Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Cup 2015 - výsledky

Článek vydán 25. 05. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2791

Přinášíme Vám výsledky včetně kompletních bodových hodnocení z pohárové soutěže jarní sezóny BFC Cup 2015, která se konala v sobotu 23. května v hotelu Merkur v České Lípě.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 13 Anna Iwona Bernady Polsko 1973 160 6 7 13
2. 10 Zdenka Dobiášová Slovensko 1984 153 7 7 14
3. 15 Dagmar Sadílková Fitness Sport Club Kadaň 1972 163 8 7 15
4. 114 Gabriela Vodilová Slovensko 1989 164 10 10 20
5. 20 Kristýna Vojtíšková Března Fitness Club Česká Lípa 1982 160 15 14 29

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 47 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 176 3 3 6
2. 123 Alena Kovalčíková Slovensko 1985 167 6 6 12
- - - - - - - - -
4. 86 Marie Bouchalová Fitness akademie Ronnie.cz 1983 169 12 12 24
DQ 121 Jitka Šnajdrová Extrifit Club 1981 168 9 9 18

DQ - diskvalifikace (porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v ČR), viz informace v tomto článku

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 47 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 176


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 84 Sandra Bártová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1982 156 7 5 12
2. 32 Štěpánka Weissová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1990 161 6 6 12
3. 31 Zuzana Fílová Profi Fitness Eva Plzeň 1991 162 9 9 18
4. 91 Anželika Kiričenková Sport centrum Koloseum Plzeň 1994 158 12 11 23
5. 45 Alina Fradina Fitness akademie Ronnie.cz 1984 156 16 13 29
6. 46 Kateřina Blažčíková Profi Fitness Eva Plzeň 1991 160 16 17 33
7. 59 Michaela Vlasatá Fitness U Pešků Liberec 1990 152 19 - 19
8. 34 Tereza Nováčková Března Fitness Club Česká Lípa 1999 154 24 - 24

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 129 Barbora Votavová Sport centrum Koloseum Plzeň 1989 165 3 3 6
2. 56 Veronika Ficzuová Března Fitness Club Česká Lípa 1998 162 8 7 15
3. 63 Karolína Chupíková Mega Fitness Praha 1991 165 7 8 15

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 54 Veronika Wertheimová Fitness akademie Ronnie.cz 1994 169 4 4 8
2. 39 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 177 6 6 12
3. 99 Karolína Machová PeVan Gym Team Sedlčany 1991 170 8 10 18
4. 48 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979 170 13 12 25
5. 53 Kateřina Vlčková Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1987 170 15 14 29
6. 113 Jana Jeřábková Fitness Victory 1990 170 18 17 35
7. 55 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 170 20 - 20
8. 128 Martina Votroubková Fitness akademie Ronnie.cz 1995 171 25 - 25
9. 68 Monika Mlejnková Fajn Fitness Mladá Boleslav 1987 173 25 - 25
10. 102 Klára Šturmová Fitness club Jařest 1990 175 30 - 30

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 54 Veronika Wertheimová Fitness akademie Ronnie.cz 1994 169


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Petr Ouvín Extrifit Club 1997 177 4 4 8
2. 76 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 174 8 7 15
3. 104 Piotr Seweryn Zieliński Polsko 1973 176 9 9 18
4. 125 Jiří Novotný TJ Olympia Zlín 1992 175 8 11 19
5. 11 Jakub Cenek Mišmaš Fitness Brno 1990 174 15 15 30
6. 79 Erich Mika Fitness U Pešků Liberec 1989 172 20 18 38
7. 18 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 175 20 - 20
8. 57 Daniel Smatana Slovensko 1993 176 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994 180 4 4 8
2. 19 Michael Špaček Fitness Hard Core 1976 180 7 7 14
3. 43 Michal Komosný Fitness Victory 1994 181 9 8 17
4. 28 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 179 9 10 19

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 2 Lukáš Beránek Fitpeople Jihlava 1990 185 6 8 14
2. 23 Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník 1989 186 8 9 17
3. 116 Tomáš Tesař Harmony Wellnes Club Písek 1987 185 8 9 17
4. 30 Marek Perutka Muscle Factory Březnice 1989 183 11 8 19
5. 98 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 183 12 12 24
6. 61 Radek Šéla Sport centrum Koloseum Plzeň 1985 191 19 18 37
7. 92 Vojtěch Baránek Obořil Elite Team 1995 186 20 - 20

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 17 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Pavol Csorba T&M Olympia Fitness Praha 1979 178,0 80,6 6 4 8 12
2. - - - - - - - - - -
3. 29 Pavel Svinka Muscle Factory Březnice 1988 178,0 84,7 10 10 22 32
4. 81 Alexander Hlobik Slovensko 1977 176,0 79,4 15 13 22 35
5. 124 Ladislav Houlík Hard Core Gym Frant. Lázně 1983 172,0 74,0 11 13 26 39
DQ 12 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 178,0 83,0 3 5 10 15

DQ - diskvalifikace (porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v ČR), viz informace v tomto článku

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 38 Erik Richter Remi Sport Prostějov 1986 188,0 96,8 7 7 12 19
2. 111 Seweryn Sowa Polsko 1989 180,5 87,6 7 7 14 21
3. 117 Prokop Žerníček SIWI Fitness Brno 1992 189,0 93,8 9 9 22 31
4. 62 Michal Klečka Fitness Centrum Alice 1987 181,0 87,5 10 12 20 32
5. 5 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 189,0 86,0 17 13 26 39
6. 7 Michal Barták Fitness akademie Ronnie.cz 1980 191,0 100,0 20 17 36 53
7. 50 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 180,5 82,5 21 - - 21
8. 58 Vlastislav Kříž Hard Core Gym Frant. Lázně 1978 192,0 96,5 21 - - 21


Kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 95 Matěj Hasík Extrifit Club 1992 5 6 6 12
2. 21 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993 6 9 14 23
3. 88 Šimon Pešek Března Fitness Club Česká Lípa 1995 11 6 18 24
4. 80 Jiří Baďura TJ Olympia Zlín 1994 13 11 24 35
5. 120 Jakub Spurný Března Fitness Club Česká Lípa 1995 20 13 30 43
6. 85 Jiří Procházka Pulse Czech Republic 1992 16 16 34 50
7. 106 Jakub Vavřich Extrifit Club 1992 22 - - 22
8. 22 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 23 - - 23
9. 1 Petr Vogel Března Fitness Club Česká Lípa 1997 28 - - 28
10. 41 Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997 34 - - 34
11. 67 Jan Jurčík SK Přerov 1993 34 - - 34
12. 49 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 39 - - 39
13. 70 Tomáš Michalčík Extrifit Club 1994 39 - - 39
14. 118 Lukáš Veselý Extrifit Club 1996 41 - - 41
15. 93 Roman Širlo Března Fitness Club Česká Lípa 1998 43 - - 43
16. 78 Ladislav Rychtr Fitness Hard Core 1992 45 - - 45
17. 112 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997 47 - - 47
18. 82 Jaroslav Svoboda Března Fitness Club Česká Lípa 1997 49 - - 49
19. 103 Stanislav Černý Března Fitness Club Česká Lípa 1997 50 - - 50


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 16 Pavel Bartoníček Fitness Sport Club Kadaň 1972 76,4 5 4 6 10
2. 4 Vladyslav Kozerenko TJ Olympia Zlín 1991 77,4 4 6 12 18
3. 21 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993 77,9 9 12 18 30
4. 94 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 75,2 12 9 28 37
5. 83 Roman Fiala MD Fitness Lanškroun 1977 77,4 17 16 26 42
6. 22 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 75,4 18 17 36 53
7. 1 Petr Vogel Března Fitness Club Česká Lípa 1997 78,9 21 - - 21
8. 49 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 74,9 27 - - 27
9. 93 Roman Širlo Března Fitness Club Česká Lípa 1998 75,2 28 - - 28
10. 41 Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997 73,9 28 - - 28
11. 118 Lukáš Veselý Extrifit Club 1996 65,4 29 - - 29

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Michal Blaško Slovensko 1986 90,0 3 3 6 9
2. 107 Andrzej Wrobel Polsko 1986 86,1 8 8 12 20
3. 27 Josef Kašpar Fitness Centrum Aura Plzeň 1977 83,9 8 7 20 27
4. 40 Zdeněk Flachs Fitness U Pešků Liberec 1976 88,8 11 13 26 39
5. 127 Luboš Tengler Fitness Hard Core 1972 84,2 15 15 28 43
6. 26 Jan Křenek Extrifit Club 1986 83,3 17 16 32 48
7. 77 Josef Kobliha Fitness Deukalion Praha 1991 81,8 21 - - 21

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 108 Radek Čejka O. K. Universal Gym Ústí n. L. 1968 108,1 4 3 8 11
2. 25 David Šín SK Moog Brno 1980 97,8 5 6 10 16
3. 73 Vlastimil Kalaš T&M Olympia Fitness Praha 1979 103,9 9 9 18 27
4. 37 Jan Navrátil MD Fitness Lanškroun 1974 97,8 12 13 24 37
5. 109 Martin Lešenar SIWI Fitness Brno 1988 90,4 16 14 30 44
6. 85 Jiří Procházka Pulse Czech Republic 1992 108,6 18 18 36 54
7. 36 Michal Kičák Fitness club Jařest 1965 103,5 22 - - 22
8. 52 Jan Matějka Hard Core Gym Frant. Lázně 1984 104,6 23 - - 23
9. 71 David Gottlieb O. K. Universal Gym Ústí n. L. 1983 111,5 26 - - 26

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 108 Radek Čejka O. K. Universal Gym Ústí n. L. 1968 108,1


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty