Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2015 - výsledky

Článek vydán 08. 06. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2734

Přinášíme Vám výsledky vrcholné soutěže mladých závodníků jarní sezóny Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2015, která se konala v neděli 7. června v Sokolovně v Rokycanech.


Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Adrien Fajfr Sport centrum Koloseum Plzeň 1999 64 4 3 8 11
2. 76 Tomáš Němec Fitnesscentrum Šembi Orlová 2000 64 6 7 12 19
3. 51 Vladimír Rychtera GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 64 9 11 18 29
4. 65 Adam Benedykt Fitness Centrum Alice 2000 60 11 9 22 31
5. 97 Jan Juliš Fit klub Rychnov nad Kněžnou 2000 62 19 14 32 46
6. 54 Marek Kubíček Best Fitness Žďár nad Sázavou 1999 62 15 17 32 49
7. 24 Daniel Morong Fitness Deukalion Praha 1999 60 20 - - 20

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 48 Petr Svoboda Fitpeople Jihlava 1999 72 3 3 6 9
2. 75 Tomáš Franc GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 75 7 7 12 19
3. 31 Daniel Kešner Fitness club Jařest 1999 69 8 10 20 30
4. 32 Vojtěch Jindřišek GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 67 11 14 26 40
5. 105 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 68 15 14 28 42
6. 16 Jan Hadámek SK PEPA centrum Opava 1999 73 18 16 34 50

Kulturistika mladšího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 48 Petr Svoboda Fitpeople Jihlava 1999


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 37 Lukáš Veselý Extrifit Club 1996 65 4 4 10 14
2. 11 Alexej Kotlár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1997 61 6 8 12 20
3. 47 Filip Janko Fitness KWK Fit 1997 57 10 8 16 24
4. 41 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 61 11 10 22 32
5. 67 Jonáš Vráblík Fit klub Ludvík 1998 65 15 15 30 45
6. 94 Robert Fojtík Atlas Club Hořovice 1997 59 18 17 36 53

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Marek Ševčík Fit Club Energy Kdyně 1997 71 4 4 14 18
2. 48 Petr Svoboda Fitpeople Jihlava 1999 72 7 8 14 22
3. 52 Dominik Guzdek SK PEPA centrum Opava 1997 70 8 7 16 23
4. 93 Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice 1997 70 11 11 18 29
5. 116 Michal Beneš Pajič Trainings 1997 70 16 18 30 48
6. 102 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 68 16 14 34 48
7. 59 Vladimír Nedvěd Extrifit Club 1997 72 20 - - 20
8. 73 Filip Křivka Extrifit Club 1998 68 26 - - 26
9. 66 Lukáš Brdár TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1997 71 26 - - 26
10. 84 Michal Dostál SK PEPA centrum Opava 1998 69 30 - - 30

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 99 Ondřej Gánovský Dave Fit Club Zlín 1997 78 5 5 10 15
2. 4 Filip Cina Fitness AVE Přerov 1997 78 5 5 10 15
3. 50 Daniel Kořínek Obořil Elite Team 1997 83 8 9 16 25
4. 23 Jan Lukeš Extrifit Club 1997 73 13 13 26 39
5. 88 Milan Rezničák Bohemia Fitness Club Č. Krumlov 1997 78 14 14 28 42
6. 26 Pavel Nosek SK Olymp Trutnov 1997 80 18 18 36 54

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 99 Ondřej Gánovský Dave Fit Club Zlín 1997


Bodyfitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 6 Debora Dočkalová Big1One Fitness 1997 6 4 10
2. 44 Klára Burdová SK PEPA centrum Opava 1998 6 6 12
3. 119 Lucie Varyšová SK PEPA centrum Opava 1997 7 7 14


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 29 Andrea Horňáková Fitness Club Luky K. Vary 1994 164 3 3 6
2. 21 Marcela Janouchová Fitness Galaxie 1992 163 10 11 21
3. 38 Michaela Mazáčová Extreme Fitness Kroměříž 1993 163 12 11 23
4. 106 Anželika Kiričenková Sport centrum Koloseum Plzeň 1994 159 13 11 24
5. 103 Markéta Bláhová Fitness KWK Fit 1997 162 14 14 28
6. 43 Vendula Gottvaldová Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1998 156 17 15 32
7. 30 Liliana Holubová SK PEPA centrum Opava 1996 163 17 - 17
8. 118 Edita Tuzarová Fajn Fitness Mladá Boleslav 1997 153 22 - 22

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 40 Kristýna Ryšánková InCore Fitness Brno 1993 166 6 6 12
2. 71 Veronika Wertheimová Fitness akademie Ronnie.cz 1994 171 7 6 13
3. 15 Kateřina Poulíčková Extreme Fitness Kroměříž 1992 169 9 9 18
4. 45 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 171 13 12 25
5. 104 Barbora Krouželová Fitness Centrum Alice 1992 168 15 14 29
6. 39 Sandra Šlajchová Favoritfitnessclub Rokycany 1995 167 19 16 35
7. 27 Daniela Juráková Dave Fit Club Zlín 1996 168 25 - 25
8. 19 Martina Votroubková Fitness akademie Ronnie.cz 1995 171 26 - 26
9. 119 Lucie Varyšová SK PEPA centrum Opava 1997 167 27 - 27
10. 22 Barbora Makaturová Profi Fitness Eva Plzeň 1993 169 28 - 28
11. 49 Anna Kraváčková Fitness klub Omega Olomouc 1999 168 28 - 28

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 29 Andrea Horňáková Fitness Club Luky K. Vary 1994


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Zlata Bubeníčková Delta Fitness Praha 1993 3 3 6
2. 70 Marie Anderšová Fitness VAF Milovice 1992 9 9 18
3. 3 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 11 10 21
4. 9 Zuzana Špačková SK Moog Brno 1993 11 11 22
5. 6 Debora Dočkalová Big1One Fitness 1997 14 12 26
6. 33 Natalie Hrubá Fit Park Ostrava 1993 17 16 33
7. 78 Lucie Buchtová SK Moog Brno 1995 21 - 21
8. 44 Klára Burdová SK PEPA centrum Opava 1998 21 - 21


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 46 Lukáš Bína Obořil Elite Team 1994 70 7 5 6 11
2. 101 Robin Kerekanič Fitness Centrum Iva 1993 70 7 7 14 21
3. 72 Martin Kaleta Queen Club Třinec 1992 64 9 8 14 22
4. 81 Matěj Vlček SK PEPA centrum Opava 1992 69 13 11 26 37
5. 86 Michael Kriho Pure Health & Fitness Praha 1996 62 13 13 26 39
6. 100 Patrik Novotný TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1996 68 19 18 36 54
7. 18 Tomáš Svoboda Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1994 69 22 - - 22
8. 109 Filip Šoška Obořil Elite Team 1993 69 22 - - 22

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 36 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993 74 5 7 10 17
2. 96 David Příkop Extrifit Club 1992 72 6 4 16 20
3. 62 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 74 7 7 14 21
4. 91 Jiří Baďura TJ Olympia Zlín 1994 71 13 14 24 38
5. 12 Radek Juráň Fitcentrum I-R Club Pardubice 1994 72 15 14 30 44
6. 108 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 75 19 18 36 54
7. 25 Zdeněk Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1993 76 21 - - 21

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 82 Jiří Procházka Pulse Czech Republic 1992 100 4 4 8 12
2. 92 Matěj Hasík Extrifit Club 1992 88 5 6 10 16
3. 95 Václav Bukvic Fitness U Pešků Liberec 1992 83 9 7 18 25
4. 42 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 93 14 14 26 40
5. 58 Lukáš Barbořík SK Přerov 1994 94 13 13 28 41

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. - - - - - - - - - -
2. 7 Tomáš Tesár T&M Olympia Fitness Praha 1992 179 77 6 5 14 19
3. 10 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 176 70 12 10 18 28
4. 85 Zdeněk Holkovič TJ Moravan Lednice 1992 180 77 11 14 28 42
5. 53 Prokop Žerníček SIWI Fitness Brno 1992 189 91 14 14 30 44
6. 55 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 186 83 17 16 32 48
7. 14 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993 179 70 23 - - 23
8. 20 Jan Vafek BBC Praha 1992 186 82 25 - - 25
9. 35 Pavel Foretník FC KARO Slavia Havířov 1993 179 65 26 - - 26
10. 61 Jan Červenka Valc Active Fitness Brno 1994 172 70 30 - - 30
DQ 5 Lukáš Hanuš Oddíl kult. a fitness Poděbrady 1994 174 76 4 5 10 15

DQ - diskvalifikace (porušení Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v ČR), viz informace v tomto článku

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 36 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 8 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 171 5 5 10
2. 107 Petr Ouvín Extrifit Club 1997 175 6 6 12
3. 90 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 177 8 7 15
4. 56 Štěpán Živnůstka Fitness Aris Jičín 1995 178 11 12 23

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 87 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994 179 4 4 8
2. 89 Miroslav Juríček TJ Slovácká Slávia 1992 180 5 5 10
3. 17 Michal Komosný Fitness Victory 1994 181 10 10 20
4. 13 David Korynta Fitness Victory 1994 188 12 14 26
5. 74 Dušan Kminiak Hardcore Gym Fontána 1993 184 15 15 30
6. 98 Jakub Holec TJ Valašské Meziříčí 1994 178 19 17 36
7. 111 Marek Kavina Fitness při CVČ Most 1996 184 19 - 19

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 87 Ondřej Kmošťák Pure Health & Fitness Praha 1994


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty