Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz - výsledky

Článek vydán 30. 11. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 2963

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže GP Ronnie.cz 2014, která se konala v neděli 30. listopadu v Městském kulturním zařízení v Březnici. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Na soutěž se přihlásilo 102 závodníků, odprezentovalo se 76, kategorie dorostu a juniorů byly sloučeny. Ze soutěže proběhl přímý přenos, této možnosti využilo 7.160 diváků.


Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 75 Dominik Sagan Tom´s Gym Děčín 1992 3 3 6 9
2. 7 Ondřej Pírek SK Radoch Ostrava 1991 6 6 12 18
3. 25 Ondřej Krkoška Zlín 1991 9 9 18 27
4. 6 Tomáš Barthel Mladá Boleslav 1993 13 13 24 37
5. 3 Jiří Vinš BBC Praha 1992 13 15 28 43
6. 84 Šimon Grebík SK Moog Brno 1998 18 18 36 54

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 33 Vilém Kotásek No Limits Krnov 1978 78,7 5 5 10 15
2. 53 Marek Křemen T&M Olympia Fitness Praha 1990 75,2 7 7 12 19
3. 91 Marek Vérosta Extreme Fitness Kroměříž 1980 77,8 9 8 18 26
4. 66 Marek Jelínek Marvel Gym Ml. Boleslav 1990 64,6 11 11 22 33
5. 36 Josef Dvořák Fitcentrum I-R Club Pardubice 1990 76,5 20 15 34 49
6. 37 Martin Křivánek Nuzbely 1990 63,3 15 18 32 50
7. 48 Jozef Pažitný Slovensko 1983 64,9 20 - - 20
8. 77 Tomáš Jílek Fit. Centrum Aura Plzeň 1989 69,3 24 - - 24
9. 90 Robert Redlich Iskra Nový Bor 1974 69,0 27 - - 27

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Milan Martinovič Ústí nad Labem 1979 82,9 3 3 8 11
2. 89 Lukáš Militký Sobotka 1979 82,7 7 6 14 20
3. 1 Jiří Surý PeVan Gym Team Sedlčany 1988 98,0 8 9 16 25
4. 87 Miroslav Kollár Fitness Bobycentrum 1983 98,8 13 12 26 38
5. 86 Martin Škrýba Muscle Factory Březnice 1975 92,3 16 15 30 45
6. 7 Ondřej Pírek SK Radoch Ostrava 1991 85,4 17 18 34 52
7. 17 Radim Kučera Fit Club Ludvík Praha 1978 98,0 23 - - 23
8. 5 Vladimír Helis Vsetín 1984 90,2 23 - - 23
9. 62 Miloš Šedivý Fitcentrum I-R Club Pardubice 1977 85,9 28 - - 28
10. 83 Miloš Nedoma Brno 1988 89,0 29 - - 29
11. 27 Ján Lenghart Plzeň 1985 88,2 33 - - 33


Absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 75 Dominik Sagan Tom´s Gym Děčín


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 21 Tomáš Vykydal Brno 1990 174,0 5 5 10
2. 28 Jakub Cenek Mokrá-Horákov 1990 176,0 7 6 13
3. 51 Vojtěch Dvořák Fitnesscentrum Dobříš 1995 167,0 10 10 20
4. 95 Josef Šefl Petrov 1991 174,0 10 10 20
5. 9 Lukáš Bartošek Brno 1989 174,5 12 12 24

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Marek Kavina Ústí nad Labem 1996 183,0 5 4 9
2. 43 Martin Blažek SK Moog Brno 1987 190,0 4 7 11
3. 38 Jakub Simandl Blatná 1994 182,0 8 8 16
4. 99 Martin Jeniš Mladá Boleslav 1989 193,0 11 11 22
5. 67 Miroslav Kolenyak Dolní Jelení 1987 184,5 18 15 33
6. 47 Jakub Dvořák SKK Týn nad Vltavou 1993 184,0 19 18 37
7. 59 Tomáš Prášek T&M Olympia Fitness Praha 1992 182,5 20 - 20
8. 13 Martin Jílek Golem´s Gym Kutná Hora 1988 180,0 21 - 21
9. 35 Petr Jirků Golem´s Gym Kutná Hora 1990 185,0 21 - 21
10. 15 Oliver Štěpán Muscle Factory Březnice 1997 183,0 29 - 29
11. 69 Jakub Neubauer Sportstudio Takis Příbram 1995 182,0 32 - 32
12. 32 Vojtěch Kabátník Dobřichovice 1999 184,0 36 - 36


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 68 Michaela Hrubá Mišmaš Fitness Brno 1984 168,0 3 3 6
2. 41 Lenka Lálová SKK Týn nad Vltavou 1986 167,0 6 6 12
3. 23 Monika Bromová SKK Týn nad Vltavou 1980 167,0 10 11 21
4. 45 Alena Sedláčková Golem´s Gym Kutná Hora 1980 156,0 13 12 25
5. 92 Lucie Iblová Kadaň 1980 170,0 13 13 26
6. 79 Radka Štěpánková Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169,5 17 18 35
7. 16 Nikola Absolonová Fitness Centrum Aura Plzeň 1986 167,5 21 - 21
8. 93 Kristína Volfová Kladno 1982 165,0 24 - 24


Kondiční bikiny fitness do 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 71 Hana Dostálová Praha 1990 162,0 5 5 10
2. 26 Markéta Moserová Harmony Wellness Club Písek 1985 162,5 6 7 13
3. 20 Michaela Jorová Praha 1993 164,0 10 10 20
4. 52 Yuliya Arkhiyereyeva Profi Fitness Eva Plzeň 1991 162,0 12 10 22
5. 19 Barbora Votavová Plzeň 1989 164,0 17 15 32
6. 85 Veronika Wisiorková Havířov 1989 160,0 17 16 33
7. 14 Lucie Volšičková Praha 1984 164,0 17 - 17
8. 34 Veronika Pavlů Fitness U Pešků Liberec 1995 158,0 25 - 25
9. 60 Karolína Čermáková Fitnesscentrum Duna 1985 158,0 26 - 26
10. 80 Anželika Kiričenková Plzeň 1994 159,0 28 - 28
11. 49 Eva Turková Harmony Wellness Club Písek 1988 162,5 32 - 32

Kondiční bikiny fitness nad 165 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Lenka Stehlíková Harmony Wellnes Club Písek 1985 167,0 5 4 9
2. 61 Veronika Wertheimová Praha 1994 170,5 7 7 14
3. 74 Karin Seifertová Praha 1983 167,5 10 8 18
4. 29 Veronika Kabátová Čelákovice 1986 166,0 11 12 23
5. 54 Kateřina Vlčková Kult. a bodyfitness Lanškroun 1987 169,5 17 17 34
6. 57 Petra Poliačiková Praha 1989 175,0 21 16 37
7. 63 Monika Koždoňová T&M Olympia Fitness Praha 1987 172,0 21 - 21
8. 100 Barbora Chlupsová Teplice 1981 170,0 25 - 25
9. 22 Tatjana Butić Praha 1988 173,0 26 - 26
10. 10 Martina Votroubková Praha 1995 171,5 27 - 27
11. 58 Petra Caisová Frenštát 1993 170,5 31 - 31
12. 76 Martina Rauchová Avalon Fitness Centrum Plzeň 1985 172,0 36 - 36
13. 24 Veronika Berecová Fitness Mirage Pezinok 1990 174,0 37 - 37


Rozhodčí a pořadatelé


Ceny pro závodníky


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty