Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2015 - startovní listiny

Článek vydán 30. 04. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3827

V sobotu Vás srdečně zveme do Městského divadla v Děčíně na Mistrovství Čech mužů a žen 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 148.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Marek Jan Bajger (Fitcentrum Mládek)
• 2. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 3. Petr Holent (Tom „S“ Gym Děčín)
• 4. Marek Jelínek (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 5. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 6. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness Sport Club Kadaň)
• 2. Petr Fric (Sportovní klub policie Hvězda Karlovy Vary)
• 3. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 4. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)
• 5. Michael Kučera (Fajn Fitness Mladá Boleslav)
• 6. David Příkop (Extrifit Club)
• 7. Martin Ramík (TJ Jiskra Nový Bor)
• 8. Dominik Sagan (Tom „S“ Gym Děčín)
• 9. Michal Šáda (Fitness VAF Milovice)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Václav Adámek (Xfitness Praha)
• 2. Emil Boar (Extrifit Club)
• 3. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Petr Kleisner (Fitness Centrum Alice)
• 5. Karel Kunz (Fitness při CVČ Most)
• 6. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. Jakub Síla (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Pavel Fanta (Pajič Trainings)
• 3. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 4. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 6. David Skořepa (Posilovna SA Jičín)
• 7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 8. Jakub Šedivý (Prom-In Team)
• 9. Luboš Tengler (Fitness Hard Core)
• 10. Jakub Vavřich (Extrifit Club)
• 11. Tomáš Witschel (Axagym Praha)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Gottlieb (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 2. Vlastimil Kalaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jaroslav Kejř (Fitness studio Mike)
• 4. Jan Kittner (Extrifit Club)
• 5. Radim Kučera (Fit klub Ludvík)
• 6. Jiří Lasík (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Alexey Musatov (Fitness akademie Ronnie.cz)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Ladislav Mráz (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 4. Petr Plesník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 5. Jan Rys (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 6. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K)
• 7. Tomáš Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Tomáš Jelínek (Fitness Centrum Alice)
• 3. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Robin Kunc (Pajič Trainings)
• 5. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 6. Filip Pospíšil (Extrifit Club)
• 7. Jaromír Prášek (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 8. Martin Šubrt (Fitness Centrum Alice)
• 9. Igor Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Lukáš Voženílek (Extrifit Club)
• 11. Michal Vraný (Extrifit Club)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
• 2. Daniel Bouda (Fitness Studio Louny)
• 3. Lukáš Červený (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Josef Häusler (Prom-In Team)
• 6. Antonín Hodan (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Ladislav Houlík (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Yuriy Kalytka (Fitness Star)
• 9. Jiří Kaňák (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 10. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 11. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 12. Petr Štěpánek (SIWI Fitness Brno)
• 13. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 14. Tomáš Weiss (Extrifit Club)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Aleš Dušek (Delta Fitness Praha)
• 2. Jaroslav Janouch (Fit klub Ludvík)
• 3. Václav Kohout (Fitness Centrum Alice)
• 4. Michal Komosný (Fitness Victory)
• 5. Jakub Němeček (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 6. Josef Novák (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 7. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 8. Miroslav Přibáň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 9. Jakub Provazník (BBC Praha)
• 10. Jan Sokolowski (TJ Jiskra Nový Bor)
• 11. Michael Špaček (Fitness Hard Core)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matyáš Černohorský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 2. Lukáš Černý (Profi Gym Středokluky)
• 3. Tomáš Haring (S. K. Maximus Praha)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Jan Klubrt (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Jan Krasinský (Fitness Centrum Alice)
• 7. Vladimir Kuklisin (Fitness Ronnie.cz Praha)
• 8. Lukáš Obršál (City Fitness Centrum Hořice)
• 9. Marek Perutka (Muscle Factory Březnice)
• 10. Radek Rymel (Diamond Gym Fitness Club)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Ivana Dvořáková (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 5. Margaryta Viachalo (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Kristína Volfová (Gym 2000 Kladno)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Jana Bolomová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Marie Bouchalová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Eva Kleňhová (Fitness Style Club)
• 5. Kateřina Opatrná (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 6. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 8. Jitka Šnajdrová (Extrifit Club)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Sandra Bártová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 3. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Markéta Černá (Fitness KWK Fit)
• 5. Kateřina Fantová (Pajič Trainings)
• 6. Tatsiana Hertsyk (BBC Praha)
• 7. Lenka Kletečková (World Fitness Vlašim)
• 8. Stanislava Kožmínová (BBC Praha)
• 9. Lucie Milfaitová (Fitness studio Mike)
• 10. Veronika Rutzenstorferová (Fitness Slavia Praha)
• 11. Alena Sereda (Pajič Trainings)
• 12. Lucie Symová (Fitnesscentrum Duna)
• 13. Michaela Vlasatá (Fitness U Pešků Liberec)
• 14. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 15. Štěpánka Weissová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 16. Valeria Zelenskaia (Delta Fitness Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Berdychová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Karolína Chupíková (Mega Fitness Praha)
• 3. Zuzana Fílová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Veronika Kabátová (Diamond Gym Fitness Club)
• 5. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 6. Valerie Peršina (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Michaela Štofková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Veronika Tupcová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 9. Michaela Vlnasová (Fitness Victory)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Lucie Boudová (Fitness Centrum Alice)
• 2. Alena Burešová (Pajič Trainings)
• 3. Barbora Chlupsová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Kateřina Cilečková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Michaela Červenková (Sport centrum Koloseum)
• 6. Eva Havelková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 7. Aneta Horváthová (BBC Praha)
• 8. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 9. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Eliška Pavlová (Body Fit Club Hradec Králové)
• 11. Petra Pelešková (Fitness Centrum Alice)
• 12. Klára Široká (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 13. Kateřina Škrábalová (Fitness Studio Louny)
• 14. Klára Šturmová (Fitness club Jařest)
• 15. Marie Turková (T&M Olympia Fitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty