Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky
ve fitness 2014 - startovní listiny

Článek vydán 29. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2108

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Atletické fitness - muži

• 1. Jiří Baran (Hammer Strength Fitness)
• 2. Ivo Brázda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Dan Kotlík (Fitpeople Jihlava)
• 5. Petr Mlátilík (TJ Tesla Brno)
• 6. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
• 7. Zdeněk Pavlík (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)

Atletické fitness - junioři

• 1. Ivo Brázda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 2. Tomáš Michalik (Delta Fitness Praha)
• 3. Jakub Stuchlík (TJ Tesla Brno)
• 4. Lukáš Tobola (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Denis Otisk (FC KARO Slavia Havířov)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. František Náprstek (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 2. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dětí (dívky mladší)

• 1. Eliška Plicková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 2. Barbora Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 3. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
• 4. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice) (2004)
• 5. Žaneta Špicová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 6. Nela Laurichová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 7. Sára Libá (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2004)
• 8. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
• 9. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
• 10. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice) (2005)
• 11. Michaela Tóthová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2005)
• 12. Nela Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2005)

Fitness dětí (dívky starší)

• 1. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
• 2. Lucie Vagundová-Drgáčová (All Stars fitness tým Lužice) (2001)
• 3. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 4. Marika Julie Gregorová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 5. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 6. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 7. Tereza Vepřková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 8. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 9. Veronika Lhotková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2002)
• 10. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice) (2002)
• 11. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice) (2003)
• 12. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)
• 13. Andrea Remešová (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)
• 14. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov) (2003)
• 15. Sára Daniela Zátková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)
• 16. Anna Žambůrková (Sportovní studio Petry Kadlecové) (2003)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty