Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Zbýšov 2015 - startovní listiny

Článek vydán 21. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 1581

V neděli Vás srdečně zveme do Retro kavárny ve Zbýšově na Grand Prix Zbýšov 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (e-mail: martin.jebas@skfcr.cz)


Physique mužů do 178 cm

• 1. Jakub Cenek (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 4. Ondřej Pokorný (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 5. Daniel Vávra (No Limits Krnov)
• 6. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 7. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Piotr Seweryn Zieliński (Polsko)

Physique mužů nad 178 cm

• 1. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 3. Lukáš Beránek (Fitpeople Jihlava)
• 4. Zdeněk Pavlík (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 5. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 6. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 7. Ján Priadka (Slovensko)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Alina Fradina (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Barbora Smutná (Big1One Fitness)
• 4. Marcela Mikulíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 5. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Kateřina Cilečková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Jana Jeřábková (Fitness Victory)
• 3. Martina Votroubková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 4. Andrea Trojanová (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 6. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Fitness chlapců

• 1. František Náprstek (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 2. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny dle věku do 3 kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Pavla Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 10. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 13. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 18. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 19. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 22. Nikol Petrásková (All Stars fitness tým Lužice)
• 23. Eliška Plicková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 24. Eliška Pokorná (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 25. Michaela Poláčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 26. Andrea Remešová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 27. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 28. Michaela Tóthová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 29. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 30. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty