 25
9. 20 Lukáš Štefek Fitcentrum Radim Mičulka 1995 75,0 25 - - 25
10. 22 Michal Dluhoš SK Radoch Ostrava 1992 77,0 30 - - 30

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 35 Jakub Antl Kovona Karviná 1992 80,5 3 8 8 16
2. 30 Jakub Dupák T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1993 80,0 6 4 12 16
3. 74 Martin Plhal SK Přerov 1991 93,0 8 7 16 23
4. 88 Roman Linek Fitcentrum Dragon Ostrava 1991 87,5 12 10 24 34
5. 68 Radek Heincl Sportovní klub Slavia Orlová 1991 81,0 15 16 32 48
6. 67 Pavel Šturala FC KARO Slavia Havířov 1992 82,0 20 17 34 51
7. 81 Lukáš Barbořík SK Přerov 1994 89,5 22 - - 22
8. 82 Ondřej Pírek SK Radoch Ostrava 1991 92,0 23 - - 23
9. 80 Dominik Fujtík Extrifit Club 1991 82,0 26 - - 26
10. 71 Luděk Prudký Fitness Factory Olomouc 1994 84,5 28 - - 28
11. 63 Karel Benda Best Fitness Žďár nad Sázavou 1991 94,5 33 - - 33
12. 76 Michal Lukáč Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1992 80,0 36 - - 36

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 10 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Zdeněk Holkovič TJ Moravan Lednice 1992 182 80,4 3 3 6 9
2. 77 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 187 82,0 6 6 12 18
3. 56 Michal Mrůzek Bavaria Fitness Opava 1991 176 71,3 9 9 18 27
4. 58 Jakub Pavelek SK PEPA centrum Opava 1996 177 69,0 12 12 24 36
5. 27 Jiří Korytár Fitcentrum Radim Mičulka 1994 179 69,0 17 17 32 49
6. 98 Bohumil Pfleger SK PEPA centrum Opava 1996 181 67,5 16 16 34 50

Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno 1991 4 5 9
2. 98 Viktor Minář Fitness AVE Přerov 1992 6 6 12
3. 15 Radim Spusta BUDU Fitclub Ostrava 1991 9 10 19
4. 26 Jakub Janák BUDU Fitclub Ostrava 1996 11 11 22
5. 25 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 15 14 29
6. 12 Milan Rus BUDU Fitclub Ostrava 1998 19 17 36
7. 89 Adam Opatřil Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1995 21 - 21
8. 29 Jakub Kiovský Klub kulturistiky Ostrava 1991 23 - 23


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 95 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004 3 3 6 9
2. 83 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 7 8 5 13
3. 11 Martin Maršálek All Stars fitness tým Lužice 2007 8 8 7 15

Fitness dívek (starší)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 3 4 5 12
2. 97 Kateřina Knápková All Stars fitness tým Lužice 2002 6 6 12 24
3. 5 Adéla Černá All Stars fitness tým Lužice 2001 15 13 10 38
4. 62 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002 15 12 12 39
5. 96 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 18 14 9 41
6. 55 Lucie Vagundová-Drgáčová All Stars fitness tým Lužice 2001 17 14 16 47
7. 69 Natálie Dvořáková All Stars fitness tým Lužice 2002 19 - - 19
8. 23 Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov 2003 19 - - 19
9. 92 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 25 - - 25
10. 53 Eva Černá All Stars fitness tým Lužice 2001 29 - - 29
11. 1 Veronika Dubová SK PEPA centrum Opava 2000 32 - - 32
12. 16 Lenka Nejezchlebová All Stars fitness tým Lužice 2003 34 - - 34

Fitness dívek (mladší)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 18 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 5 4 11 20
2. 14 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 8 8 13 29
3. 46 Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice 2005 10 10 10 30
4. 37 Hana Holišová All Stars fitness tým Lužice 2004 11 15 8 34
5. 6 Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice 2005 15 10 9 34
6. 59 Klára Dubšíková All Stars fitness tým Lužice 2005 14 15 12 41
7. 52 Eliška Palyzová SK PEPA centrum Opava 2005 22 - - 22
8. 33 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 23 - - 23


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty