Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR ve fitness 2015
- startovní listiny

Článek vydán 04. 06. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2046

V sobotu Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na Mistrovství ČR ve fitness 2015. K MČR je přidružena ještě pohárová soutěž v bikiny fitness a physique mužů Survival Grand Prix. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení (výhradně e-mailem!)
předsedu SKFČR Ing. Martina Jebase (e-mail: martin.jebas@skfcr.cz).


Fitness chlapců

• 1. František Náprstek (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 2. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do tří kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Pavla Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 8. Kateřina Knápková (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 10. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 12. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Nikol Petrásková (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Eliška Pokorná (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 17. Michaela Poláčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 18. Andrea Remešová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 19. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 20. Michaela Tóthová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 21. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 22. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness žen

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Lucie Kainová (Delta Fitness Praha)

Fitness mužů

• 1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)



Survival Grand Prix 2015



Physique mužů do 182 cm

• 1. Martin Fejfar (Fitcentrum Golem Litoměřice)
• 2. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Pavel Křivan (Fitcentrum Golem Litoměřice)
• 4. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 5. Daniel Vávra (No Limits Krnov)
• 6. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 7. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 9. Šimon Kutnar (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 10. Michael Špaček (Fitness Hard Core)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 2. Lukáš Beránek (Fitpeople Jihlava)
• 3. Roman Králík (TJ Spartak Uherský Brod)
• 4. Petr Lisý (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Tomáš Prášek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Tomáš Tesař (Harmony Wellnes Club Písek)
• 7. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Zuzana Fílová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Lenka Florková (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Stanislava Kožmínová (BBC Praha)
• 5. Denisa Pilařová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 6. Edita Tuzarová (Fajn Fitness Mladá Boleslav)

Bikiny fitness nad 164 cm

• 1. Martina Chocholoušová (Fitness Victory)
• 2. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 3. Veronika Kšicová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Kateřina Vlčková (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 6. Martina Votroubková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 7. Veronika Wertheimová (Fitness akademie Ronnie.cz)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty