Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partners Cup 2014
- výsledky

Článek vydán 20. 10. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2844

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny první podzimní pohárové soutěže Partners Cup 2014, která se konala v sobotu 18. října v kulturním domě v Čelákovicích. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky mužů, klasické kulturistiky, physique a fitness mužů, bikiny fitness, bodyfitness a fitness dětí. Na soutěž bylo přihlášeno 74 závodníků.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 68 Miroslav Trnečka Metal Gym Mor. Třebová 1975 73,0 4 4 10 14
2. 69 Martin Mancini Gym 2000 Kladno 1970 79,0 8 8 14 22
3. 64 Tomáš Lukáč M-klub Roudnice n. L. 1978 66,1 9 9 20 29
4. 77 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 75,7 13 13 28 41
5. 65 Zdeněk Bečka Atomy Sport-club Kroměříž 1978 74,8 11 16 26 42
6. 63 Michael Straka Atomy Sport-club Kroměříž 1989 79,4 17 15 30 45
7. 66 Tomáš Rajnoha Fitness Sásová 1992 79,0 17 - - 17
8. 67 Pavel Balog Delta Fitness Praha 1989 76,8 23 - - 23

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 70 Filip Godzsák Slovensko 1987 83,1 3 4 6 10
2. 73 Guran Bartosz Polsko 1975 100,4 6 5 12 17
3. 75 Adam Romanec Fitness Sásová 1987 89,0 9 12 18 30
4. 74 Roman Kamarýt MD-Posilovna Brno 1984 99,5 14 11 28 39
5. 72 Pavel Svinka Muscle Factory Březnice 1988 88,3 15 16 30 46
6. 71 Tomáš Mikula Favoritfitnessclub Rokycany 1993 87,7 16 16 32 48


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 58 Vlastimil Smékal Delta Fitness Praha 1989 176,0 80,2 3 3 6 9
2. 47 Michal Ferenc Slovensko 1988 187,0 94,8 6 6 12 18
3. 57 Jan Klanica Fitness Slavia Praha 1981 181,5 84,1 9 9 18 27
4. 61 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 183,0 89,9 12 12 24 36
5. 59 Michal Gáborik Delta Fitness Praha 1989 171,0 73,3 15 15 30 45
6. 60 Tomáš Harský World Fitness Vlašim 1992 174,5 66,8 19 18 36 54
7. 62 Marek Jan Bajger Fitcentrum Mládek 172,0 65,8 20 - - 20


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 70 Filip Godzsák Slovensko 1987 83,1


Physique mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 7 7 14
2. 52 Václav Pátek Března Fitness Club Česká Lípa 1992 8 7 15
3. 54 Richard Biško Delta Fitness Praha 1991 12 9 21
4. 45 Martin Ryvola Akademie Ronnie.cz 1992 12 11 23
5. 56 Tomáš Wollmann Fitness U Pešků Liberec 1994 16 12 28
6. 55 Václav Kohout Fitness Centrum Alice 1972 16 18 34
7. 76 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 22 - 22
8. 49 Ladislav Vopravil Sport Studio Sandow Mar. Lázně 1991 23 - 23
9. 53 František Chvojka Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1984 27 - 27
10. 46 Jakub Kraus Family Fitness Olgy Šípkové 1989 28 - 28
11. 51 Radek Chlumský Fitcentrum I-R Club Pardubice 1987 28 - 28
12. 48 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 31 - 31


Fitness mužů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 14 Filip Cina Fitness AVE Přerov 1997 3 3 3 3 6
2. 12 Štěpán Nesvadba Fitness AVE Přerov 1997 6 6 6 6 12


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 40 Petra Mazačová Fitness U Pešků Liberec 1976 4 4 8
2. 42 Katarzyna Ludowicz Polsko 1984 6 6 12
3. 38 Stanislava Tichá Fitness Sásová 1991 9 9 18
4. 44 Kateřina Forysiak Axagym Praha 1976 11 12 23
5. 43 Michaela Štípková Sportcentrum Koloseum 1973 15 15 30
6. 36 Marie Pavlíčková Fitcentrum Mládek 1987 18 18 36


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Denisa Ženíšková Profi Fitness Eva Plzeň 1989 163,0 3 3 6
2. 24 Kateřina Fantová Sportovní studio Petry Kadlecové 1977 160,0 10 8 18
3. 23 Andrea Siváková BBC Praha 1990 164,0 9 10 19
4. 33 Michaela Rizeková Delta Fitness Praha 1989 160,0 16 14 30
5. 29 Denisa Wewiorová SK PEPA centrum Opava 1985 160,5 21 14 35
6. 30 Dominika Benešová Prom-In Team 1993 162,5 23 16 39
7. 19 Lenka Křižková T&M Olympia Fitness Praha 1987 164,0 23 - 23
8. 32 Lucie Juřičková Fitness Cat Zlín 1986 162,0 25 - 25
9. 31 Kateřina Berdychová Delta Fitness Praha 1979 164,0 25 - 25
10. 28 Marcela Sľúková Arny Gym Club 1987 163,5 26 - 26
11. 21 Kateřina Blažčíková Profi Fitness Eva Plzeň 1991 160,5 27 - 27
12. 35 Marcela Veselá Extrifit Club 1991 157,0 28 - 28

Bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 34 Daniela Bečková Atomy Sport-club Kroměříž 1988 170,0 3 3 6
2. 16 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 175,0 6 6 12
3. 20 Eva Simkovičová Fitcentrum I-R Club Pardubice 1991 169,0 9 8 17
4. 25 Kateřina Lašáková Akademie Ronnie.cz 1983 169,0 11 12 23
5. 17 Eva Havelková Family Fitness Olgy Šípkové 1985 176,0 15 16 31
6. 18 Sandra Šlajchová Favoritfitnessclub Rokycany 1995 165,0 18 17 35
7. 26 Eva Petráčková Fitcentrum I-R Club Pardubice 1986 169,5 21 - 21
8. 27 Jana Waclawková Fitness U Pešků Liberec 1986 172,0 24 - 24

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 34 Daniela Bečková Atomy Sport-club Kroměříž 1988 170,0


Fitness dívek (starší)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Eliška Pokorná Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 3 3 6 12
2. 5 Andrea Remešová Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 7 6 9 22
3. 1 Daniela Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 13 10 6 29
4. 2 Anna Žambůrková Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 13 13 10 36
5. 8 Veronika Lhotková Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 13 13 16 42
6. 9 Marika Julie Gregorová Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 16 17 14 47
7. 4 Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov 2003 21 - - 21

Uvedená bodová hodnocení jsou součty umístění od jednotlivých rozhodčích v jednotlivých kolech v souladu s pravidly soutěží ve fitness. Neodpovídají tedy "srážkovým bodům" ani jiným bodovým hodnocením z jiných sportů. Podrobnější informace o způsobu bodování uvedeného v tabulkách najdete v plném znění Pravidel a soutěžního řádu SKFČR.

Fitness dívek (mladší)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 7 Nela Laurichová Sportovní studio Petry Kadlecové 2004 3 3 5 11
2. 3 Sára Libá Sportovní studio Petry Kadlecové 2004 6 7 4 17
3. 6 Michaela Tóthová Sportovní studio Petry Kadlecové 2005 9 8 11 28
4. 11 Lucie Hanousková Sportovní studio Petry Kadlecové 2006 12 12 10 34

Uvedená bodová hodnocení jsou součty umístění od jednotlivých rozhodčích v jednotlivých kolech v souladu s pravidly soutěží ve fitness. Neodpovídají tedy "srážkovým bodům" ani jiným bodovým hodnocením z jiných sportů. Podrobnější informace o způsobu bodování uvedeného v tabulkách najdete v plném znění Pravidel a soutěžního řádu SKFČR.


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty