Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix PEPA Opava 2014
- výsledky

Článek vydán 27. 10. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3062

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny pohárové soutěže Grand Prix PEPA Opava 2014, která se konala v sobotu 25. října ve Slezském divadle v Opavě. Prestižní mezinárodní klání nabídlo velkou účast závodníků v kategoriích kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky, physique mužů a žen, bodyfitness, bikiny fitness a také fitness dětí. Na pódiu se prezentovalo postupně 159 závodníků! Přímý přenos na internetu sledovalo více než 6.580 diváků.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 155 Daniel Miklečič Chorvatsko 1974 4 5 10 15
2. 158 Vytautas Janulevičius Litva 1984 9 7 14 21
3. 116 Miroslav Škadra Slovensko 1977 8 7 16 23
4. 160 Tomáš Lukáč M-klub Roudnice n. L. 1978 17 11 26 37
5. 61 Vytas Zyle Litva 1987 11 15 26 41
6. 63 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 15 16 30 46
7. 84 Miroslav Trnečka Metal Gym Mor. Třebová 1975 19 - - 19
8. 170 Pavel Balog Delta Fitness Praha 1989 27 - - 27
9. 132 Reinart Peep Estonsko 1988 27 - - 27
10. 119 Michal Kosňovský Klub kulturistiky Ostrava 1991 29 - - 29
11. 52 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 32 - - 32

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 150 Filip Godszsak Slovensko 1987 3 4 6 10
2. 29 Kiivikas Ott Estonsko 1977 6 5 12 17
3. 200 Martin Krakovský Slovensko 1984 9 9 18 27
4. 31 Marius Balazinski Polsko 1970 12 12 24 36
5. 30 Michal Koziarski Polsko 1981 15 15 30 45
6. 133 Adam Romanec Slovensko 1987 18 18 36 54
7. 100 Nikola Demo Chorvatsko 1979 21 - - 21

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 80 Andrzej Kolodzijeczyk Polsko 1975 8 8 8 13
2. 86 Jakub Potocki Polsko 1971 9 8 14 22
3. 131 Tomas Kudelis Litva 1978 4 10 18 28
4. 126 Damian Niemczuk Polsko 1986 8 10 22 32
5. 99 Peter Biroš Slovensko 1983 15 15 30 45
6. 152 Lukáš Havlík Slovensko 1985 18 18 36 54
7. 16 Jiří Erlebach FC KARO Slavia Havířov 1969 21 - - 21
8. 48 Atrian Seresht Rakousko 1985 24 - - 24


Kulturistika mužů masters nad 40 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 86 Jakub Potocki Polsko 1971 3 3 6 9
2. 31 Marius Balazinski Polsko 1970 6 6 12 18
3. 82 Petr Boar Best Fitness Žďár n. Sáz. 1962 12 9 18 27
4. 73 Martin Berner Rakousko 1973 9 12 24 36
5. 16 Jiří Erlebach FC KARO Slavia Havířov 1969 15 15 30 45
6. 52 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 18 17 36 53


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 153 Tomas Dubauskas Litva 1989 4 7 12 19
2. 138 Jozef Greguš Slovensko 1978 6 5 16 21
3. 156 Marius Arlauskas Litva 1986 8 8 20 28
4. 74 Marian Mesec Chorvatsko 1978 17 13 12 35
5. 149 Krzysztof Rodkiewicz Polsko 1978 12 12 24 36
6. 24 Adam Starzyk Polsko 1988 17 17 36 53
7. 41 Paweł Sawicki Polsko 1988 21 - - 21
8. 42 Michael Straka Atomy Sport-club Kroměříž 1989 23 - - 23
9. 161 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 25 - - 25


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 150 Filip Godszsak Slovensko 1987


Physique mužů - semifinále A

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
- 78 Regimantas Sinkevičius Litva 1984 3 - -
- 68 Richard Biško Delta Fitness Praha 1991 7 - -
- 118 Václav Pátek Března Fitness Club Česká Lípa 1992 8 - -
- 77 Tomáš Velebír Slovensko 1987 11 - -
- 113 Ondřej Kmošťák Oddíl kulturistiky TJ Ferrum 1994 15 - -
- 53 Peter Zembjak Slovensko 1985 20 - -
- 124 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 20 - -
- 130 Christian Lechner Rakousko 1982 23 - -
- 22 Goca Gjoshev Makedonie 1983 28 - -
- 104 Radek Chlumský Fitcentrum I-R Club Pardubice 1987 28 - -

Physique mužů - semifinále B

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
- 23 Tierri Vilson Portugalsko 1990 3 - -
- 165 Martin Slamený Slovensko 1986 7 - -
- 115 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 8 - -
- 143 Tomáš Hricko Slovensko 1991 13 - -
- 25 Tomáš Wollmann Fitness U Pešků Liberec 1994 14 - -
- 90 Marek Pavúk Slovensko 1987 18 - -
- 20 Marek Hrůza Fitpeople Jihlava 1991 24 - -
- 136 Peter Straňák Slovensko 1985 25 - -
- 199 Marek Dubaj Slovensko 1990 25 - -
- 110 Viktor Vincze Slovensko 1987 29 - -
- 40 Petr Hlavička Fitness Atlas Zbraslav 1988 33 - -

Physique mužů - superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 23 Tierri Vilson Portugalsko 1990 - 4 4
2. 78 Regimantas Sinkevičius Litva 1984 - 11 11
3. 68 Richard Biško Delta Fitness Praha 1991 - 12 12
4. 118 Václav Pátek Března Fitness Club Česká Lípa 1992 - 13 13
5. 165 Martin Slamený Slovensko 1986 - 13 13
6. 115 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 - 13 13
7. 77 Tomáš Velebír Slovensko 1987 - 18 18
8. 143 Tomáš Hricko Slovensko 1991 - 22 22


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 60 Renate Marcinkute Litva 1985 5 5 10
2. - - - - - - -
3. 49 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976 9 10 19
4. 27 Daiva Varneliene Litva 1975 12 11 23
5. 121 Joanna Ucińska Polsko 1978 15 12 27
6. 122 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 20 18 38
7. 127 Kateřina Forysiak Axagym Praha 1976 24 - 24
8. 151 Sabine Braunsteiner Rakousko 1972 24 - 24
9. 144 Edita Kaliuniene Litva 1968 27 - 27
10. 157 Petra Mazačová Fitness U Pešků Liberec 1976 27 - 27
11. 83 Katarzyna Ludowicz Polsko 1984 29 - 29
12. 123 Stanislava Tichá Slovensko 1991 35 - 35
DQ 71 Veronika Javorská BBC Praha 1978 6 5 11

DQ - diskvalifikována (pozitivní dopingový nález), viz informace v tomto článku


Bikiny fitness - semifinále A

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
- 18 Egle Gestauskaite Litva 1995 4 - -
- 176 Lucia Kodadová Xfitness Praha 1986 6 - -
- 154 Michaela Brutenič Slovensko 1987 12 - -
- 19 Denisa Ženíšková Profi Fitness Eva Plzeň 1989 15 - -
- 147 Julia Pozniakove Litva 1983 17 - -
- 180 Tatjana Kreit Estonsko 1987 17 - -
- 81 Laura Klimavičiene Litva 1982 20 - -
- 72 Erika Tarkuličová Slovensko 1987 27 - -
- 45 Andrea Navrátilová Hardcore Gym Fontána 1983 29 - -
- 114 Michaela Rizeková Delta Fitness Praha 1989 29 - -
- 128 Eleni Akritidu KSK Jalex Team Krnov 1988 29 - -
- 141 Šárka Dědková Mišmaš Fitness Brno 1978 31 - -
- 76 Kateřina Blažčíková Profi Fitness Eva Plzeň 1991 36 - -
- 129 Denisa Wewiorová SK PEPA centrum Opava 1985 38 - -
- 142 Arleta Macierzyňska Polsko 1986 45 - -

Bikiny fitness - semifinále B

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
- 14 Marija Naceva Makedonie 1984 7 - -
- 46 Reet Reimets Estonsko 1985 10 - -
- 178 Magdaléna Šafářová Fitness Cat Zlín 1990 14 - -
- 87 Kateřina Berdychová Delta Fitness Praha 1979 15 - -
- 109 Eva Simkovičová Fitcentrum I-R Club Pardubice 1991 15 - -
- 58 Aneta Mozeiko Litva 1994 16 - -
- 26 Zuzana Šimončičová Slovensko 1977 20 - -
- 159 Andrea Siváková BBC Praha 1990 20 - -
- 98 Magdalena Kleta Polsko 1987 25 - -
- 79 Gabriela Vodilová Slovensko 1989 28 - -
- 88 Lenka Křižková T&M Olympia Fitness Praha 1987 28 - -
- 21 Marcela Sľúková Arny Gym Club 1987 32 - -
- 101 Aleksandra Chmielewska Polsko 1993 38 - -
- 103 Sabrina Stromberger Rakousko 1991 38 - -

Bikiny fitness - semifinále C

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
- 102 Kristina Narbutaityte Litva 1991 3 - -
- 17 Kristin Nuut Estonsko 1970 10 - -
- 64 Jana Slívová Extrifit Club 1976 10 - -
- 148 Rasa Selemonavicute Litva 1982 15 - -
- 145 Agne Jonaityte Litva 1990 18 - -
- 65 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 20 - -
- 89 Kateřina Lašáková Akademie Ronnie.cz 1983 21 - -
- 69 Alexandra Laer Estonsko 1985 23 - -
- 91 Eva Havelková Family Fitness Olgy Šípkové 1985 24 - -
- 140 Monika Bajnoková Slovensko 1989 27 - -
- 75 Veronika Gulášová Slovensko 1992 28 - -
- 179 Jana Látková Slovensko 1990 29 - -
- 163 Ivona Skrabová Belgie 1987 40 - -
- 162 Eva Petráčková Fitcentrum I-R Club Pardubice 1986 41 - -

Bikiny fitness - superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 102 Kristina Narbutaityte Litva 1991 - 6 6
2. 18 Egle Gestauskaite Litva 1995 - 9 9
3. 46 Reet Reimets Estonsko 1985 - 13 13
4. 17 Kristin Nuut Estonsko 1970 - 17 17
5. 14 Marija Naceva Makedonie 1984 - 17 17
6. 64 Jana Slívová Extrifit Club 1976 - 17 17
7. 176 Lucia Kodadová Xfitness Praha 1986 - 17 17
8. 154 Michaela Brutenič Slovensko 1987 - 20 20
9. 178 Magdaléna Šafářová Fitness Cat Zlín 1990 - 20 20


Physique žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 137 Alina Čepurniene Litva 1969 3 3 6 9
2. 146 Andriana Dabic Rakousko 1988 6 6 12 18
3. 125 Esta Pilt Estonsko 1964 9 9 18 27
4. 175 Olga Verbová Akademie Ronnie.cz 1984 12 12 24 36
5. 139 Marcela Šafránová Fitness Gym Vrábel 1973 15 15 30 45


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Jiří Janda SK PEPA centrum Opava 2003 8 6 14
2. 3 Nikolas Špaček FC KARO Slavia Havířov 2004 12 5 17
3. 2 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 16 7 23

Uvedená bodová hodnocení jsou součty umístění od jednotlivých rozhodčích v jednotlivých kolech v souladu s pravidly soutěží ve fitness. Neodpovídají tedy "srážkovým bodům" ani jiným bodovým hodnocením z jiných sportů. Podrobnější informace o způsobu bodování uvedeného v tabulkách najdete v plném znění Pravidel a soutěžního řádu SKFČR.

Fitness dívek

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Eliška Pokorná Sportovní studio Petry Kadlecové 2003 9 3 9
2. 11 Daniela Kohoutová Sportovní studio Petry Kadlecové 2002 12 8 20
3. 8 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 18 6 24
4. 6 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 26 11 37
5. 15 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 36 16 52
6. 12 Barbora Nováková SK PEPA centrum Opava 2004 36 17 53
7. 4 Eliška Palyzová SK PEPA centrum Opava 2005 38 23 61
8. 5 Veronika Dubová SK PEPA centrum Opava 2000 48 21 69

Uvedená bodová hodnocení jsou součty umístění od jednotlivých rozhodčích v jednotlivých kolech v souladu s pravidly soutěží ve fitness. Neodpovídají tedy "srážkovým bodům" ani jiným bodovým hodnocením z jiných sportů. Podrobnější informace o způsobu bodování uvedeného v tabulkách najdete v plném znění Pravidel a soutěžního řádu SKFČR.


Osobnosti


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty