Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2014
- startovní listiny

Článek vydán 13. 11. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3412

V tomto článku najdete startovní listiny pro soutěž Grand Prix Ostrava, která se koná tuto sobotu. Kompletní propozice soutěže najdete v tomto článku. Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Maroš Balog
• 2. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 4. Roman Hýbl
• 5. Viktor Jurák (Fit - K.O. Staré Město)
• 6. Michal Komprda (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Jan Polášek
• 8. Lukáš Váhala

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Maroš Balog
• 2. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 3. Čeněk Fajkus
• 4. Robin Grenar
• 5. Dominik Hora (Fitness Gym Vrábel)
• 6. David Horňáček (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 7. Ondřej Krkoška
• 8. Filip Orel (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 9. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 10. Dominik Sagan
• 11. Lukáš Sedlařík (Fitness AVE Přerov)
• 12. Tomáš Souček
• 13. Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
• 14. Petr Strnad
• 15. Adam Szollosy (Hardcore Gym Fontána)
• 16. Karel Šnajdr
• 17. Daniel Švach
• 18. Lukáš Vrábel
• 19. Matěj Grygar

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Michal Barnošák (Bodyland Fitness Ostrava)
• 2. Miloš Nedoma
• 3. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 4. David Želina (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Jaroslav Drobek (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 2. Jiří Fibingr (Hardcore Gym Fontána)
• 3. Jan Hrabal (Hammer Strength Fitness)
• 4. Vilém Kotásek (No Limits Krnov)
• 5. Václav Král (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jaroslav Planka
• 7. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)
• 8. Marek Vérosta
• 9. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Lukáš Bartošek
• 2. Tomáš Delevský (SK Radoch Ostrava)
• 3. Martin Holý (Hammer Strength Fitness)
• 4. Tomáš Horr (Fitpeople Jihlava)
• 5. Jaroslav Levák (Fitness Centrum Jalex)
• 6. David Olchava (Fit - K.O. Staré Město)
• 7. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 8. Lukáš Wojtyla

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Michal Bečvář
• 2. Lukáš Bernatík
• 3. Martin Blažek
• 4. Erik Goga
• 5. Tomáš Guzdek
• 6. Matěj Haft (Hardcore Gym Fontána)
• 7. Marek Heryán
• 8. Jan Koběluš
• 9. Marek Kuchajda
• 10. Robert Tekeli
• 11. Martin Tichý
• 12. Filip Tkáč
• 13. Jakub Urgács
• 14. Jaroslav Vrzáček (Fitness Factory Jihlava)
• 15. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kondiční bodyfitness

• 1. Karolína Bělohlávková
• 2. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Lucie Iblová
• 4. Milada Konvičková (SK Radoch Ostrava)

Kondiční bikiny fitness

• 1. Aneta Baďurová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Martina Bečičková (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Petra Caisová
• 4. Karolína Čermáková (Fitnesscentrum Duna)
• 5. Markéta Fuksová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Eva Halodová
• 7. Veronika Kohutová (Hardcore Gym Fontána)
• 8. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 9. Monika Koždoňová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 11. Klára Macháčková (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Karolína Oravski
• 13. Lenka Procházková
• 14. Kristýna Schön
• 15. Lenka Sloupská (KSK Jalex Team Krnov)
• 16. Klára Strouhalová (No Limits Krnov)
• 17. Alena Svobodová
• 18. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)
• 19. Eva Vyhlídalová
• 20. Veronika Wisiorková

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty