Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2015 - výsledky

Článek vydán 26. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2559

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Grand Prix Fitness Brno 2015, která se konala v neděli 25. října v Kulturním centru Líšeň v Brně. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness, bodyfitness a fitness dětí.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 93 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 76,6 3 3 6 9
2. 90 Lukáš Váňa Big1One Fitness 1996 68,0 7 6 12 18
3. 109 Kamil Bedri Mišmaš Fitness Brno 1987 79,9 8 9 18 27

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 80 Jan Fobl Obořil Elite Team 1986 88,6 3 3 6 9
2. 94 Ondřej Pírek Kubík fitness Ostrava 1991 88,5 6 6 12 18
3. 99 Michael Straka Atomy Sport-club Kroměříž 1989 82,5 12 9 22 31
4. 56 Vladimír Helis Superior 14 1984 100,2 9 12 20 32

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 117 Jacek Ratusznik Polsko 1989 185 93,1 4 4 8 12
2. 67 Jiří Schäfer Fitness Star 1971 181 88,6 5 5 10 15
3. 87 Ivan Valetič Chorvatsko 1982 187 94,0 9 9 18 27
4. 110 David Horňáček Obořil Elite Team 1994 181 81,5 12 12 24 36
5. 75 Toldy Roland Rakousko 1985 181 88,1 15 16 32 48
6. 76 Aleš Bejr OK Gym Dubina 1977 182 77,9 18 14 34 48
7. 55 František Chvojka Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1984 186 87,5 21 - - 21


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
S 69 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 174 6 - -
S 120 Konrad Gnoza Polsko 1991 176 8 - -
S 81 Radim Mahovský OS Wellness 2000 Vyškov 1983 171 8 - -
S 70 Lukasz Strzelecki Polsko 1989 176 9 - -
- 105 Piotr Zielinski Polsko 1973 178 13 - -
- 106 Tomáš Velebír Slovensko 1987 174 19 - -
- 119 Lukáš Bartošek Pajič Trainings 1989 175 21 - -
- 47 Jan Švec Fitness klub Omega Olomouc 1988 177 23 - -
- 77 Zdeněk Zatloukal Mišmaš Fitness Brno 1974 175 28 - -
- 100 Josef Železník Klub kult. a sil. trojboje TJ Třebíč 1988 167 28 - -

S - postoupili do superfinále

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
S 60 Tomáš Hricko Slovensko 1991 182 5 - -
S 82 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1987 182 5 - -
S 68 Roman Linek Kubík fitness Ostrava 1991 179 10 - -
S 57 Wojciech Bartosz Polsko 1983 184 13 - -
- 103 Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník 1989 188 14 - -
- 132 Marek Pavůk Slovensko 1987 190 16 - -
- 101 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 191 22 - -
- 71 Lukáš Mička Remi Sport Prostějov 1995 190 23 - -
- 91 Konstantin Ožinskij Fit Joh Svitavy 1985 187 28 - -
- 113 Josef Kříž Klub kult. a sil. trojboje TJ Třebíč 1991 190 29 - -

S - postoupili do superfinále

Physique mužů - superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 69 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 174 - 8 8
2. 82 Jakub Veselý Remi Sport Prostějov 1987 182 - 9 9
3. 120 Konrad Gnoza Polsko 1991 176 - 9 9
4. 60 Tomáš Hricko Slovensko 1991 182 - 11 11
5. 70 Lukasz Strzelecki Polsko 1989 176 - 13 13
6. 68 Roman Linek Kubík fitness Ostrava 1991 179 - 16 16
7. 81 Radim Mahovský OS Wellness 2000 Vyškov 1983 171 - 20 20
8. 57 Wojciech Bartosz Polsko 1983 184 - 23 23


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 126 Michaela Kohutová OS Wellness 2000 Vyškov 1984 162 5 4 9
2. 124 Michaela Hrubá Mišmaš Fitness Brno 1984 168 5 6 11
3. 104 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976 167 10 10 20
4. 78 Žaneta Jursová Fitpeople Jihlava 1983 161 12 12 24
5. 95 Ida Tvarůžková Fitness Factory Olomouc 1985 166 15 14 29
6. 116 Veronika Brtníková SIWI Fitness Brno 1983 172 20 17 37
7. 96 Debora Dočkalová Big1One Fitness 1997 173 21 - 21
8. 112 Kamila Bezoldová SK Přerov 1988 169 22 - 22
9. 127 Radka Štěpánková Golem´s Gym Kutná Hora 1969 170 23 - 23
10. 84 Žaneta Řehůřková Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1998 172 29 - 29
11. 52 Edita Trojanová TJ Tesla Brno 1981 169 31 - 31


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 45 Daniela Halas Švédsko 1988 162 5 6 11
2. 66 Malgorzata Flis Polsko 1989 153 7 5 12
3. 111 Karin Ševčíková Extreme Fitness Kroměříž 1997 162 10 11 21
4. 73 Hana Dostálová Fitness akademie Ronnie.cz 1990 164 12 11 23
5. 128 Veronika Wisiorková FIT-GYM Havířov 1989 161 14 13 27
6. 102 Veronika Pospěchová Fitpeople Jihlava 1990 156 18 18 36
7. 83 Pavlína Šobrová Fitcentrum Assen Ostrava 1994 160 19 - 19
8. 58 Šárka Mašková Fitness Studio Louny 1982 161 23 - 23
9. 61 Lenka Florková FC KARO Slavia Havířov 1990 164 27 - 27
10. 63 Tereza Barešová T&M Olympia Fitness Praha 1991 164 30 - 30

Bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Paula Lewczuk Polsko 1990 168 3 3 6
2. 97 Zaneta Szlezak Polsko 1991 169 6 6 12
3. 51 Jana Jeřábková Fitness Victory 1990 172 10 9 19
4. 49 Vanda Marko Extrifit Club 1988 168 12 14 26
5. 118 Lucie Schejbalová Fitness Mamut Úvaly 1981 173 15 14 29
6. 44 Kateřina Poulíčková SK Moog Brno 1992 168 16 15 31
7. 98 Monika Koždoňová Hammer Strength Fitness 1987 171 21 - 21


Fitness dívek (do 10 let)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Martyna Klubińska Polsko 2005 9 9 4 22
2. 15 Petra Holešová Slovensko 2008 6 5 12 23
3. 43 Nataša Šolcová Slovensko 2005 10 9 7 26
4. 29 Maja Pastuszko Polsko 2005 6 8 13 27
5. 28 Anna Miklová Slovensko 2007 16 15 16 47
6. 40 Nina Suránová Slovensko 2005 20 18 12 50
7. 25 Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice 2005 21 - - 21
8. 64 Lucie Hanousková Sport. akad. P&M Petry Kadlecové 2006 24 - - 24
9. 20 Eliška Kučerová All Stars fitness tým Lužice 2005 26 - - 26
10. 42 Michaela Poláčková All Stars fitness tým Lužice 2005 28 - - 28

Fitness dívek (do 12 let)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Nicol Celeriková Slovensko 2004 3 3 11 17
2. 22 Aleksandra Koprowska Polsko 2003 14 10 5 29
3. 33 Weronika Broś Polsko 2003 15 8 9 32
4. 23 Wiktoria Strojna Polsko 2004 15 10 13 38
5. 72 Sára Libá Sport. akad. P&M Petry Kadlecové 2004 15 15 12 42
6. 8 Agata Wasik Polsko 2003 16 16 13 45
7. 14 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 17 - - 17
8. 31 Tamara Kalašová SK Moog Brno 2004 19 - - 19
9. 19 Natalia Kotwa Polsko 2003 31 - - 31
10. 34 Viktória Ondríčková Slovensko 2004 32 - - 32
11. 13 Dorota Kresáňová Slovensko 2003 33 - - 33
12. 30 Kristýna Koblihová Fitness AVE Přerov 2003 33 - - 33
13. 27 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 34 - - 34
14. 2 Tereza Kafková Fitness AVE Přerov 2003 38 - - 38
15. 4 Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov 2003 41 - - 41

Fitness dívek (nad 12 let)

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 6 Aleksandra Kępa Polsko 2000 4 3 3 10
2. 7 Karin Suchomelová Slovensko 2001 5 6 6 17
3. 37 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 8 8 8 24
4. 9 Adéla Kupková Fitness AVE Přerov 2001 13 14 15 42
5. 21 Natálie Dvořáková All Stars fitness tým Lužice 2002 16 15 12 43
6. 24 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 18 16 18 52
7. 17 Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice 2001 19 - - 19
8. 3 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002 24 - - 24


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Dominik Jewiak Polsko 2002 3 3 4 10
2. 36 Kacper Delegiewicz Polsko 2003 6 7 5 18
3. 35 Adam Fiala SK Moog Brno 2005 10 9 13 32
4. 16 Tomáš Trizuljak Slovensko 2006 12 11 10 33
5. 10 Jakub Michalik Slovensko 2006 15 15 12 42
6. 18 Matěj Kalaš SK Moog Brno 2009 18 18 18 54


Fitness dětí - nejlepší sestava

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 6 Aleksandra Kępa Polsko 2000


Soutěž o nejlepší večerní šaty

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 58 Šárka Mašková Fitness Studio Louny 1982 161


Šárka Mašková - černá róba, třetí zleva


Soutěž o nejhezčí zadeček - ženy

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 66 Malgorzata Flis Polsko 1989 153


Soutěž o nejhezčí zadeček - muži

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 90 Lukáš Váňa Big1One Fitness 1996 68,0


Lukáš Váňa - prostřední závodník


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty