Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2015 - výsledky

Článek vydán 01. 06. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 4149

Přinášíme Vám výsledky Mistrovství Čech dorostu a juniorů v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2015, které se konalo v sobotu 30. května v Domě kultury Beseda v Hrádku nad Nisou.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 89 Ondřej Pospíšil Fitness Beseda Litoměřice 1998 63,5 3 3 6 9
2. 58 Filip Janko Fitness KWK Fit 1997 58,0 8 6 12 18
3. 16 Jonáš Vráblík Fit klub Ludvík 1998 65,0 9 9 22 31
4. 49 Robert Fojtík Atlas Club Hořovice 1997 60,0 11 13 24 37
5. 65 Michal Smetana Fit klub Ludvík 1998 59,7 15 14 26 40
6. 133 Martin Poláček SKK Hrádek nad Nisou 1998 53,0 18 18 36 54

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 127 Petr Ženíšek Prom-In Team 1997 66,3 6 8 10 18
2. 29 Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice 1997 72,0 8 6 12 18
3. 50 Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997 72,0 6 7 18 25
4. 63 Jakub Urban Března Fitness Club Česká Lípa 1997 66,5 11 11 26 37
5. 93 Filip Křivka Extrifit Club 1998 71,0 12 13 28 41
6. 126 Michal Beneš Pajič Trainings 1997 71,9 18 18 32 50
7. 68 Jaroslav Svoboda Března Fitness Club Česká Lípa 1997 68,3 21 - - 21
8. 15 Ludvík Gebauer Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady 1997 68,0 23 - - 23
9. 76 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 70,0 27 - - 27
10. 107 Jiří Cáb SKK Hrádek nad Nisou 2000 68,8 30 - - 30

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 9 Milan Rezničák Fitness studio Český Krumlov 1997 78,6 6 4 8 12
2. 4 Marek Ševčík Fit Club Energy Kdyně 1997 74,0 4 6 12 18
3. 108 Petr Vogel Března Fitness Club Česká Lípa 1997 76,9 9 9 18 27
4. 2 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 74,0 14 12 24 36
5. 106 Roman Širlo Března Fitness Club Česká Lípa 1998 73,4 19 14 28 42
6. 33 Pavel Nosek SK Olymp Trutnov 1997 83,0 15 17 34 51
7. 101 Jakub Enžl Fitness při CVČ Most 1997 91,2 22 - - 22
8. 94 Jakub Vass Muscle Factory Březnice 1997 75,0 23 - - 23
9. 23 Jan Patík Extrifit Club 1997 87,2 27 - - 27
10. 109 Štěpán Bodnár Athletic & Fitness Club Ústí n. O. 1997 78,2 30 - - 30
11. 46 Daniel Kešner Fitness club Jařest 1999 74,4 33 - - 33
12. 5 Václav Loufek Prom-In Team 1997 79,4 34 - - 34

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 9 Milan Rezničák Fitness studio Český Krumlov 1997


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 117 Andrea Horňáková Fitness Club Luky Karlovy Vary 1994 164,0 3 3 6
2. 96 Anželika Kiričenková Sport centrum Koloseum Plzeň 1994 159,0 6 6 12
3. 12 Marcela Janouchová Fitness Galaxie 1992 163,0 10 11 21
4. 119 Markéta Bláhová Fitness KWK Fit 1997 164,0 12 13 25
5. 103 Edita Tuzarová Fajn Fitness Mladá Boleslav 1997 153,0 14 14 28
6. 10 Veronika Ficzuová Března Fitness Club Česká Lípa 1998 162,0 21 17 38
7. 91 Tereza Nováčková Března Fitness Club Česká Lípa 1999 155,0 23 - 23
8. 66 Kristýna Kušičková Sport centrum Koloseum Plzeň 1993 158,0 24 - 24
9. 116 Pavlína Švejdová Fajn Fitness Mladá Boleslav 1998 161,0 25 - 25
10. 98 Petra Svobodová Března Fitness Club Česká Lípa 1998 155,0 27 - 27

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 79 Veronika Wertheimová Fitness akademie Ronnie.cz 1994 170,0 3 3 6
2. 59 Martina Votroubková Fitness akademie Ronnie.cz 1995 171,0 6 8 14
3. 74 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 171,0 10 9 19
4. 72 Barbora Makaturová Profi Fitness Eva Plzeň 1993 169,0 14 11 25
5. 51 Barbora Krouželová Fitness Centrum Alice 1992 167,0 14 14 28
6. 92 Sandra Šlajchová Favoritfitnessclub Rokycany 1995 167,0 18 18 36
7. 67 Neonila Panasyuk Sport centrum Koloseum Plzeň 1992 165,0 20 - 20

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Zlata Bubeníčková Delta Fitness Praha 1993 177,0 3 3 6
2. 87 Marie Anderšová Fitness VAF Milovice 1992 158,0 6 6 12


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 95 Adam Pivoňka Fitness KWK Fit 1992 70,0 3 3 6 9
2. 127 Petr Ženíšek Prom-In Team 1997 66,3 8 8 18 26
3. 128 Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov 1995 69,6 8 8 18 26
4. 68 Jaroslav Svoboda Března Fitness Club Česká Lípa 1997 68,3 12 12 24 36
5. 99 Lukáš Kurucz Prom-In Team 1994 65,3 17 15 28 43
6. 20 Jaroslav Vácha Extrifit Club 1995 64,2 17 17 34 51
7. 102 Lukáš Helekal MD Fitness Lanškroun 1996 69,0 18 - - 18
8. 31 Vojtěch Ječný Fitness Aris Jičín 1995 70,0 24 - - 24

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 114 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993 76,0 4 4 6 10
2. 14 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 75,2 6 6 12 18
3. 25 Zdeněk Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1993 76,9 13 11 18 29
4. 45 Tomáš Svoboda Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1994 73,0 12 13 28 41
5. 108 Petr Vogel Března Fitness Club Česká Lípa 1997 76,9 14 13 30 43
6. 55 Marko Trelo Mega Fitness Praha 1993 72,0 20 18 34 52
7. 111 David Varga SKK Hrádek nad Nisou 1994 72,6 20 - - 20
8. 80 Petr Bečvář Extrifit Club 1996 74,0 21 - - 21
9. 83 Ladislav Rychtr Fitness Hard Core 1992 73,4 21 - - 21
10. 32 Martin Houska Extrifit Club 1993 72,4 27 - - 27

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 115 Matěj Hasík Extrifit Club 1992 88,4 4 3 6 9
2. 62 Jiří Procházka Pulse Czech Republic 1992 103,7 7 7 12 19
3. 38 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 90,4 10 9 20 29
4. 97 Lukáš Voženílek Extrifit Club 1995 98,5 10 11 22 33
5. 34 Václav Jireš OK Gym Dubina 1993 81,7 15 15 30 45
6. 57 Jakub Skopal In Core fitness ČT 1993 82,0 18 18 36 54

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 114 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 17 Lukáš Hanuš Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady 1994 175,0 76,7 4 3 10 13
2. 1 Tomáš Tesár T&M Olympia Fitness Praha 1992 180,0 74,4 5 6 8 14
3. 64 David Koštiál Extrifit Club 1992 175,0 71,0 10 11 24 35
4. 118 Jan Vafek BBC Praha 1992 187,0 83,0 16 14 22 36
5. 4 Marek Ševčík Fit Club Energy Kdyně 1997 179,0 74,0 13 13 26 39
6. 81 Tomáš Barthel Black Widow Fitness Mladá Boleslav 1993 177,0 71,0 16 17 36 53
7. 120 Daniel Steinocher Extrifit Club 1993 187,0 83,0 19 - - 19
8. 70 Michal Paďour Fitcentrum I-R Club Pardubice 1994 189,0 87,3 23 - - 23
9. 53 Josef Antoš Fit klub Ludvík 1995 187,0 86,1 26 - - 26
10. 134 Šimon Kristl MD Fitness Lanškroun 1992 183,0 83,3 30 - - 30

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 71 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 5 4 9
2. 132 Petr Ouvín Extrifit Club 1997 8 7 15
3. 27 Štěpán Živnůstka Fitness Aris Jičín 1995 8 9 17
4. 131 Tomáš Weiss Extrifit Club 1992 12 12 24
5. 113 Antonín Hodan T&M Olympia Fitness Praha 1993 17 15 32
6. 30 Jiří Komorous Fitness akademie Ronnie.cz 1996 19 18 37
7. 90 Jan Tomášek Fitness KWK Fit 1993 19 - 19
8. 85 Patrik Starec Fitness KWK Fit 1992 20 - 20

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Marek Kavina Fitness při CVČ Most 1996 4 3 7
2. 78 Michal Komosný Fitness Victory 1994 6 6 12
3. 123 David Korynta Fitness Victory 1994 13 12 25
4. 43 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 14 12 26
5. 110 Jakub Simandl PeVan Gym Team Sedlčany 1994 17 15 32
6. 52 Ondřej Michal Fitness KWK Fit 1992 17 16 33
7. 88 Šimon Kutnar Kulturistika a bodyfitness Lanškroun 1994 21 - 21
8. 112 David Veselý Března Fitness Club Česká Lípa 1994 21 - 21
9. 40 Tomáš Prášek T&M Olympia Fitness Praha 1992 26 - 26
10. 18 Vojtěch Machek GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1996 31 - 31
11. 122 Martin Vychopeň Fitness Victory 1992 32 - 32
12. 6 Patrik Doležal Fit centrum D & K 1992 33 - 33
13. 105 David Šefčík Harmony Wellnes Club Písek 1993 34 - 34
14. 121 Filip Opička Fitcentrum Merkur 1997 42 - 42

Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty