Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích
pro podzimní soutěže 2015

Článek vydán 29. 10. 2015 - Rozhodčí - zhlédnutí: 3068

Níže najdete nominaci rozhodčích pro podzimní pohárové a kondiční soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co nejdříve člena Komise rozhodčích Martina Loudu,

  • Martina Loudu můžete kontaktovat i v případě, že byste chtěli např. rozhodovat i na jiných soutěžích, než jste nominováni (je nezbytné se dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit).


Tento článek může být průběžně aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


Kubík Fitness Classic

7. 11. 2015 • Ostrava

  • hlavní rozhodčí: Jiří Rohan
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Václav Pospíšil
  • rozhodčí (2): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Ladislav Novák
  • rozhodčí (5): Martin Šrubař
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Grand Prix Jalex Krnov

8. 11. 2015 • Krnov

  • hlavní rozhodčí: Václav Pospíšil
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jiří Prudil
  • rozhodčí (2): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Robert Komiš
  • rozhodčí (5): Antonín Podškubka
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Beautiful and Strong

14. 11. 2015 • Ústí nad Labem

  • hlavní rozhodčí: Simona Horáková
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Martin Louda
  • rozhodčí (2): Martin Jebas
  • rozhodčí (3): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (4): Pavel Rašín
  • rozhodčí (5): Josef Pitra
  • delegát SKFČR: Martin Jebas


Smartlabs Cup

15. 11. 2015 • Brno

  • hlavní rozhodčí: Irena Pokorná
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (2): Jana Paulátová
  • rozhodčí (3): Pavel Rašín
  • rozhodčí (4): Ladislav Slezák
  • rozhodčí (5): Jana Bendová
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Golem Gifted Nutrition Classic

21. 11. 2015 • Kutná Hora

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Ludmila Čížová
  • rozhodčí (2): Jan Smejkal
  • rozhodčí (3): Simona Horáková
  • rozhodčí (4): Jana Bendová
  • rozhodčí (5): Jiří Schäfer
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Grand Prix Ronnie.cz

22. 11. 2015 • Březnice

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Simona Horáková
  • rozhodčí (2): Luboš Koumal
  • rozhodčí (3): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (4): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (5): Irena Pokorná
  • rozhodčí (6): Jan Kubík
  • rozhodčí (7): Jana Bendová
  • delegát SKFČR: Luboš Koumal


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty