Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky
dorostu a juniorů 2014 - výsledky

Článek vydán 02. 06. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 4662

Níže najdete výsledky z Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness pro rok 2014, které se konalo v sobotu 31. května v Městském kině ve Frenštátu pod Radhoštěm.


Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Daniel Kešner Fitness club Jařest 1999 67,2 3 4 6 10
2. 58 Jonáš Vráblík Fit klub Ludvík 1998 63,5 6 5 12 17


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 79 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 64,5 3 3 6 9
2. 26 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 63,8 6 6 12 18
3. 15 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 63,0 9 10 18 28
4. 57 Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997 64,7 12 12 24 36
5. 34 Tomáš Koprla Extrifit Club 1997 63,0 18 15 32 47
6. 77 Jakub Klučil Extrifit Club 1996 61,1 19 17 34 51
7. 60 Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996 64,7 20 - - 20
8. 32 Miroslav Horvath Kovona Karviná 1996 60,8 21 - - 21

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Ondřej Krátký PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav 1996 71,1 3 3 6 9
2. 6 Lukáš Janoušek SIWI Fitness Brno 1996 70,6 6 6 12 18
3. 11 Petr Ženíšek Extrifit Club 1997 65,8 15 13 24 37
4. 28 Jakub Pavelek SK PEPA centrum Opava 1996 68,6 14 13 26 39
5. 27 Petr Quis Fitnesscentrum Šembi Orlová 1997 70,9 13 11 28 39
6. 78 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 66,7 11 17 30 47

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996 78,6 3 3 6 9
2. 21 Filip Cína Fitness AVE Přerov 1997 75,5 6 6 12 18
3. 69 Jiří Růžek Fitness KWK Fit 1996 74,8 9 9 18 27
4. 45 Štěpán Nesvadba Fitness AVE Přerov 1997 82,7 13 14 26 40
5. 42 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 77,4 14 13 28 41
6. 35 Vítězslav Krejčí TJ Spartak Třebíč 1997 79,3 18 18 36 54

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 79 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 65 Petra Jírovcová Extrifit Club 1991 3 3 6
2. 54 Elisabeta Máchová Hardcore Gym Fontána 1995 6 6 12
3. 55 Michaela Jančiová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1994 9 9 18

Bikiny fitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Adenike Endtová Akademie Ronnie.cz 1991 3 3 6
2. 24 Nikola Hubálková Delta Fitness Praha 1996 6 6 12
3. 48 Natallia Kantsavaya Fitcentrum Mládek 1991 9 9 18
4. 46 Natálie Uhlířová Fitko Sport Relax Kopřivnice 1993 13 12 25
5. 30 Nela Jančiarová Fitko Sport Relax Kopřivnice 1992 16 15 31
6. 67 Kateřina Krásová SK PEPA centrum Opava 1996 19 18 37
7. 56 Kateřina Štěrbová Akademie Ronnie.cz 1994 21 - 21
8. 7 Štěpánka Zárubová Best Fitness Žďár nad Sázavou 1997 23 - 23


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Vladyslav Kozerenko TJ Olympia Zlín 1991 66,7 6 4 8 12
2. 79 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 64,5 5 5 10 15
3. 17 Tomáš Koutník Fitness R. A. P. Factory Praha 1993 68,5 7 9 18 27
4. 61 Maxim Jucov Fit Club Energy Kdyně 1995 66,4 13 12 28 40
5. 14 Jan Koukol SK PEPA centrum Opava 1993 69,0 14 15 28 43
6. 71 David Bujgl Profi Studio Jablonický 1994 67,7 20 18 34 52
7. 37 Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992 69,6 21 - - 21
8. 50 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 68,0 23 - - 23

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993 71,0 4 4 6 10
2. 41 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 70,8 6 5 14 19
3. 43 Dušan Vlha Fitness Centrum Jalex 1991 73,5 8 11 16 27
4. 20 Michal Kosňovský Klub kulturistiky Ostrava 1991 75,7 15 13 26 39
5. 72 Radek Kyzivát Extrifit Club 1993 75,8 12 12 28 40
6. 63 Robin Kerekanič Fitness Centrum Iva 1993 75,9 18 18 36 54
7. 69 Jiří Růžek Fitness KWK Fit 1996 74,8 21 - - 21
8. 36 Lukáš Staňkovič SK Radoch Ostrava 1991 76,5 24 - - 24

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 33 Ľudovít Michel Sport centrum Koloseum Plzeň 1993 81,0 5 4 8 12
2. 52 Jakub Dupák T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1993 78,6 5 6 12 18
3. 74 David Fechtner Extrifit Club 1993 80,7 10 10 20 30
4. 19 Roman Linek Fitcentrum Dragon Ostrava 1991 88,2 11 11 22 33
5. 38 Luděk Krčka T&M Olympia Fitness Praha 1996 78,6 15 15 30 45
6. 13 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 87,0 18 18 34 52
7. 53 Radek Heincl Sportovní klub Slavia Orlová 1991 79,6 21 - - 21
8. 1 Tomáš Hlavík Fitness R. A. P. Factory Praha 1992 83,5 24 - - 24

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 33 Ľudovít Michel Sport centrum Koloseum Plzeň 1993


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 76 Zdeněk Holkovič TJ Moravan Lednice 1992 182,0 78,4 3 3 6 9
2. 22 Antonín Hodan Fitness R. A. P. Factory Praha 1993 179,0 77,2 6 7 12 19
3. 47 Kiro Markopulos Extrifit Club 1992 175,0 72,7 9 8 18 26
4. 59 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 186,0 80,3 14 15 28 43
5. 68 Jakub Šmucr Fitness Centrum Alice 1995 186,5 84,5 15 14 30 44
6. 44 Michal Mrůzek Bavaria Fitness Opava 1991 175,0 70,3 16 16 34 50
7. 28 Jakub Pavelek SK PEPA centrum Opava 1996 176,0 68,6 20 - - 20

Physique juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Filip Šteflovič SIWI Fitness Brno 1991 4 3 7
2. 29 Václav Pátek Března Fitness Club Česká Lípa 1992 6 7 13
3. 2 Viktor Minář Fitness AVE Přerov 1992 7 7 14
4. 62 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 12 12 24
5. 49 Lukáš Beneš BBC Praha 1992 15 15 30
6. 51 Michal Fiala Fitness Centrum Aura Plzeň 1996 18 18 36
7. 4 Jakub Sommer Posilovna Frýdlant 1991 20 - 20
8. 42 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 24 - 24

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty