Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

GP PEPA Opava 2015 - výsledky

Článek vydán 26. 10. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2266

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny pohárové soutěže GP PEPA Opava 2015, která se konala v sobotu 24. října ve Slezském divadle v Opavě. Prestižní mezinárodní klání nabídlo velkou účast závodníků v kategoriích kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky, physique mužů a žen, bodyfitness, bikiny fitness a také fitness dětí.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 19 Daniel Miklečič Chorvatsko 1974 5 3 10 13
2. 4 Rolandas Žeimys Litva 1973 5 8 12 20
3. 12 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 6 7 16 23
4. 39 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 12 11 24 35
5. 63 Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990 15 15 30 45
6. 60 Michal Kosňovský Klub kulturistiky Ostrava 1991 18 18 36 54

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 101 Ott Kiivikas Estonsko 1977 3 6 9
2. 1 Sebastian Szmyt Polsko 1971 8 12 20
3. 78 Ondřej Pírek Kubík Fitness Ostrava 1991 7 18 25
4. 50 David Bednář Remi Sport Prostějov 1976 12 24 36

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Andrzej Kolodzijeczyk Polsko 1975 4 4 6 10
2. 115 Szymon Lada Polsko 1988 5 6 12 18
3. 74 Jakub Potocki Polsko 1971 9 9 18 27
4. 122 Tomas Kudelis Litva 1978 12 12 24 36
5. 75 Stjepan Ursa Chorvatsko 1988 15 15 30 45
6. 97 Jaroslav Helvig Fitness Gym Vrábel 1978 18 18 36 54
7. 111 Martin Plhal SK Přerov 1991 21 - - 21
8. 104 Jiří Plic SIWI Fitness Brno 1987 24 - - 24


Kulturistika mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 45 Andrzej Kolodzijeczyk Polsko 1975 3 3 6 9
2. 74 Jakub Potocki Polsko 1971 6 6 12 18
3. 1 Sebastian Szmyt Polsko 1971 9 12 20 32
4. 4 Rolandas Žeimys Litva 1973 10 11 24 35
5. 37 Dražen Salopek Chorvatsko 1972 18 16 32 48
6. 79 Petr Boar Best Fitness Žďár nad Sázavou 1962 17 16 32 48
7. 29 Martin Berner Rakousko 1973 22 - - 22
8. 100 Michal Kičák Fitness club Jařest 1965 23 - - 23
9. 39 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 24 - - 24
10. 65 Patrik Šerý Army Gym Klub 38 - - 38


Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 106 Jacek Ratusznik Polsko 1989 3 3 8 11
2. 84 Marcel Przyszlak Polsko 1980 7 6 10 16
3. 99 Ivan Veletič Chorvatsko 1982 10 10 20 30
4. 92 Jiří Schäfer Fitness Star 1971 15 13 30 43
5. 37 Dražen Salopek Chorvatsko 1972 11 16 28 44
6. 79 Petr Boar Best Fitness Žďár nad Sázavou 1962 18 14 30 44
7. 77 Daimantas Sladkevičius Litva 1982 19 - - 19
8. 41 Martin Navrátil Club Femm Ostrava 1986 25 - - 25
9. 65 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 26 - - 26
10. 27 Lukáš Staňkovič SK Radoch Ostrava 1991 30 - - 30


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 45 Andrzej Kolodzijeczyk Polsko 1975


Physique mužů - semifinále A

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
S 116 Renatas Suleimanovas Litva 1987 4 - -
S 59 Liudas Vaisieta Litva 1989 6 - -
S 7 Konrad Knoza Polsko 1991 8 - -
S 85 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 13 - -
- 54 Lukasz Strzelecki Polsko 1989 16 - -
- 62 David Baron SK PEPA centrum Opava 1993 19 - -
- 67 Piotr Zieliński Polsko 1973 19 - -
- 108 Tomáš Velebír Slovensko 1987 24 - -
- 91 Ilija Tipovský Unnosport Ostrava 1990 25 - -
- 95 Jan Švec Fitness klub Omega Olomouc 1988 30 - -
- 5 Roman Linek Kubík fitness Ostrava 1991 32 - -
- 23 Adam Pražan Fit Joh Svitavy 1996 35 - -

S - postoupili do superfinále

Physique mužů - semifinále B

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
S 105 Kacper Duc Polsko 1986 3 - -
S 72 Miroslav Juríček T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1992 8 - -
S 24 Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň 1986 10 - -
S 197 Robin Weiermuller HELP CZ Bodyfitness Club 1994 15 - -
- 88 Tomaš Hricko Slovensko 1991 16 - -
- 48 Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník 1989 17 - -
- 46 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1979 18 - -
- 128 Marek Pavúk Slovensko 1987 24 - -
- 20 Denis Hanzlík Gold Team Karviná 1992 29 - -
- 22 Bartosz Job Polsko 1983 29 - -
- 44 Patrik Fibich Caesar Fitness Nový Jičín 1990 32 - -
- 34 Pavel Czernek Fitcentrum Radim Mičulka 1995 33 - -
- 49 Konstantin Ožinskij Fit Joh Svitavy 1985 39 - -
- 42 Lukáš Jány Fit Park Ostrava 1994 42 - -

S - postoupili do superfinále

Physique mužů - superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 116 Renatas Suleimanovas Litva 1987 - 6 6
2. 59 Liudas Vaisieta Litva 1989 - 6 6
3. 105 Kacper Duc Polsko 1986 - 11 11
4. 7 Konrad Knoza Polsko 1991 - 14 14
5. 24 Ladislav Nový Profi Fitness Eva Plzeň 1986 - 15 15
6. 72 Miroslav Juríček T-gym - Klub kulturistiky a fitness 1992 - 15 15
7. 85 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 - 18 18
8. 197 Robin Weiermuller HELP CZ Bodyfitness Club 1994 - 21 21


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 98 Eva Rusan Chorvatsko 1980 4 3 7
2. 14 Michaela Kohutová OS Wellness 2000 Vyškov 1984 5 6 11
3. 90 Lucie Koumarová Fitpeople Jihlava 1976 11 11 22
4. 30 Sabina Braunsteiner Rakousko 1972 13 12 25
5. 68 Katarzyna Skrzypiec Polsko 1984 12 14 26
6. 26 Radka Štěpánková Golem´s Gym Kutná Hora 1969 19 18 37
7. 109 Kamila Bezoldová SK Přerov 1988 20 - 20
8. 113 Ivana Dvořáková Fitness R. A. P. Factory Praha 1986 22 - 22


Bikiny fitness - semifinále A

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
S 126 Paula Lewczuk Polsko 1990 5 - -
S 64 Laima Petrukonyte Litva 1987 6 - -
S 58 Žaneta Szlezak Polsko 1991 8 - -
S 96 Malgorzata Flis Polsko 1989 9 - -
- 52 Daniela Halas Švedsko 1988 14 - -
- 119 Magdalena Kaleta Polsko 1987 21 - -
- 28 Sandra Bártová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1982 23 - -
- 107 Onnela Raudsepp Estonsko 1972 24 - -
- 118 Veronika Wisiorková FIT-GYM Havířov 1989 26 - -
- 6 Hana Dostálová Fitness akademie Ronnie.cz 1990 29 - -
- 69 Mateja Serdar Chorvatsko 1991 31 - -
- 76 Lenka Florková FC KARO Slavia Havířov 1990 36 - -

S - postoupily do superfinále

Bikiny fitness - semifinále B

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
S 47 Marina Rockina Litva 1987 6 - -
S 70 Asta Kočenaite Litva 1992 8 - -
S 112 Caroline Paas Estonsko 1987 9 - -
S 127 Veronika Wertheimová Fitness akademie Ronnie.cz 1994 7 - -
- 121 Jana Jeřábková Fitness Victory 1990 15 - -
- 93 Ewelina Szala Polsko 1984 18 - -
- 57 Antonia Trupinič Chorvatsko 1984 21 - -
- 81 Liis Vahter Estonsko 1983 24 - -
- 2 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 26 - -
- 129 Sára Pešatová Dave Fit Club Zlín 1994 31 - -
- 35 Monika Koždoňová Hammer Strength Fitness 1987 33 - -
- 56 Carrie Pakosta Rakousko 1984 34 - -

S - postoupily do superfinále

Bikiny fitness - superfinále

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Laima Petrukonyte Litva 1987 - 8 8
2. 127 Veronika Wertheimová Fitness akademie Ronnie.cz 1994 - 10 10
3. 47 Marina Rockina Litva 1987 - 11 11
4. 70 Asta Kočenaite Litva 1992 - 12 12
5. 112 Caroline Paas Estonsko 1987 - 14 14
6. 58 Žaneta Szlezak Polsko 1991 - 16 16
7. 96 Malgorzata Flis Polsko 1989 - 17 17
8. 126 Paula Lewczuk Polsko 1990 - 18 18


Physique žen

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Alina Čepurniene Litva 1969 3 4 6 10
2. 51 Diana Dudziak Polsko 1984 7 7 12 19
3. 21 Andriana Dabic Rakousko 1988 9 8 16 24
4. 125 Gordana Evič Chorvatsko 1971 12 13 24 37
5. 73 Olga Verbová Fitness akademie Ronnie.cz 1984 15 10 30 40


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 153 Dominik Jewiak Polsko 2002 3 3 6
2. 152 Kasper Delegiewiet Polsko 2003 6 6 12
3. 150 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 9 11 20
4. 143 Nicolas Voldán All Stars fitness tým Lužice 2008 12 10 22

Fitness dívek do 11 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 155 Martina Klubinska Polsko 2005 4 6 10
2. 159 Wiktoria Strajna Polsko 2004 11 7 18
3. 158 Maja Pastuszko Polsko 2005 6 14 20
4. 136 Sára Libá Sport. akad. P&M Petry Kadlecové 2004 18 8 26
5. 142 Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice 2005 13 14 27
6. 134 Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice 2005 15 17 32
7. 148 Borbora Nováková SK PEPA centrum Opava 2004 22 20 42
8. 130 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 22 30 52
9. 149 Eliška Palyzová SK PEPA centrum Opava 2005 29 24 53
10. 133 Eliška Kučerová All Stars fitness tým Lužice 2005 27 30 57
11. 145 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 32 29 61

Fitness dívek do 12 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 151 Veronika Broš Polsko 2003 4 9 13
2. 156 Alexandra Koprovska Polsko 2003 9 4 13
3. 157 Natalia Kotva Polsko 2003 8 7 15
4. 160 Agata Wasik Polsko 2003 10 12 22
5. 131 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 15 14 29
6. 139 Kristýna Koblihová Fitness AVE Přerov 2003 23 21 44
7. 140 Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov 2003 24 21 45
8. 147 Kristina Kubáňová SK PEPA centrum Opava 2003 21 26 47
9. 146 Barbora Kubánková SK PEPA centrum Opava 2003 22 26 48
10. 138 Tereza Kafková Fitness AVE Přerov 2003 27 28 55

Fitness dívek nad 12 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 154 Alexandra Kepa Polsko 2000 3 3 6
2. 132 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 8 6 14
3. 141 Adéla Kupková Fitness AVE Přerov 2001 9 10 19
4. 137 Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice 2001 11 11 22
5. 144 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 12 17 29
6. 135 Adéla Černá All Stars fitness tým Lužice 2001 17 15 32


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty