Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix PEPA Opava 2014
- startovní listiny

Článek vydán 23. 10. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2950

V sobotu se ve Slezském divadle v Opavě koná pohárová soutěž v kulturistice mužů, klasické kulturistice, physique mužů a žen, bikiny fitness, bodyfitness a fitness dětí - GP PEPA Opava 2014. Níže můžete nahlédnout do startovních listin. Přihlásilo se neuvěřitelných 159 závodníků!


Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Pavel Balog (Delta Fitness Praha)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Michal Kosňovský (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Tomáš Lukáč (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 6. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 8. Miroslav Škadra (Slovensko)
• 9. Daniel Miklečič (Chorvatsko)
• 10. Vytautas Janulevičius (Litva)
• 11. Vytas Zyle (Litva)
• 12. Modou Secka (Gambie)
• 13. Lamin Jawara (Gambie)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jiří Erlebach (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Martin Krakovský (Slovensko)
• 3. Filip Godszsak (Slovensko)
• 4. Lukáš Havlík (Slovensko)
• 5. Dávid Ľupták (Slovensko)
• 6. Peter Biroš (Slovensko)
• 7. Kiivikas Ott (Estonsko)
• 8. Ebrima Cham (Gambie)
• 9. Baboucar Cham (Gambie)
• 10. Yusupha Sillah (Gambie)
• 11. Vytautas Sadauskas (Litva)
• 12. Nikola Demo (Chorvatsko)
• 13. Michal Koziarski (Polsko)
• 14. Jakub Potocki (Polsko)
• 15. Marius Balazinski (Polsko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Roman Kamarýt (MD-Posilovna Brno)
• 2. Damian Niemczuk (Polsko)
• 3. Andrzej Kolodzijeczyk(Polsko)
• 4. Guran Bartosz (Polsko)
• 5. Tomas Kudelis (Litva)

Kulturistika masters mužů

• 1. Petr Boar (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Jiří Erlebach (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Vytautas Sadauskas (Litva)
• 5. Jakub Potocki (Polsko)
• 6. Marius Balazinski (Polsko)
• 7. Martin Berner (Rakousko)

Klasická kulturistika

• 1. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 2. Krzysztof Rodkiewicz (Polsko)
• 3. Paweł Sawicki (Polsko)
• 4. Vlastimil Smékal (Delta Fitness Praha)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 6. Michal Ferenc (Slovensko)
• 7. Jozef Greguš (Slovensko)
• 8. Adam Starzyk (Polsko)
• 9. Marian Mesec (Chorvatsko)
• 10. Peep Reinart (Estonsko)
• 11. Marius Arlauskas (Litva)
• 12. Tomas Dubauskas (Litva)
• 13. Titas Putramentas (Litva)
• 14. Robert Sabolic (Rakousko)
• 15. Nima Atrian-Seresht (Rakousko)

Physique mužů

• 1. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
• 2. Radek Chlumský (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 3. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 5. Petr Hlavička (Fitness Atlas Zbraslav)
• 6. Marek Hrůza (Fitpeople Jihlava)
• 7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Ondřej Kmošťák (Oddíl kulturistiky TJ Ferrum)
• 9. Václav Pátek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Tomáš Wollmann (Fitness U Pešků Liberec)
• 11. Levente Tárkányi (Slovensko)
• 12. Tomáš Velebír (Slovensko)
• 13. Marek Pavúk (Slovensko)
• 14. Tomáš Hricko (Slovensko)
• 15. Viktor Vincze (Slovensko)
• 16. Martin Slamený (Slovensko)
• 17. Marek Dubaj (Slovensko)
• 18. Peter Zembjak (Slovensko)
• 19. Peter Straňák (Slovensko)
• 20. Goca Gjoshev (Makedonie)
• 21. Tierri Vilson (Portugalsko)
• 22. Regimantas Sinkevičius (Litva)
• 23. Christian Lechner (Rakousko)

Physique žen

• 1. Marcela Šafránová (Fitness Gym Vrábel)
• 2. Susanna Tirpak (Maďarsko)
• 3. Olga Verbová (Akademie Ronnie.cz)
• 4. Esta Pilt (Estonsko)
• 5. Alina Čepurniene (Litva)
• 6. Andriana Dabic (Rakousko)

Bodyfitness

• 1. Lucie Bronerská (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Kateřina Forysiak (Axagym Praha)
• 4. Mária Hudcová (Wolfberry Team)
• 5. Veronika Javorská (BBC Praha)
• 6. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 7. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 9. Margita Zámolová (AKV Jesenice)
• 10. Stanislava Tichá (Slovensko)
• 11. Daiva Varneliene (Litva)
• 12. Edita Kaliuniene (Litva)
• 13. Renate Marcinkute (Litva)
• 14. Evelina Sadauskaite (Litva)
• 15. Zrinka Fišer (Chorvatsko)
• 16. Katarzyna Ludowicz (Polsko)
• 17. Sabine Braunsteiner (Rakousko)

Bikiny fitness (budou rozděleny do kategorií)

• 1. Eleni Akritidu (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 3. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Šárka Dědková (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Eva Havelková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 6. Lucie Juřičková (Fitness Cat Zlín)
• 7. Lucia Kodadová (Xfitness Praha)
• 8. Lenka Křižková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Kateřina Lašáková (Akademie Ronnie.cz)
• 10. Andrea Navrátilová (Hardcore Gym Fontána)
• 11. Eva Petráčková (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 12. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 13. Eva Simkovičová (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 14. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 15. Jana Slívová (Extrifit Club)
• 16. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 17. Magdaléna Šafářová (Fitness Cat Zlín)
• 18. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 19. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 20. Jana Waclawková (Fitness U Pešků Liberec)
• 21. Denisa Wewiorová (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Denisa Ženíšková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 23. Michaela Brutenič (Slovensko)
• 24. Jana Látková (Slovensko)
• 25. Gabriela Vodilová (Slovensko)
• 26. Lucia Kodadová (Slovensko)
• 27. Erika Tarkuličová (Slovensko)
• 28. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 29. Veronika Gulášová (Slovensko)
• 30. Agne Jonaityte (Litva)
• 31. Alexandra Laer (Estonsko)
• 32. Aneta Mozeiko (Litva)
• 33. Arleta Macierzyňska (Polsko)
• 34. Daiva Kasparaviciute (Litva)
• 35. Egle Gestauskaite (Litva)
• 36. Ivona Skrabová (Belgie)
• 37. Julia Pozniakove (Litva)
• 38. Kristin Nuut (Estonsko)
• 39. Kristina Narbutaityte (Litva)
• 40. Laura Klimavičiene (Litva)
• 41. Magdalena Kleta (Polsko)
• 42. Marija Naceva (Makedonie)
• 43. Ola Chmelewska (Polsko)
• 44. Rasa Selemonavicute (Litva)
• 45. Reet Reimets (Estonsko)
• 46. Sabrina Stromberger (Rakousko)
• 47. Tatjana Kreit (Estonsko)
• 48. Vaida Simkute (Litva)
• 49. Monika Bajnoková (AZ Fitness Brno)

Fitness dětí (chlapci)

• 1. Jiří Janda (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)

Fitness dětí (dívky)

• 1. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Veronika Dubová (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Daniela Kohoutová (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 4. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Eliška Pokorná (Sportovní studio Petry Kadlecové)
• 6. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty