Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2015 - startovní listiny

Článek vydán 07. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2599

V neděli Vás srdečně zveme do Městského Tylova divadla v Kutné Hoře na Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 117.

Vstupenky za 250 Kč můžete zakoupit v neděli na místě konání. Vzhledem k předpokládanému zaplnění sálu však důrazně doporučujeme si je předem zarezervovat!

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika smíšených párů

• 1. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc) a Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavol Csorba (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava)
• 4. Ladislav Mráz (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 6. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Petr Plesník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 8. Jan Rys (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 9. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Martin Holaň (Gold Team Karviná)
• 3. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 4. Jaromír Prášek (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 6. Pavel Szotkowski (Bodyland Fitness Ostrava)
• 7. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 8. Igor Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Richard Biško (Delta Fitness Praha)
• 2. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Lukáš Červený (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 7. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. Ilija Tipovský (Unnosport Ostrava)
• 10. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 11. Tomáš Weiss (Extrifit Club)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Marek Heryán (MD-Posilovna Brno)
• 3. Miroslav Juríček (TJ Slovácká Slávia)
• 4. Jiří Kaňák (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Radim Kluka (Fitness klub Omega Olomouc)
• 6. Václav Kohout (Fitness Centrum Alice)
• 7. Michal Komosný (Fitness Victory)
• 8. Šimon Kutnar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 9. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 10. Miroslav Přibáň (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 11. Jan Sokolowski (TJ Jiskra Nový Bor)
• 12. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matyáš Černohorský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 2. Denis Hanzlík (Gold Team Karviná)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jan Klubrt (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Jiří Kubiczek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 6. Marek Kuchajda (Hardcore Gym Fontána)
• 7. Lukáš Obršál (City Fitness Centrum Hořice)
• 8. Marek Perutka (Muscle Factory Březnice)
• 9. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)

Physique žen

• 1. Lenka Ferenčuková (Akademie Ronnie.cz)
• 2. Michaela Hipmanová (Fitness Star)
• 3. Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický)
• 4. Marcela Šafránová (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Olga Verbová (Akademie Ronnie.cz)
• 6. Romana Renzová (TJ Kovona Karviná)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Ivana Dvořáková (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Maria Hudcová (Wolfberry Team)
• 3. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 5. Pavla Pranspergerová (InCore Fitness Brno)
• 6. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 7. Karolína Skřičková (Profi Studio Jablonický)
• 8. Nikola Štaiglová (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Kristýna Vojtíšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Jana Bolomová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Hana Komárková (Fitness Velké Opatovice)
• 5. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 6. Kateřina Opatrná (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Jitka Šnajdrová (Extrifit Club)
• 8. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 9. Margaryta Viachalo (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness masters nad 35 let

• 1. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Hana Komárková (Fitness Velké Opatovice)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 5. Dagmar Sadílková (Fitness Sport Club Kadaň)
• 6. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Sandra Bártová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 3. Nikola Cihlářová (Fitpeople Jihlava)
• 4. Markéta Černá (Fitness KWK Fit)
• 5. Tatsiana Hertsyk (BBC Praha)
• 6. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Lucie Milfaitová (Fitness studio Mike)
• 8. Karolína Oravski (Pure Health & Fitness Praha)
• 9. Silvie Sher (Klub kulturistiky Ostrava)
• 10. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 11. Štěpánka Weissová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Berdychová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Hana Dvořáčková (TJ Spartak Třebíč)
• 3. Michala Halvová (SK Tři studně)
• 4. Veronika Kabátová (Diamond Gym Fitness Club)
• 5. Marcela Mikulíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 6. Eliška Pavlová (Body Fit Club Hradec Králové)
• 7. Petra Tchuřová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 8. Veronika Tupcová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 9. Michaela Vlnasová (Fitness Victory)
• 10. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 11. Valerie Peršina (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Michaela Masslová (InCore Fitness Brno)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Kateřina Cilečková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Eliška Dombková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 3. Dana Faktorová (HIT Fitness Flora)
• 4. Eva Havelková (Akademie Ronnie.cz)
• 5. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Kateřina Poulíčková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 8. Adéla Storzerová (Akademie Ronnie.cz)
• 9. Marie Turková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 11. Erika Zábojníková (Dave Fit Club Zlín)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty