Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích
pro podzimní soutěže 2014

Článek vydán 15. 10. 2014 - Rozhodčí - zhlédnutí: 3237

Níže najdete nominaci rozhodčích pro podzimní pohárové a kondiční soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co nejdříve člena Komise rozhodčích Martina Loudu,

  • Martina Loudu můžete kontaktovat i v případě, že byste chtěli např. rozhodovat i na jiných soutěžích, než jste nominováni (je nezbytné se dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit).


Tento článek může být průběžně aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


Partners Cup 2014

18. 10. 2014 • Čelákovice

  • hlavní rozhodčí: Vladimír Pajič
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jan Smejkal
  • rozhodčí (2): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (3): Irena Pokorná
  • rozhodčí (4): Josef Pitra
  • rozhodčí (5): Jiří Prudil
  • delegát SKFČR: Martin Jebas


Grand Prix PEPA Opava

25. 10. 2014 • Opava

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • sekretář: Václav Pospíšil
  • rozhodčí: Jiří Rohan
  • rozhodčí: Martin Šembera
  • rozhodčí: Jan Kubík
  • rozhodčí: Martin Dráb
  • rozhodčí: Robert Komiš
  • rozhodčí: Jiří Prudil
  • rozhodčí: Martin Louda
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Grand Prix Fitness

26. 10. 2014 • Brno

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Věra Částková
  • rozhodčí (1): Luboš Koumal
  • rozhodčí (2): Jana Bendová
  • rozhodčí (3): Jana Paulátová
  • rozhodčí (4): Jan Král
  • rozhodčí (5): Vlastimil Laška
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Grand Prix Ostrava

15. 11. 2014 • Ostrava

  • hlavní rozhodčí: Jiří Rohan
  • sekretář: Václav Pospíšil
  • rozhodčí (1): Jiří Prudil
  • rozhodčí (2): Ladislav Pink
  • rozhodčí (3): Robert Komiš
  • rozhodčí (4): Ladislav Novák
  • rozhodčí (5): Antonín Podškubka
  • delegát SKFČR: Martin Jebas


Grand Prix Jalex Krnov

16. 11. 2014 • Krnov

  • hlavní rozhodčí: Václav Pospíšil
  • sekretář: Lenka Pospíšilová
  • rozhodčí (1): Martin Šembera
  • rozhodčí (2): Martin Dráb
  • rozhodčí (3): Martin Louda
  • rozhodčí (4): Tomáš Dluhoš
  • rozhodčí (5): Antonín Podškubka
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Smartlabs Cup

23. 11. 2014 • Brno

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Ludmila Čížová
  • rozhodčí (2): Pavel Rašín
  • rozhodčí (3): Jana Bendová
  • rozhodčí (4): Vlastimil Laška
  • rozhodčí (5): Jan Král
  • delegát SKFČR: Martin Jebas


Golem Classic

29. 11. 2014 • Kutná Hora

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Milan Ecler
  • rozhodčí (2): Jan Smejkal
  • rozhodčí (3): Ondřej Holboj
  • rozhodčí (4): Ladislav Kurčík
  • rozhodčí (5): Jiří Prudil
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Grand Prix Ronnie.cz

30. 11. 2014 • Březnice

  • hlavní rozhodčí: Pavel Rašín
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Luboš Koumal
  • rozhodčí (2): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (3): Josef Pitra
  • rozhodčí (4): Ludmila Čížová
  • rozhodčí (5): Jan Kubík
  • rozhodčí (6): Simona Horáková
  • rozhodčí (7): Miroslav Tichý
  • delegát SKFČR: Luboš Koumal


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty