Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2015 - startovní listiny

Článek vydán 04. 06. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2901

V neděli Vás srdečně zveme do Sokolovny v Rokycanech na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů nově funguje i na mobilních telefonech!


Kdo není přihlášen, nebude moci na soutěži startovat. Přihlášky až na místě nejsou možné. V případě, že ve startovních listinách nejste, zkontaktujte (výhradně e-mailem!) předsedu SKFČR Ing. Martina Jebase (e-mail: martin.jebas@skfcr.cz) - (start na soutěži je možný pouze pro nominované závodníky z postupových soutěží nebo bez nutnosti předchozí nominace pro závodníky mladšího dorostu - jak ale bylo zmíněno, závodník musí být přihlášen, viz seznam níže).


Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

• 1. Adam Benedykt (Fitness Centrum Alice)
• 2. Adrien Fajfr (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 3. Jan Juliš (Fit klub Rychnov nad Kněžnou)
• 4. Marek Kubíček (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 5. Daniel Morong (Fitness Deukalion Praha)
• 6. Tomáš Němec (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 7. Vladimír Rychtera (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 8. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

• 1. Daniel Kešner (Fitness club Jařest)
• 2. Tomáš Franc (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 3. Jan Hadámek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Vojtěch Jindřišek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 5. Petr Svoboda (Fitpeople Jihlava)

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Robert Fojtík (Atlas Club Hořovice)
• 3. Filip Janko (Fitness KWK Fit)
• 4. Alexej Kotlár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Jonáš Vráblík (Fit klub Ludvík)
• 6. Lukáš Veselý (Extrifit Club)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Michal Beneš (Pajič Trainings)
• 2. Lukáš Brdár (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Michal Dostál (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Dominik Guzdek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 6. Filip Křivka (Extrifit Club)
• 7. Jan Lukeš (Extrifit Club)
• 8. Vladimír Nedvěd (Extrifit Club)
• 9. Petr Svoboda (Fitpeople Jihlava)
• 10. Marek Ševčík (Fit Club Energy Kdyně)
• 11. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)
• 2. Ondřej Gánovský (Dave Fit Club Zlín)
• 3. Daniel Kořínek (Obořil Elite Team)
• 4. Pavel Nosek (SK Olymp Trutnov)
• 5. Milan Rezničák (Bohemia Fitness Club Český Krumlov)

Bodyfitness dorostenek

• 1. Klára Burdová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Lucie Varyšová (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Lukáš Bína (Obořil Elite Team)
• 2. Martin Kaleta (Queen Club Třinec)
• 3. Michael Kriho (Pure Health & Fitness Praha)
• 4. Patrik Novotný (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 5. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 6. Tomáš Svoboda (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 7. Filip Šoška (Obořil Elite Team)
• 8. Matěj Vlček (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jiří Baďura (TJ Olympia Zlín)
• 2. Radek Juráň (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 3. Robin Kerekanič (Fitness Centrum Iva)
• 4. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 5. David Příkop (Extrifit Club)
• 6. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Vojtěch Trnka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Filip Vaško (Extrifit Club)
• 9. Zdeněk Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Lukáš Barbořík (SK Přerov)
• 2. Václav Bukvic (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Pavel Červinka (Eurogym Fitness Olomouc)
• 4. Matěj Hasík (Extrifit Club)
• 5. Jiří Procházka (Pulse Czech Republic)
• 6. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 7. Tomáš Videcký (Kubík fitness Ostrava)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Jan Červenka (Valc Active Fitness Brno)
• 2. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. David Gebel (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Lukáš Hanuš (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 5. Zdeněk Holkovič (TJ Moravan Lednice)
• 6. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Tomáš Tesár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Jan Vafek (BBC Praha)
• 10. Prokop Žerníček (SIWI Fitness Brno)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Jaroslav Levák (Fitness Centrum Jalex)
• 2. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 4. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 5. Štěpán Živnůstka (Fitness Aris Jičín)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Jakub Holec (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Miroslav Juríček (TJ Slovácká Slávia)
• 3. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 4. Dušan Kminiak (Hardcore Gym Fontána)
• 5. Ondřej Kmošťák (Pure Health & Fitness Praha)
• 6. Michal Komosný (Fitness Victory)
• 7. David Korynta (Fitness Victory)

Bodyfitness juniorek

• 1. Marie Anderšová (Fitness VAF Milovice)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Zlata Bubeníčková (Delta Fitness Praha)
• 4. Lucie Buchtová (SK Moog Brno)
• 5. Klára Burdová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Debora Dočkalová (Big1One Fitness)
• 7. Natalie Hrubá (Fit Park Ostrava)
• 8. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Markéta Bláhová (Fitness KWK Fit)
• 2. Vendula Gottvaldová (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Lucie Hermanová (Gold Team Karviná)
• 4. Liliana Holubová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Andrea Horňáková (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 6. Marcela Janouchová (Fitness Galaxie)
• 7. Anželika Kiričenková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 8. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Edita Tuzarová (Fajn Fitness Mladá Boleslav)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Daniela Juráková (Dave Fit Club Zlín)
• 2. Anna Kraváčková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Barbora Makaturová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Kateřina Poulíčková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 5. Kristýna Ryšánková (InCore Fitness Brno)
• 6. Sandra Šlajchová (Favoritfitnessclub Rokycany)
• 7. Lucie Varyšová (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Martina Votroubková (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 9. Veronika Wertheimová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 10. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 11. Barbora Krouželová (Fitness Centrum Alice)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty