Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2014
- startovní listiny

Článek vydán 28. 11. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2081

V neděli se v Městském kulturním zařízení Březnice koná soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Ronnie.cz 2014. Ze soutěže probíhá přímý přenos. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

Kondiční kulturistika dorostu a juniorů sloučena.

• 1. Tomáš Barthel
• 2. Anton Dashchenko
• 3. Ondřej Krkoška
• 4. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 5. Dominik Sagan
• 6. Martin Škrabálek
• 7. Jiří Vinš (BBC Praha)
• 8. Šimon Grebík (SK Moog Brno)

Kondiční kulturistika mužů do 70 kg

• 1. Marek Jelínek
• 2. Martin Křivánek
• 3. Ondřej Krkoška
• 4. Jozef Pažitný
• 5. Robert Redlich

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Tomáš Jílek (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Vilém Kotásek (No Limits Krnov)
• 3. Marek Křemen (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Marek Vérosta (Extreme Fitness Kroměříž)
• 5. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Pavel Felcán (Fitness Victory)
• 2. Vladimír Helis
• 3. Martin Kasal (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Miroslav Kollár (Fitness Bobycentrum)
• 5. Radim Kučera
• 6. Ján Lenghart
• 7. Milan Martinovič
• 8. Lukáš Militký
• 9. Miloš Nedoma
• 10. Ondřej Pírek (SK Radoch Ostrava)
• 11. Miroslav Přibáň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 12. Jiří Surý (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 13. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)
• 14. Kamil Vaněk
• 15. Lukáš Vrátný (T&M Olympia Fitness Praha)
• 16. David Želina (T&M Olympia Fitness Praha)
• 17. Miloš Šedivý (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Lukáš Bartošek
• 2. Jakub Cenek
• 3. Vojtěch Dvořák (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Ladislav Kabíček
• 5. Petr Seman
• 6. Josef Šefl
• 7. Tomáš Vykydal
• 8. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Martin Blažek
• 2. Jakub Dvořák (SKK Týn nad Vltavou)
• 3. Martin Jeniš
• 4. Martin Jílek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Petr Jirků (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 6. Vojtěch Kabátník
• 7. Marek Kavina
• 8. Marek Knobloch
• 9. Miroslav Kolenyak
• 10. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 11. Jakub Neubauer (Sportstudio Takis Příbram)
• 12. Tomáš Prášek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Jakub Simandl
• 14. Petr Svoboda (Extrifit Club)
• 15. Oliver Štěpán (Muscle Factory Březnice)

Kondiční bodyfitness

• 1. Nikola Absolonová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Marie Anderšová (Rami Sport Fitness Nymburk)
• 3. Monika Bromová (SKK Týn nad Vltavou)
• 4. Lucie Hendlová
• 5. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Lucie Iblová
• 7. Martina Konášová
• 8. Lenka Lálová (SKK Týn nad Vltavou)
• 9. Alena Sedláčková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 10. Radka Štěpánková (Golem´s Gym Kutná Hora)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Veronika Berecová
• 3. Tatjana Butić
• 4. Petra Caisová
• 5. Barbora Chlupsová
• 6. Karolína Čermáková (Fitnesscentrum Duna)
• 7. Hana Dostálová
• 8. Nikola Fidrová
• 9. Kristýna Jahelková
• 10. Renata Jalovcová
• 11. Michaela Jorová
• 12. Veronika Kabátová
• 13. Anželika Kiričenková
• 14. Monika Koždoňová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 15. Eliška Krouská
• 16. Michaela Malečková
• 17. Tereza Matějovská (World Fitness Vlašim)
• 18. Markéta Moserová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 19. Christina Oberherr
• 20. Kristýna Ocásková
• 21. Veronika Pavlů (Fitness U Pešků Liberec)
• 22. Petra Poliačiková
• 23. Martina Rauchová
• 24. Karin Seifertová
• 25. Lucie Skalská
• 26. Lenka Stehlíková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 27. Klára Šafnerová
• 28. Patricie Ševčiková (Fitness U Pešků Liberec)
• 29. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)
• 30. Eva Turková
• 31. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 32. Kristína Volfová
• 33. Lucie Volšičková
• 34. Barbora Votavová
• 35. Martina Votroubková
• 36. Veronika Wertheimová
• 37. Veronika Wisiorková


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty