Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy

Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Oficiální stránky Extrifit a výhradní prodejce Extrifit pro ČR.
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Víkendové soutěže uzavřely
soutěžní sezónu v České republice

Článek vydán 01. 12. 2014 - Informace svazu - zhlédnutí: 3610

Tento víkend se konaly dvě poslední soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky soutěžní sezóny 2014. Tou první bylo kondiční klání Golem Classic v Kutné Hoře, druhou pak Grand Prix Ronnie.cz v Březnici.

Golem Classic 2014

Vítězná trojice physique mužů do 178 cm v Kutné Hoře
Celkem 104 závodníků se prezentovalo na sobotní soutěži v Městském divadle v Kutné Hoře. V kondiční kulturistice dorostenců zvítězil Jakub Klučil, mezi juniory zvítězil Dominik Sagan, mezi muži do 30 let David Želina a nad 30 let Lukáš Militký. Absolutním vítězem všech zmíněných kategorií se stal Dominik Sagan.

Vítězem physique mužů do 178 cm se stal Josef Häusler, ve vyšší kategorii zvítězil Miroslav Přibáň. Celkem 10 závodnic se prezentovalo v kategorii bikiny fitness, zvítězila mezi nimi Lenka Lálová. V nižší z kategorií bikiny fitness si prvenství odvezla Štěpánka Weissová, ve vyšší Veronika Wertheimová.

Soutěž sledovalo zcela zaplněné hlediště Městského divadla a také 9.200 diváků internetového přenosu. Kompletní výsledky soutěže najdete zde.

Grand Prix Ronnie.cz 2014

Vítězná trojice juniorů v Březnici
Grand Prix Ronnie.cz se konala o den později, totiž v neděli 30. listopadu v Březnici u Příbrami. Na soutěži se prezentovalo 76 závodníků. I zde mezi juniory zvítězil Dominik Sagan, v kategorii mužů do 80 kg vyhrál Vilém Kotásek a mezi muži nad 80 kg Milan Martinovič. Stejně jako v sobotu i tento den získal absolutní titul Dominik Sagan.

Nižší kategorii physique mužů ovládl Tomáš Vykydal, ve vyšší mezi 12 soupeři vyhrál Marek Kavina. Vítězkou bodyfitness se stala Michaela Hrubá, v bikiny fitness do 165 cm zvítězila Hana Dostálová a nad 165 cm Lenka Stehlíková.

I v Březnici bylo zcela zaplněné publikum, internetovému přímému přenosu přihlíželo více než 7.000 diváků. V předsálí stejně jako v předchozím dni i zde byl pro diváky k dispozici stánek společnosti Nutrend, kde si zájemci mohli mimo jiné zakoupit i poslední novinky v podobě tyčinek Deluxe Protein Bar či předtréninkového Explosinu.

Kompletní výsledky soutěže najdete zde.

Závěrem

Ceny pro závodníky od společnosti Nutrend v Březnici
Soutěž Grand Prix Ronnie.cz zakončila soutěžní sezónu roku 2014, v jejíž první jarní části proběhlo 7 mistrovských a 1 pohárová soutěž, na podzim pak další 3 pohárová a 5 kondičních klání. Další soutěže jsou před námi nyní v dubnu a květnu příštího roku!