Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2015
- startovní listiny

Článek vydán 22. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2145

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness, fitness dětí - GP Fitness Brno 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Kamil Bedri (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 3. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 4. Lukáš Váňa (Big1One Fitness)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Lukáš Bezchleba (Extrifit Club)
• 2. Jan Fobl (Obořil Elite Team)
• 3. Vladimír Helis (Superior 14)
• 4. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 5. David Horňáček (Obořil Elite Team)
• 6. Michael Straka (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 7. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 8. Toldy Roland (Rakousko)

Klasická kulturistika

• 1. František Chvojka (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Jiří Schäfer (Fitness Star)
• 4. Jacek Ratusznik (Polsko)

Physique mužů

• 1. Lukáš Bartošek (Pajič Trainings)
• 2. Aleš Bejr (OK Gym Dubina)
• 3. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 4. Denis Hanzlík (Gold Team Karviná)
• 5. Lukáš Hrůza (Big1One Fitness)
• 6. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 7. Josef Kříž (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 8. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 9. Roman Linek (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 11. Lukáš Mička (Remi Sport Prostějov)
• 12. Konstantin Ožinskij (Fit Joh Svitavy)
• 13. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 14. Adam Pražan (Fit Joh Svitavy)
• 15. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 16. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 17. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 18. Zdeněk Zatloukal (Mišmaš Fitness Brno)
• 19. Josef Železník (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 20. Konrad Gnoza (Polsko)
• 21. Lukasz Strzelecki (Polsko)
• 22. Piotr Zielinski (Polsko)

Bodyfitness

• 1. Kamila Bezoldová (SK Přerov)
• 2. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 3. Debora Dočkalová (Big1One Fitness)
• 4. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
• 6. Michaela Kohutová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 7. Lucie Koumarová (Fitpeople Jihlava)
• 8. Žaneta Řehůřková (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 9. Radka Štěpánková (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 10. Edita Trojanová (TJ Tesla Brno)
• 11. Ida Tvarůžková ((Fitness Factory Olomouc)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Tereza Barešová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Hana Dostálová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 3. Lenka Florková (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Lucie Lavičková (Fitness Studio Louny)
• 5. Vanda Marko (Extrifit Club)
• 6. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 7. Veronika Pospěchová (Fitpeople Jihlava)
• 8. Karin Ševčíková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 10. Veronika Wisiorková (FIT-GYM Havířov)
• 11. Malgorzata Flis (Polsko)
• 12. Paula Lewczuk (Polsko)
• 13. Daniela Halas (Švédsko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Jana Jeřábková (Fitness Victory)
• 3. Monika Koždoňová (Hammer Strength Fitness)
• 4. Kateřina Poulíčková (SK Moog Brno)
• 5. Lucie Schejbalová (Fitness Mamut Úvaly)
• 6. Zaneta Szlezak (Polsko)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do více kategorií dle věku.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Adéla Černá (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 7. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Tamara Kalašová (SK Moog Brno)
• 9. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 10. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 11. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 14. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 15. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Michaela Poláčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 17. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 18. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 19. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 20. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 21. Aleksandra Kepa (Polsko)
• 22. Weronika Bros (Polsko)
• 23. Aleksandra Koprowska (Polsko)
• 24. Natalia Kotwa (Polsko)
• 25. Agata Wasik (Polsko)
• 26. Wiktoria Strojna (Polsko)
• 27. Martyna Klubinska (Polsko)
• 28. Maja Pastuszko (Polsko)
• 29. Nicol Celeriková (Slovensko)
• 30. Petra Holešová (Slovensko)
• 31. Dorota Kresáňová (Slovensko)
• 32. Anna Miklová (Slovensko)
• 33. Viktória Ondríčková (Slovensko)
• 34. Karin Suchomelová (Slovensko)
• 35. Nina Suránová (Slovensko)
• 36. Nataša Šolcová (Slovensko)

Fitness chlapců

• 1. Adam Fiala (SK Moog Brno)
• 2. Matěj Kalaš (SK Moog Brno)
• 3. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Dominik Jewiak (Polsko)
• 5. Kacper Delegiewicz (Polsko)
• 6. Jakub Michalik (Slovensko)
• 7. Tomáš Trizuljak (Slovensko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty