Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix PEPA Opava 2015
- startovní listiny

Článek vydán 22. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2078

V sobotu Vás srdečně zveme do Slezského divadla v Opavě na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, physique žen, bodyfitness a bikiny fitness, fitness dětí - GP PEPA Opava 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Startovní listiny níže nejsou kompletní! Chybí v nich řada zahraničních závodníků. Pokud je tedy u některé z kategorií uvedeno málo závodníků, neznamená to, že kategorie neproběhne. Naopak, s ohledem na počet zahraničních přihlášek bude celkový počet účastníků výrazně vyšší, než je uvedeno níže.

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Michal Kosňovský (Klub kulturistiky Ostrava)
• 2. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 4. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• + další zahraniční závodníci

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. David Bednář (Remi Sport Prostějov)
• + další zahraniční závodníci

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 2. Martin Plhal (SK Přerov)
• 3. Jiří Plic (SIWI Fitness Brno)
• + další zahraniční závodníci

Kulturistika mužů masters

• 1. Petr Boar (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Michal Kičák (Fitness club Jařest)
• 3. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• + další zahraniční závodníci

Klasická kulturistika

• 1. Petr Boar (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Martin Navrátil (Club Femm Ostrava)
• 3. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 5. Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• + další zahraniční závodníci

Physique mužů

• 1. David Baron (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 3. Pavel Czernek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 4. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 5. Denis Hanzlík (Gold Team Karviná)
• 6. Lukáš Jány (Fit Park Ostrava)
• 7. Miroslav Juríček (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 8. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 9. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 10. Roman Linek (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Ladislav Nový (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Konstantin Ožinskij (Fit Joh Svitavy)
• 13. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 14. Adam Pražan (Fit Joh Svitavy)
• 15. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 16. Ilija Tipovský (Unnosport Ostrava)
• 17. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 18. Piotr Zieliński (Polsko)
• + další zahraniční závodníci

Physique žen

• 1. Olga Verbová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• + další zahraniční závodníci

Bodyfitness

• 1. Kamila Bezoldová (SK Přerov)
• 2. Ivana Dvořáková (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Michaela Kohutová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 4. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 5. Radka Štěpánková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• + další zahraniční závodníci

Bikiny fitness

• 1. Sandra Bártová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Hana Dostálová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Lenka Florková (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Jana Jeřábková (Fitness Victory)
• 6. Sabina Kaderková (Pajič Trainings)
• 7. Lenka Kletečková (World Fitness Vlašim)
• 8. Monika Koždoňová (Hammer Strength Fitness)
• 9. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 10. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 11. Sára Pešatová (Dave Fit Club Zlín)
• 12. Veronika Wertheimová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 13. Veronika Wisiorková (FIT-GYM Havířov)
• 14. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• + další zahraniční závodníci

Fitness dívek

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 6. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 7. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 8. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 10. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 11. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 12. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 14. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness chlapců

• 1. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty