Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Důležité informace pro závodníky před mistrovstvími ČR pro nadcházející víkend

Článek vydán 26. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2031

V sobotu 31. 05. 2014 se ve Frenštátu pod Radhoštěm koná Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014, o den později pak v Čelákovicích Mistrovství České republiky ve fitness 2014. Informace v tomto článku jsou určeny pro všechny zájemce o start.

Každý závodník se musí přihlásit

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (v kategorii fitness dětí všichni účastníci). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku (splňují-li stále věková pravidla příslušné kategorie) a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika juniorů, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky juniorů a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. mladší dorost, atletické fitness atd.), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace. Pro všechny závodníky, kteří chtějí na mistrovství ČR startovat, ale bez výjimky platí, že se musí dopředu přihlásit! Elektronické přihlášky jsou dostupné zde: www.skfcr.cz/prihlasky. Samotná nominace z postupové soutěže není automatickou přihláškou a přihlášení až na místě v den soutěže nebude možné.

Hudba pro volné sestavy

Závodníci, kteří mají ve své kategorii volnou sestavu, musí (!) poslat MP3 nahrávku společně s přihláškou. Donesení hudby na CD disku přímo na soutěž není možné. V případě, že závodník hudbu nepošle a startoval na soutěžích mistrovství Čech nebo Moravy a Slezska v letošním roce, přiřadí se k němu jeho hudba z této soutěže.

Soutěžní plavky a soutěžní obuv

Soutěžní plavky závodníků musí vyhovovat platným pravidlům, v případě, že některý ze závodníků měl na postupové soutěži plavky (nebo v případě závodnic lodičky) v rozporu s pravidly, není možné tyto plavky (či lodičky) použít na mistrovství ČR.

Kdo se může přihlásit?

Obecné podmínky startu byly vyjmenovány o dva odstavce výše, pro start na soutěži je pak nutné mít platný registrační průkaz a osobní doklad (např. občanský průkaz). Kompletní seznam závodníků, kteří si v kategoriích, kde je nutná nominace, vybojovali právo startu, najdete níže.

V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR na e-mailu sekretariat@skfcr.cz.


Pozor, seznam níže není startovní listinou, jedná se jen o seznam závodníků,
kteří se do kategorií, kde je to podmínkou, nominovali!


Nominovaní závodníci na soutěž
Mistrovství České republiky dorostu a juniorů
v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2014

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

jméno oddíl naroz.
Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997
Tomáš Koprla Extrifit Club 1997
Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996
Jakub Klučil Extrifit Club 1996
Jakub Němec Extrifit Club 1996
Filip Janko Fitness KWK Fit 1997
Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996
Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996
Miroslav Horváth Kovona Karviná 1996
Jan Macháček Extrifit Club 1996
Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

jméno oddíl naroz.
Ondřej Krátký Perso-MB Fitness 1996
Petr Ženíšek Extrifit Club 1997
Jan Lukeš Extrifit Club 1997
Petr Bečvář Extrifit Club 1996
Pavel Vacek PeVan Gym Team Sedlčany 1996
Filip Prechtl Fitness U Pešků Liberec 1996
Lukáš Janoušek SIWI Fitness Brno 1996
Jakub Pavelek SK PEPA centrum Opava 1996
Petr Quis Fitnesscentrum Šembi Orlová 1997
Bohumil Pfleger SK PEPA centrum Opava 1996

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

jméno oddíl naroz.
Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996
Jiří Růžek Fitness KWK Fit 1996
Roman Širlo Března Fitness Club Č. Lípa 1998
Tomáš Michalík Delta Fitness Praha 1996
Filip Cína Fitness AVE Přerov 1997
Tomáš Glawaty Kovona Karviná 1997
Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996
Štěpán Nesvatba Fitness AVE Přerov 1997
Vítězslav Krejčí TJ Spartak Třebíč 1997
Erik Pecher Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1998

Bodyfitness juniorek

jméno oddíl naroz.
Petra Jírovcová Extrifit Club 1991
Elisabeta Máchová Hardcore Gym Fontána 1995
Michaela Jančiová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1994
Dominika Krejcarová Fitness Factory Jihlava 1993

Bikiny fitness juniorek

jméno oddíl naroz.
Nikola Hubálková Delta Fitness Praha 1996
Natallia Kantsavaya Fitcentrum Mládek 1991
Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 1994
Sandra Šlajchová Favoritfitnessclub Rokycany 1995
Kamila Pavlíčková Pulse Czech Republic 1991
Veronika Řeháčková Pro Life Fitness Telč 1993
Adéla Storzerová Extreme Fitness Kroměříž 1992
Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996
Nela Jančiarová Fitko Sport Relax Kopřivnice 1992
Natálie Uhlířová Fitko Sport Relax Kopřivnice 1993
Štěpánka Zárubová Best Fitness Žďár nad Sázavou 1997
Adenike Endtová Akademie Ronnie.cz 1991

Kulturistika juniorů do 70 kg

jméno oddíl naroz.
Maxim Jucov Fit Club Energy Kdyně 1995
David Koštiál Extrifit Club 1992
Tomáš Koutník Fitness R. A. P. Factory Praha 1993
Aleš Nosek Let's Go Hoštka 1991
Jan Lukeš Extrifit Club 1997
Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997
Vladyslav Kozerenko TJ Olympia Zlín 1991
Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996
Jan Koukol SK PEPA centrum Opava 1993
David Bujgl Profi Studio Jablonický 1994
Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995
Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992
Jindřich Musil Fitpeople Jihlava 1991

Kulturistika juniorů do 77 kg

jméno oddíl naroz.
Jiří Kočvara Extrifit Club 1993
Jiří Růžek Fitness KWK Fit 1996
Václav Adámek Xfitness Praha 1992
Lukáš Kučera World Fitness Vlašim 1994
Daniel Nejez Extrifit Club 1995
Jan Řikovský World Fitness Vlašim 1994
Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993
Filip Vaško Extrifit Club 1993
Dušan Vlha Fitness Centrum Jalex 1991
Michal Kosňovský Klub kulturistiky Ostrava 1991
Lukáš Staňkovič SK Radoch Ostrava 1991
Robin Kerekanič Fitness Centrum Iva 1993
Dominik Fujtík Extrifit Club 1991

Kulturistika juniorů nad 77 kg

jméno oddíl naroz.
Ľudovít Michel Sport centrum Koloseum Plzeň 1993
Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996
David Fechtner Extrifit Club 1993
Radek Kyzivát Extrifit Club 1993
Tomáš Mikula Favoritfitnessclub Rokycany 1993
Tomáš Hlavík Fitness R. A. P. Factory Praha 1992
Jakub Antl Kovona Karviná 1992
Jakub Dupák T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1993
Martin Plhal SK Přerov 1991
Roman Linek Fitcentrum Dragon Ostrava 1991
Radek Heincl Sportovní klub Slavia Orlová 1991
Pavel Šturala FC KARO Slavia Havířov 1992

Klasická kulturistika juniorů

jméno oddíl naroz.
Antonín Hodan Fitness R. A. P. Factory Praha 1993
Jakub Šmucr Fitness Centrum Alice 1995
Daniel Šilhán Extrifit Club
Kiro Markopulos Extrifit Club
Tomáš Harský World Fitness Vlašim 1992
Dominik Čížek Extrifit Club 1991
Zdeněk Holkovič TJ Moravan Lednice 1992
David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992
Michal Mrůzek Bavaria Fitness Opava 1991
Jakub Pavelek SK PEPA centrum Opava 1996
Jiří Korytár Fitcentrum Radim Mičulka 1994
Bohumil Pfleger SK PEPA centrum Opava 1996

Physique juniorů

jméno oddíl naroz.
Václav Pátek Března Fitness Club Č. Lípa 1992
Michal Fiala Fitness Centrum Aura Plzeň 1996
Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993
Jakub Sommer Posilovna Frýdlant 1991
Lukáš Beneš BBC Praha 1992
Ondřej Klouda Sport centrum Topas Neratovice 1993
Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno 1991
Viktor Minář Fitness AVE Přerov 1992
Radim Spusta BUDU Fitclub Ostrava 1991
Jakub Janák BUDU Fitclub Ostrava 1996
Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996
Milan Rus BUDU Fitclub Ostrava 1998


Nominovaní závodníci na soutěž
Mistrovství České republiky ve fitness 2014

Fitness chlapců

jméno oddíl naroz.
František Náprstek Sportovní studio Petry Kadlecové 2002
Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004
Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006
Martin Maršálek All Stars fitness tým Lužice 2007

Fitness dívek (mladší)

jméno oddíl naroz.
Nela Laurichová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004
Eliška Plicková Sportovní studio Petry Kadlecové 2004
Sára Libá Sportovní studio Petry Kadlecové 2004
Žaneta Špicová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004
Barbora Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004
Nela Žambůrková Sportovní studio Petry Kadlecové 2005
Michaela Tóthová Sportovní studio Petry Kadlecové 2005
Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005
Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004
Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice 2005
Hana Holišová All Stars fitness tým Lužice 2004
Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice 2005
Klára Dubšíková All Stars fitness tým Lužice 2005
Eliška Palyzová SK PEPA centrum Opava 2005
Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006

Fitness dívek (starší)

jméno oddíl naroz.
Eliška Pokorná Sportovní studio Petry Kadlecové 2003
Andrea Remešová Sportovní studio Petry Kadlecové 2003
Daniela Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2002
Anna Žambůrková Sportovní studio Petry Kadlecové 2003
Veronika Lhotková Sportovní studio Petry Kadlecové 2002
Tereza Vepřková Sportovní studio Petry Kadlecové 2002
Sára Daniela Zátková Sportovní studio Petry Kadlecové 2003
Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003
Kateřina Knápková All Stars fitness tým Lužice 2002
Adéla Černá All Stars fitness tým Lužice 2001
Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002
Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002
Lucie Vagundová-Drgáčová All Stars fitness tým Lužice 2001
Natálie Dvořáková All Stars fitness tým Lužice 2002
Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov 2003
Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002
Eva Černá All Stars fitness tým Lužice 2001
Veronika Dubová SK PEPA centrum Opava 2000
Lenka Nejezchlebová All Stars fitness tým Lužice 2003


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty