Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dorostu
a juniorů 2014 - startovní listiny

Článek vydán 29. 05. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2596

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Mladší dorost - kulturistika nad 65 kg

• 1. Daniel Kešner (Fitness club Jařest)
• 2. Erik Pecher (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Jonáš Vráblík (Fit klub Ludvík)

Starší dorost - kulturistika do 65 kg

• 1. Lukáš Helekal (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Miroslav Horvath (Kovona Karviná)
• 3. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 4. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Koprla (Extrifit Club)
• 6. Jan Macháček (Extrifit Club)
• 7. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 8. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)

Starší dorost - kulturistika do 72 kg

• 1. Lukáš Janoušek (SIWI Fitness Brno)
• 2. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 3. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 4. Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Petr Quis (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 7. Petr Ženíšek (Extrifit Club)

Starší dorost - kulturistika nad 72 kg

• 1. Filip Cína (Fitness AVE Přerov)
• 2. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Vítězslav Krejčí (TJ Spartak Třebíč)
• 4. Štěpán Nesvadba (Fitness AVE Přerov)
• 5. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jiří Růžek (Fitness KWK Fit)

Bodyfitness juniorky

• 1. Michaela Jančiová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Petra Jírovcová (Extrifit Club)
• 3. Elisabeta Máchová (Hardcore Gym Fontána)

Bikiny fitness juniorky

• 1. Adenike Endtová (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Nikola Hubálková (Delta Fitness Praha)
• 3. Nela Jančiarová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
• 4. Natallia Kantsavaya (Fitcentrum Mládek)
• 5. Kateřina Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Kateřina Štěrbová (Akademie Ronnie.cz)
• 7. Natálie Uhlířová (Fitko Sport Relax Kopřivnice)
• 8. Štěpánka Zárubová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Kulturistika junioři - do 70 kg

• 1. David Bujgl (Profi Studio Jablonický)
• 2. Maxim Jucov (Fit Club Energy Kdyně)
• 3. Jan Koukol (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Tomáš Koutník (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Vladyslav Kozerenko (TJ Olympia Zlín)
• 6. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 7. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 8. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 9. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika junioři - do 77 kg

• 1. Robin Kerekanič (Fitness Centrum Iva)
• 2. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 3. Michal Kosňovský (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Radek Kyzivát (Extrifit Club)
• 5. Jiří Růžek (Fitness KWK Fit)
• 6. Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
• 7. Filip Vaško (Extrifit Club)
• 8. Dušan Vlha (Fitness Centrum Jalex)
• 9. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)

Kulturistika junioři - nad 77 kg

• 1. Jakub Dupák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 2. David Fechtner (Extrifit Club)
• 3. Radek Heincl (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 4. Tomáš Hlavík (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Luděk Krčka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Roman Linek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 7. Ľudovít Michel (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 8. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)

Klasická kulturistika junioři

• 1. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Antonín Hodan (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
• 4. Kiro Markopulos (Extrifit Club)
• 5. Michal Mrůzek (Bavaria Fitness Opava)
• 6. Jakub Pavelek (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Bohumil Pfleger (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jakub Šmucr (Fitness Centrum Alice)

Physique juniorů

• 1. Lukáš Beneš (BBC Praha)
• 2. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Michal Fiala (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Viktor Minář (Fitness AVE Přerov)
• 5. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jakub Sommer (Posilovna Frýdlant)
• 8. Filip Šteflovič (SIWI Fitness Brno)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty