Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP Čáslav 2015
- startovní listiny

Článek vydán 15. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 1490

V neděli Vás srdečně zveme do Dusíkova divadla v Čáslavi na pohárovou soutěž v klasické kulturistice mužů, physique, bodyfitness a bikiny fitness - GP Čáslav 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Klasická kulturistika

• 1. Michal Gáborik (Delta Fitness Praha)
• 2. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 3. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 5. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 7. Michal Vraný (Extrifit Club)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Daniel Bouda (Fitness Studio Louny)
• 2. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 3. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 4. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 6. Josef Železník (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)

Physique mužů nad 178 cm

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 3. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Josef Kříž (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 6. Vladimir Kuklisin (Fitness Ronnie.cz Praha)
• 7. Konstantin Ožinskij (Fit Joh Svitavy)

Bodyfitness

• 1. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Lenka Jandová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Katarzyna Ludowicz (Polsko)
• 4. Radka Štěpánková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)
• 6. Kristína Volfová (Gym 2000 Kladno)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Tereza Barešová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Kamila Bartoňová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Hana Dostálová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 4. Lenka Kletečková (World Fitness Vlašim)
• 5. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 6. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 7. Karin Ševčíková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 8. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 9. Kristýna Vaňková (Fitness při CVČ Most)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Monika Koždoňová (Hammer Strength Fitness)
• 3. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 4. Sára Pešatová (Dave Fit Club Zlín)
• 5. Kateřina Poulíčková (SK Moog Brno)
• 6. Lucie Schejbalová (Fitness Mamut Úvaly)
• 7. Sabina Kaderková (Pajič Trainings)
• 8. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 9. Marta Kulášová (Slovensko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty