Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice
a physique), žen a párů 2015 - výsledky

Článek vydán 11. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 3330

Přinášíme Vám výsledky vrcholné soutěže jarní sezóny Mistrovství České republiky mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2015, které se konalo v neděli 10. května v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře.


Physique žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 57 Lenka Ferenčuková Akademie Ronnie.cz 1984 5 4 10 14
2. 19 Blanka Lovasová Profi Studio Jablonický 1976 6 8 8 16
3. 30 Romana Renzová TJ Kovona Karviná 1977 8 9 16 25
4. 83 Marcela Šafránová Fitness Gym Vrábel 1973 12 13 24 37
5. 94 Olga Verbová Akademie Ronnie.cz 1984 15 13 30 43
- 75 Michaela Hipmanová Fitness Star 1983 18 - - -


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 72 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979 4 3 7
2. 7 Veronika Zubačová Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 6 6 12
3. 98 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 10 9 19
4. 37 Pavla Pranspergerová InCore Fitness 1984 12 12 24
5. 45 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972 14 16 30
6. 63 Karolína Skřičková Profi Studio Jablonický 1989 20 15 35
7. 53 Maria Hudcová Wolfberry Team 1964 20 - 20
8. 87 Nikola Štaiglová MD Fitness Lanškroun 1991 22 - 22
9. 79 Kristýna Vojtíšková Března Fitness Club Česká Lípa 1982 27 - 27
10. 81 Ivana Dvořáková Fitness R. A. P. Factory Praha 1986 30 - 30

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 115 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976 3 5 8
2. 3 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 6 5 11
3. 97 Jana Bolomová T&M Olympia Fitness Praha 1983 10 11 21
4. 117 Kateřina Opatrná Profi Fitness Eva Plzeň 1982 11 11 22
5. - - - - - - -
6. 61 Ria Hrušovská PeVan Gym Team Sedlčany 1982 19 18 37
7. 107 Margaryta Viachalo T&M Olympia Fitness Praha 1990 20 - 20
8. 109 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 25 - 25
9. 102 Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979 26 - 26
DQ 20 Jitka Šnajdrová Extrifit Club 1981 13 12 25

DQ - diskvalifikace (porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v ČR), viz informace v tomto článku

Bodyfitness masters nad 35 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 72 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979 3 3 6
2. 115 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976 7 8 15
3. 7 Veronika Zubačová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 9 9 18
4. 98 Milena Koudelková Fitnesscentrum Dobříš 1974 11 11 22
5. 45 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972 15 15 30
6. 53 Maria Hudcová Wolfberry Team 1964 18 18 36
7. 102 Hana Komárková Fitness Velké Opatovice 1979 21 - 21

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 72 Lucie Jakešová Fitness při CVČ Most 1979


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Yuliya Arkhiyereyeva Profi Fitness Eva Plzeň 1991 4 3 7
2. 89 Štěpánka Weissová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1990 9 7 16
3. 73 Sandra Bártová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1982 8 8 16
4. 93 Lucie Milfaitová Fitness studio Mike 1990 12 13 25
5. 48 Nikola Cihlářová Fitpeople Jihlava 1992 13 13 26
6. 85 Markéta Černá Fitness KWK Fit 1990 23 18 41
7. 6 Michaela Mazáčová Extreme Fitness Kroměříž 1993 23 - 23
8. 84 Silvie Sher Klub kulturistiky Ostrava 1989 24 - 24
9. 103 Tatsiana Hertsyk BBC Praha 1979 24 - 24
10. 95 Karolína Oravski Pure Health & Fitness Praha 1986 27 - 27
11. 119 Marcela Sľúková Arny Gym Club 1987 30 - 30

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 118 Valerie Peršina Profi Fitness Eva Plzeň 1985 6 6 12
2. 122 Veronika Kabátová Diamond Gym Fitness Club 1986 7 8 15
3. 92 Barbora Votavová Sport centrum Koloseum Plzeň 1989 12 11 23
4. 100 Michaela Vlnasová Fitness Victory 1985 11 12 23
5. 4 Kateřina Berdychová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1979 11 13 24
6. 86 Michaela Masslová InCore Fitness Brno 1990 19 12 31
7. 59 Petra Tchuřová Bodyland Fitness Ostrava 1978 23 - 23
8. 66 Veronika Tupcová Sport centrum Koloseum Plzeň 1987 23 - 23
9. 104 Marcela Mikulíková Fitcentrum Assen Ostrava 1978 29 - 29
10. 123 Hana Dvořáčková TJ Spartak Třebíč 1985 29 - 29
11. 17 Michala Halvová SK Tři studně 1984 33 - 33
12. 62 Eliška Pavlová Bodyfit Club Hradec Králové 1988 36 - 36

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 39 Adéla Storzerová Fitness akademie Ronnie.cz 1992 3 3 6
2. 35 Eva Havelková Fitness akademie Ronnie.cz 1985 6 6 12
3. 96 Karolína Machová PeVan Gym Team Sedlčany 1991 9 10 19
4. 38 Kateřina Poulíčková Extreme Fitness Kroměříž 1992 12 11 23
5. 14 Kateřina Cilečková T&M Olympia Fitness Praha 1991 15 14 29
6. 56 Kateřina Vlčková Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1987 21 17 38
7. 26 Eliška Dombková Fitcentrum Assen Ostrava 1989 21 - 21
8. 77 Dana Faktorová HIT Fitness Flora 1985 26 - 26
9. 12 Marie Turková T&M Olympia Fitness Praha 1981 26 - 26
10. 88 Erika Zábojníková Dave Fit Club Zlín 1986 29 - 29
11. 111 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 39 Adéla Storzerová Fitness akademie Ronnie.cz 1992


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 24 Štěpán Ginzel T&M Olympia Fitness Praha 1979 5 6 11
2. 42 Richard Biško Delta Fitness Praha 1991 7 8 15
3. 31 Radim Mahovský OS Wellness 2000 Vyškov 1983 9 8 17
4. 43 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 1994 9 9 18
5. 34 Tomáš Weiss Extrifit Club 1992 15 17 32
6. 36 Lukáš Červený SKK Hrádek nad Nisou 1989 20 15 35
7. 32 Jakub Cenek Mišmaš Fitness Brno 1990 21 - 21
8. 54 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 22 - 22
9. 11 Jan Švec Fitness klub Omega Olomouc 1988 28 - 28
10. 121 Ladislav Vopravil Sport Studio Sandow Mar. Lázně 1991 30 - 30
11. 71 Ilija Tipovský Unnosport Ostrava 1990 31 - 31

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994 6 5 11
2. 25 Miroslav Přibáň Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 8 7 15
3. 22 Václav Kohout Fitness Centrum Alice 1972 9 8 17
4. 68 Michal Komosný Fitness Victory 1994 13 12 25
5. 91 Miroslav Juríček TJ Slovácká Slávia 1992 14 14 28
6. 33 Jiří Kaňák Sport centrum Koloseum Plzeň 1984 19 16 35
7. 44 Petr Ouvín Extrifit Club 1997 23 - 23
8. 80 Richard Bilík FC KARO Slavia Havířov 1979 26 - 26
9. 46 Marek Heryán MD-Posilovna Brno 1990 26 - 26
10. 41 Radim Kluka Fitness klub Omega Olomouc 1986 27 - 27
11. 70 Jan Sokolowski TJ Jiskra Nový Bor 1991 30 - 30
12. 113 Šimon Kutnar Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1994 31 - 31

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1987 9 7 16
2. 114 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 7 9 16
3. 51 Matyáš Černohorský Body Fit Club Hradec Králové 1989 10 8 18
4. 29 Marek Perutka Muscle Factory Březnice 1989 9 13 22
5. 99 Jan Klubrt T&M Olympia Fitness Praha 1971 17 13 30
6. 105 Jiří Kubiczek Fitcentrum Dragon Ostrava 1990 15 16 31
7. 108 Denis Hanzlík Gold Team Karviná 1992 20 - 20
8. 50 Lukáš Obršál City Fitness Centrum Hořice 1993 22 - 22
9. 15 Marek Kuchajda Hardcore Gym Fontána 1987 26 - 26

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 49 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 58 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179 83 4 3 8 11
2. 60 Bohumil Štěpánek Fit centrum D & K 1975 178 83 5 6 12 18
3. - - - - - - - - - -
4. 52 Jan Rys Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1990 173 77 13 12 24 36
5. 67 Pavol Csorba T&M Olympia Fitness Praha 1979 180 81 12 14 28 42
6. 90 Ladislav Mráz Fitness Centrum Aura Plzeň 1979 174 73 18 18 36 54
7. 27 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993 179 73 22 - - 22
8. 69 Petr Plesník Best Fitness Žďár nad Sázavou 1985 176 71 23 - - 23
9. 82 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 174 75 26 - - 26
DQ 28 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179 82 10 11 18 29

DQ - diskvalifikace (porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v ČR), viz informace v tomto článku

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. - - - - - - - - - -
2. 40 Igor Tesár T&M Olympia Fitness Praha 1971 185 88 5 6 12 18
3. 74 Pavel Szotkowski Bodyland Fitness Ostrava 1991 200 105 12 14 18 32
4. 47 Jaromír Prášek PeVan Gym Team Sedlčany 1987 185 90 9 10 24 34
5. 78 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 186 88 15 13 34 47
6. 55 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 181 83 20 16 32 48
7. 13 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 183 87 21 - - 21
8. 21 Martin Navrátil Extrifit Club 1983 184 84 21 - - 21
DQ 120 Martin Holaň Gold Team Karviná 1988 182 89 6 3 8 11

DQ - diskvalifikace (porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v ČR), viz informace v tomto článku

Klasická kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 58 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 83


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty